Online satın alma rehberi

40 yılı aşkın süredir deneyim ile evinize bakmanıza yardımcı olacak ürünlerimizle tanışın. Polti'ye güvenin! Online mağazamızda satın alma işleminizi nasıl tamamlayacağınızı öğrenin ve sitemize kaydolmayı unutmayın: siparişinizin hangi aşamada olduğunu ve daha fazlasını istediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.

Nasıl sipariş verebilirsiniz?

Ürünler

Ürün grupları ana menüde listelenmiştir. Farenizi metnin üzerine getirin ve bu web sitesinde satılan ürün kategorilerini içeren bir açılır menü görünecektir. Bir resim, ad, fiyat ve ürünün kısa bir açıklaması dahil olmak üzere ürüne genel bakışı görmek için ilgilendiğiniz öğeye tıklayın. Bu ekrandan ilgilendiğiniz ürünü “Hemen Al” butonuna tıklayarak doğrudan sepetinize ekleyebilir veya “Karşılaştır” butonuna tıklayarak ilgilendiğiniz 2 adede kadar ürünü karşılaştırabilirsiniz.

Ayrıntılı ürün açıklaması, fotoğraflar ve/veya videolar, özellikler ve aksesuarlar dahil olmak üzere daha fazla bilgi içeren ayrıntılı bir veri sayfasına erişmek için ürün resmine veya “İncele”ye tıklayın.

Satın alma

Ürün bilgileri sayfasında, ürünü satın almak için uygun alanda miktarı belirtin ve “Sepet” butonuna tıklayın: ürün, alışveriş sepetinize yer alacaktır.

Bu, satın almayı taahhüt ettiğiniz anlamına gelmez: işlemi tamamlamazsanız satın alma gerçekleşmez.

Alışveriş Sepeti

Alışveriş sepetiniz, satın almaya karar verdiğiniz ürünleri içerir.

“Sepet” butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize ürün eklemediyseniz, sepetiniz boş kalacaktır.

Ürün eklediyseniz ve satın alma işleminize devam etmek istiyorsanız, “x” işaretine tıklayarak ürünleri sepetinizden çıkarabilirsiniz ya da satın almak istediğiniz ürün adedini aşağıdaki şekilde değiştirebilirsiniz. “Miktar” alanındaki numarayı değiştirip “Sepeti Yenile” düğmesine tıklayın.

“Nakliye ” bölümünde, satın alma işleminizin nakliye maliyetlerinin bir ön izlemesini görebilirsiniz.

Devam etmek için sayfanın altındaki “Ödeme Sayfasına Git” düğmesine tıklayın.

Kişisel Bilgiler

Satın alma işleminizi tamamlamak için kişisel bilgilerinizi girin. Gerekli alanların doldurulması veya kişisel bilgilerinizin işlenmesi ile ilgili olarak sayfadaki talimatları izleyin.

Devam etmek için sayfanın altındaki “Siparişi Onayla” düğmesine tıklayın.

Bilgileri Onayla

Şimdi görüntülenen sayfa, girdiğiniz bilgileri gösterir. Herhangi bir hata fark ederseniz, geri dönün ve düzeltin.

Bilgiler doğruysa sayfanın sağ alt kısmında bulunan “Siparişi Onayla” butonuna tıklayarak devam edebilirsiniz. Bu, son satın alma işleminizi yapmanızı sağlayacaktır.

Satın Alma İşleminizi Onaylayın

Ödemeyi tamamlamak için, gizli kişisel verilerinizi güvenli bir şekilde girmeniz için ilgili banka sitesine yönlendirileceksiniz. Siparişinizin bir kopyasını ekran görüntüsü alın ve kendiniz için saklayın.

Ayrıca, verdiğiniz e-posta adresine satın alma işlemi sırasında sağlanan bilgilerin bir özetini alacaksınız.

Herhangi bir hata veya yanlışlık varsa lütfen şu adrese e-posta gönderin: info@www.poltitr.com

Sipariş durumu

Siparişin sonunda bir onay e-postası alacaksınız ve ürününüz gönderildikten sonra belirtilen e-posta adresine kargo takip bağlantısı gönderilecektir.

Gönderim

Bu sitedeki ürünlerin satışı ve sevkiyatı yalnızca Türkiye’deki illere gerçekleştirilmektedir.

Teslimat, Cumartesi ve Pazar günleri hariç, malın sevk edildiği tarihten itibaren 3-4 iş günü içinde anlaşmalı kargo şirketimize (Aras Kargo) verilecektir. Teslim süresi, alışverişinizin saat 15.00’den sonra veya hafta sonu yapılması halinde takip eden ilk iş gününden itibaren başlamaktadır.

Anlaşmalı kargo şirketimize teslim edilen ürünleri, size ulaştırılamadığı takdirde kargo şirketinin belirttiği sürede en yakın şubeden teslim almalısınız. Aksi takdirde ürünleriniz kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmektedir. Polti, kargo firmasından kaynaklanabilecek gecikmeli teslimattan sorumlu tutulamaz.

Aynı gün içinde dahi olsa farklı zamanlarda alışveriş yapmanız halinde ürünler size ayrı ayrı teslim edilebilmektedir. Sipariş ettiğiniz herhangi bir ürün stokta yoksa veya bir gecikme bekleniyorsa, tahmini teslimat tarihi ile ilgili olarak sizinle iletişime geçilecektir.

Gönderi Adresi

Gönderiyi tamamlamak için gerekli bilgiler sizden istenecektir. Bilgileriniz, geçerli tüm gizlilik yasalarına tam olarak uygun olarak işlenecektir.

Satın aldığınız ürünleri fatura adresinizden farklı bir adrese gönderme seçeneğine sahip olacaksınız: bu seçenek, gönderiyi ofisinizden almayı veya özel veya kurumsal hediyeler göndermeyi tercih ediyorsanız özellikle yararlı olabilir.

Fatura ve teslimat adresleri aynı ise, aynı bilgileri iki kez girmeniz istenmeyecektir.

Gönderim Ücreti

150  TL’ye kadar olan alışverişlerde kargo ücreti 15.99 TL’dir.

150  TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

Kargolama

Seçtiğiniz nakliye firması ne olursa olsun, satın aldığınız ürünler, hasarsız bir şekilde varış noktasına ulaşmasını sağlamak için doğrudan personelimiz tarafından büyük bir özenle paketlenecektir.

Kargo Hasarlı Ürünler 

Taşıma sırasında oluşacak hasarlardan kargo firması sorumludur. Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için ürününüzü, teslim aldığınız anda kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüş ise ürünü teslim eden kargo yetkilisine rapor tutturarak iade etmeniz gerekmektedir.

Hasarlı bir paketi yalnızca Kargo Teslim Tutanağı ile paket teslim edilirken hasarlı olduğunu belirterek iptal/iade ve değişim hakkınızı kullanabileceğinizi unutmayın. İçeriğin hasarlı olduğunu fark ederseniz, teslimat tarihinden itibaren 5 gün içinde müşteri hizmetleri departmanımıza bildirmelisiniz.

Her türlü yorum ve geri bildirim memnuniyetle karşılanacak ve sürekli gelişen bir hizmet sunmamıza yardımcı olacaktır.

İletişim

Aşağıdaki form aracılığıyla bizimle iletişime geçin, en kısa sürede size geri dönelim.

Talebinizi girmek için lütfen formu doldurun

  Ürününüzün seri numarasını etiketin üzerinde, ürünün altında bulabilirsiniz, aşağıdaki resme bakın.
  Ürünü aramak için seri numarasının ilk sekiz karakterini girin, örneğin: PLEU0228123456XX78 [tooltips ""]

  Seri numarasını kalan karakterlerle tamamlayın, örneğin: PLEU0228123456XX78 [tooltips ""]

  Polti ürününüzü kayıt edin. Zaman kazanmak için elinizin altında bulunması gerkenler:
  -Satın alma tarihi
  -Ürününüzün seri numarası: Etikette, ürünün altında bulabilirsiniz. Buraya tıklayarak örnek etiket
  görebilirsiniz.
  Ürünü aramak için seri numarasının ilk sekiz karakterini giriniz, örneğin: PLEU0228123456XX78 [tooltips ""]

  Seri numarasını kalan karakterlerle tamamlayın, örneğin: PLEU0228123456XX78 [tooltips ""]

  captcha