Tüketici Koruması

Tüm Polti ürünlerinde geçerlidir

Tüketici Koruması | Polti Türkiye

Yetkisiz Satıcılar ve Uyarılar

Özellikle pazaryerlerindeki çevrimiçi satıcılar hakkında bir not: pazar yerleri aracılığıyla satış yapan çoğu satıcı, Polti ürünlerinin Yetkili Distribütörleri DEĞİLDİR. Pazar yerlerinden ürün satın alırken, her ürünün başlığında açıkça belirtilen ürünün nerede satıldığını not etmek çok önemlidir. Yetkili bir Distribütörden satın aldığınızdan emin olmak için lütfen satın almadan önce aşağıdaki Yetkili Listemizde bir satıcı adı arayın veya doğrudan 0850 811 2526 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Yetkili Distribütörlerin listesi aşağıdadır:
Nice Teknoloji Ürünleri İç Ve Diş Tic. Ltd. Şti

Nereden Satın Alabilirim?

Ürünlere ilişkin Polti Garantileri ve Avantajları, bir Yetkili Distribütör veya dağıtımını yaptığı satıcıdan satın alınmadığı takdirde geçersizdir. Bu nedenle yetkili olmayan kişiler tarafından satılan tüm ürünler kullanılmış kabul edilir. Ayrıca yetkisiz firmalar tarafından satılan ürünler, şu adreste bulunan Health-Mor Garantisi Politikalarında belirtilen hiçbir garantiden faydalanamaz.

Polti ürünleri, Polti S.P.A tarafından seçilen, eğitilen ve sözleşmeli Yetkili Distribütörler ağı aracılığıyla dünya çapında satılmaktadır. Polti Yetkili Distribütörleri, Polti ürünlerini uygun şekilde temsil etme, satma ve bazı durumlarda servis verme yetenekleri nedeniyle seçilmiştir. Polti S.P.A, yalnızca Yetkili Distribütörlerden biri tarafından satılan Polti ürünleri için garantiler sağlar.

Ne yazık ki, Polti ürünleri bazen bunu yapmaya yetkili olmayan firmalar tarafından satılmaktadır. Bu yetkisiz firmalar tarafından satılan ürünler Nice Teknoloji’den kendilerine satılmamaktadır; bunun yerine diğer bilinmeyen ve potansiyel olarak güvenli olmayan kaynakları içerebilecek bir dizi başka kaynaktan satın alırlar. Yetkisiz kuruluşlar tarafından satılan ürünlerin doğası ve iş uygulamaları nedeniyle, yetkisiz kişiler tarafından satılan ürünler Polti garantileri kapsamında değildir. Bu firmaların tüketicilerden yararlanmalarını engellemek için (bu uyarı dahil) elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz, ancak bu uygulamalar hala varlığını koruyabilir. Satın alma işleminizi gerçekleştirmek için bir satıcı seçerken dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Yetkisiz firmalar tarafından satılan Polti ürünleri bazen ikincil bir piyasadan satın alınır ve Nice Teknoloji tarafından dağıtılmayan korsan ürünler, hasarlı, kusurlu veya çalıntı ürünler olabilir.