Polti Vaporella ®

1978’den beri kıyafetlerinize özen gösteren buharlı ütüler.

  • Detaylar
  • Modeller
  • Özellikler
  • Polt'ipucları

Günlük hayatınıza uygun yenilikçi ütüler

40 yılı aşkın deneyim ve sürekli gelişen stilleri ile Polti Vaporella, herkesin ihtiyacını karşılayacak geniş bir ürün yelpazesi ile zahmetsizce ve hızlı bir şekilde profesyonel sonuçlar sunan ütüleriyle gurur duyuyor.

Kırışıklıkları giderir ve giysilerinizin ömrünü uzatır!

Polti Vaporella, doğru sıcaklık ve buhar basıncıyla kırışıklıkları etkili bir şekilde giderir. Ütü yapmak aynı zamanda kumaşların eskimesini de engeller. Isı ve buhar, giysilerinizin kumaşının bütünlüğünü korumaya yardımcı olur.

Özellikler

vaporella-polti-every-need-lr

İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayan ütü

Sınırsız kullanım, mantar veya kauçuk tutma sapı, seramik veya alüminyum taban ve çıkarılabilir hazne – neye ihtiyacınız varsa, Polti Vaporella sizin için burada.

vaporella-polti-powerful-steam-lr

Hızlı ve kusursuz ütüleme için güçlü buhar

Yüksek basınçlı kazan modelleri, liflere nüfuz eden ve kırışıklıkları etkili bir şekilde gideren sabit, yüksek güçlü buhar üretir.

vaporella-polti-10-year-warranty-lr

Kireçlenmeye karşı tam 10 YIL GARANTİ*

Polti La Vaporella, günlük hayatınıza dokunan bir yeniliktir: bakım gerektirmez, seramik kaplamalı çok yönlü taban ve önceden ayarlanmış ütü programları sunar.

vaporella-polti-extended-ironing-lr

Uzun süreli ütüleme için hızlı, hafif ve mükemmel

Buhar kazanlı ütüler yeni başlayanlar için mükemmeldir. Sadece birkaç dakika içinde hazır, güçlü ve büyük bir hazne ile tüm kumaşları mükemmel bir şekilde ütülerler.

vaporella-polti-easy-ironing-lr

En sevdiğiniz tişörtünüzü tek adımda ütüleyin

Her türlü kumaşa uygun ve anında kullanıma hazır olan bu buharlı ütü modelleri pratik, hızlı ve kullanışlıdır. Sıcaklığı ve buharı ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz.

vaporella-polti-freshen-textiles-lr

Yeni gibi görünen kırışıksız giysiler ve ev tekstilleri

Buharlı düzleştiriciler, gardırobunuzda veya bavulunuzda oluşan kırışıklıkları gidermek için mükemmeldir. Hızla kullanıma hazır olur ve istenmeyen kokuları ortadan kaldırırlar.

*Garanti sadece kazan ünitesinde (solenoid valf, kazan ve şarj bağlantısı) kireçten kaynaklanan hasarlara karşı geçerlidir. Ürününüzü kaydetmek için lütfen buradaki yönergelerimize bakın.

Polt'ipuçları