Polti Forzaspira Sıkça Sorulan Sorular

Siklonik ve multsiklonik elektrikli süpürgeler arasında nasıl bir fark vardır?

SİKLON teknolojisi, toz haznesinde tek bir büyük siklonun olması esasına dayanır; bu da siklonun kendisi tarafından üretilen güç sayesinde küçük kir parçacıklarını daha büyüklerinden ayırabilmektedir. Öte yandan MULTI-SİKLON teknolojisi, ana siklonun yanı sıra daha küçük toz partiküllerini ayıran filtrasyon seviyesini de arttıran çok sayıda küçük siklonun varlığını sağlar.

HEPA filtre nedir?

HEPA filtre, birden çok ince alüminyum folyo ile ayrılan mikro elyaf tabakadan oluşan bir filtrasyon sistemidir; filtreden geçen havada bulunan toz partikülleri, akarlar ve polenler yakalanır ve tutulur, dolayısıyla havaya tekrar geri verilmezler. Yüksek verimlilikleri için, HEPA veya EPA filtreler “mutlak filtreler” kategorisinin bir parçasıdır; ait oldukları sınıfa bağlı olarak %85 ila %99.995 oranında partikül miktarını tutabilmektedirler.

Turbo Fırça ne için kullanılır?

Her zaman yüksek emiş gücü yeterli değildir: örneğin, saç ve hayvan tüyü gibi maddeler temizliği çok daha zor hale getiren halı ve kumaş liflerinin arasında sıkışır. Turbo fırçada (veya mini turbo fırçada) bulunan kılların mekanik hareketi, halıların ve döşemelerin liflerini ayırır, çekim gücünün daha derine etki etmesine ve kiri daha iyi bir şekilde çıkarmasına izin verir.

Lityum iyon piller neden daha fazla dayanır?

Lityum-iyon (Li-İyon) piller hızla enerji biriktirir, hafızadan etkilenmezler, bu nedenle tamamen boşalmamış olsalar bile uzun bir süre kullanılabilirler, çünkü çok yavaş bir şekilde enerji kaybederler.

Cam temizleyicisi için tavsiye edilen herhangi bir deterjan var mı?

Forzaspira cam temizleyiciler ile kuru yüzeyler herhangi bir deterjanla temizlenebilir.

Forzaspira Cam temizleyicisi yatay olarak kullanmak mümkün mü?

Evet, Forzaspira cam temizleyiciler hem dikey düz yüzeylerin (cam, ayna, fayans, duş kabinleri vb.) hem de cam veya lake masa gibi yatay yüzeylerin temizlenmesi için uygundur. Damlama kabının tabanındaki sünger, sızıntıyı önleyen damlaları tutarak muhafaza eder.