Buharlı temizleyici dendiğinde insanların aklına bu güçlü aleti günlük temizlik için kullanmanın tüm farklı ve faydalı yolların hepsi gelmiyor. Buharlı temizliğin en iyi yanlarından biri tamamen kimyasal içermeden işi halletmesidir.. Buharlı temizleyiciler, güçlü bir sıcak buhar jeti ile bakterileri nötralize ederek, potansiyel olarak zararlı kimyasal kalıntıları ortadan kaldırır. Buharlı temizlik ürünleri, en sevdiğiniz günlük eşyalarınızdan bazılarını temizlemek için de harikadır. İster araba jantlarındaki yağı çıkarmak, ister mumluklarınızdaki mumu eritmek, hatta en sevdiğiniz saat ve takılarınızı yeni gibi görünecek şekilde temizlemek olsun, Polti’nin her şeyi yapabilen çok çeşitli buharlı temizleme ürünleri var!

Mutfağınız için Buharlı Temizlik

Buharlı temizlik, mutfağınızın her yerinde harika işler çıkartır. Birincisi, her şekil ve büyüklükteki evyelerinizde ulaşılması zor noktalardan kiri ve kiri uzaklaştıracak kadar güçlüdür. Polti Vaporetto yoğunlaştırıcı ucu, zorlu kir birikimlerini ortadan kaldırarak her köşeyi ve kenarı kolayca temizlemek için bir buhar jeti sağlar. Buhar, ister zeminde, ister duvarlarda veya mutfağınızın tezgahlarında olsun, derzleri temizlemek için de harikadır. Polti fırça adaptör ucu ile mutfağınızın her yerindeki çatlaklara ve yarıklara ulaşabilirsiniz. Fırça eki, ahşap kesme tahtalarını temizlemek için bile kullanılabilir! Çoğu tüketici, iyi bir temizlik yaptıktan sonra sonra bile kesme tahtasında ne kadar bakteri ve kalıntı kaldığını bilmiyor. Buharın gücü ve yüksek ısı, gresi tahtanın üstüne kaldırır, böylece silerek temizleyebilirsiniz. Polti buharının gücünü kullanmanın bir başka harika yolu da kirli ocak üstlerini spatula ile temizlemektir. Son olarak, buhar, mutfak lavabosu giderlerini ve borularını temizlemek için kullanılabilir, böylece çöp atma işleminizdeki kokuyu ortadan kaldırır ve zorlu yağ birikintilerini eritir. Polti Vaporetto hortum adaptörü ile giderinizin bir ucuna takabilir ve diğer ucundan buharın çıkmasını izleyebilirsiniz.

Banyonuz için Buharlı Temizlik

Evinizde buharlı temizlik kullanmanın bir başka son derece yararlı yolu, banyonuzun her yerinde bulunan bakterileri ortadan kaldırmasıdır. Lavabonuzu ve derzleri temizlemek için mutfağınızda olduğu gibi buharı kullanabilirsiniz. Polti buharı o kadar güçlüdür ki, duşakabininizde kalmış olabilecek ve daha önce takılıp kalmış olan kalıntıları dakikalar içinde eritir. Buharın gücünü kullanmanın bir başka harika yolu da duşunuzdaki duşunuzun sürgülü kapılarını temizlemektir. Silecek aksesuarı, her cam yüzey veya ayna için mükemmeldir çünkü iz bırakmadan daha hızlı kurumasına yardımcı olur. Klozet kapağından lavaboya kadar, buharın gücü bakterileri ve çok daha fazlasını temizler. Buhar, diş fırçanızda oluşan tüm bakterileri bile temizleyebilir!

Bahçeniz için Buharlı Temizlik

Buharlı temizleyicilerin büyük bir avantajı, içeride olduğu kadar dışarıda da iyi çalışmasıdır! Barbekü ızgaranızdaki kalıntıları güvenle temizlemek için buharı kullanabilirsiniz; kimyasal olmaması, bir dahaki sefere ateşlediğinizde yemeğinizi kirletme şansınız olmadığı anlamına gelir! Hatta yeniden kullanılabilir klima filtrelerinizi dışarı çıkarabilir ve neredeyse yeni gibi olana kadar onlara iyi bir buharlı temizlik sağlayabilirsiniz! Yüksek basınç ve yüksek buhar sıcaklığı, kiri sadece birkaç dakika içinde verandanızdan veya güvertenizden uzaklaştıracak kadar güçlüdür. Hafta sonu buluşmalarından veya tatil kutlamalarından önce arka bahçenizi hazırlamak için kullanabileceğiniz mükemmel bir temizlik aracıdır.

Buharlı Makine

Günün sonunda buhar, evinizin herhangi bir yerinde kullanılabilecek inanılmaz derecede çok yönlü bir temizlik aracıdır. Evinizi kimyasallardan arındırmak için buharı kullanmanın tüm farklı yolları için minnettarız. Polti’yi bir deneyin, sizin de memnun olacağınızdan eminiz!