Günümüzde evde temizlik, geçmişe göre çok daha basit ve daha az stresli. Bu, yeni teknolojiler sayesinde kullanımı giderek daha kolay hale gelen daha performanslı araçlar kullanma olasılığı sayesindedir. Bir örnek, birçok yönüyle torbasız elektrikli süpürgedir.

 

Çanta satın almayı ve değiştirmeyi unutun. Torbasız elektrikli süpürge, vakumlanan tozu toplayan torba kullanılmadan çalışan bir elektrikli süpürge türüdür. Peki kir nereye gidiyor? Basit. Torbasız teknoloji, emilenleri özel bir toplama kovasında toplamanıza olanak tanır, bu sayede kolayca çıkarılarak boşaltılabilir ve basit adımlarla temizlenebilir. Bu cihazlar, çevreye daha temiz hava döndürmek için tozu ve kiri ayıran filtrelerle donatılmıştır. Ancak, etkili emiş sağlamaya devam etmek ve filtrenin tıkanmasını önlemek için en küçük tozların içinden geçtiği filtreleri temizlemeyi unutmamak önemlidir.

 

Bir hava siklonu tarafından üretilen merkezkaç kuvvetini kullanan siklonik ve multisiklonik teknoloji gibi yeni filtreleme teknolojilerini düşünürsek, filtre bakımı artık bir sorun olmayabilir. Torbasız siklonlu elektrikli süpürge, toplama kovasında en küçük kir parçacıklarını en büyükten ayıran tek bir büyük siklonun varlığı ile karakterize edilir. Ve multisiklon teknolojisi ile ana siklona ek olarak en ince toz partiküllerini bile ayırmaya izin veren çok sayıda daha küçük siklonun varlığı sayesinde filtrasyon derecesi artar.

 

Elektrikli süpürge ayrıca Polti Forzaspira serisi gibi bir HEPA çıkış filtresine sahipse, siklon tarafından filtrelenmeyen küçük toz parçacıkları sirkülasyona geri dönmez ve daha temiz havayı garanti eder. Torbasız elektrikli süpürge ailesi, çekilir tip elektrikli süpürgeler, kablolu ve kablosuz elektrikli süpürgeler içerir.

 

Vakumlu Buharlı Süpürgeler

 

Çekilir elektrikli süpürgelerin kullanımı kolaydır, tüm evin günlük temizliği için geçerlidir. En hassasından en sertine kadar her türlü zemin için uygun, kilim ve halılar için, ayrıca kanepe temizliği için de kullanışlı: sadece birçok aksesuarı değiştirin.

 

Elektrikli Süpürgeler

 

Günlük temizlik ekipmanları arasında elektrikli süpürge de eksik olamaz. Kablolu veya kablosuz günümüzde ev temizliğinde vazgeçilmez hale gelmiştir. Her ihtiyaca uyarlanabilir, basit hareketlerle bazı modeller, özgürce hareket etmek ve temizlemek için karmaşık alanlara kolayca ulaşmak için elektrikli süpürgeden kablosuz taşınabilir el tipi elektrikli süpürgeye dönüştürülür.

 

Torbasız elektrikli süpürge günlük temizlik için gereklidir. Artık ne olduğunu ve nasıl çalıştığını bildiğinize göre, güvenmek istediğiniz teknolojiyi seçmeniz için yeterli.