Profesyonel Seri 

Yüzeylerin ve ortamların profesyonel temizliği, dezenfeksiyonu ve sanitizasyonu için

Polti, tüm ortamların profesyonel temizliği ve dezenfeksiyonu için özel bir İtalyan tasarımı ürünleri yarattı. Toz ve sıvılar için buharlı temizlemenin avantajlarını üst düzey bir elektrikli süpürgenin avantajlarıyla birleştiren Polti Vaporetto MV. yüzeylerin ve kumaşların temassız dezenfeksiyonu için patentli teknolojiye sahip Polti Sani Sistemi, böcek ilacı kullanmadan tahtakurularının ve akarların dezenfeksiyonu için Polti Cimex Eradicator’ı kullanabilirsiniz. Tüm bunlar, evde, tıpta ve profesyonel alanlarda mikroorganizmalara karşı mükemmel sonuçları garanti eden buharın doğal gücünden ve etkinliğinden yararlanarak gerçekleşir.
Polti Vaporetto MV, hastanelerde ve büyük ve küçük boyutlu ortak alanlarda eksiksiz bir temizlik eylemi için buharlı temizleme ve süpürmeyi birleştirir. Vaporflexi fırça ile birlikte kullanılan tüm ürün yelpazesi, AFNOR NF T72-110 standardı – medikal alan ile uyumlu bir DDV, Buhar Dezenfeksiyon Cihazıdır ve Virüs SARS -CoV-2 (Covid-19 hastalığından sorumlu)’e karşı da etkili olan virüs öldürücü, bakteri öldürücü, spor öldürücü, mantar öldürücü etkisi olduğunu kanıtlanmıştır.

Polti Cimex Eradicator, kimyasal kullanmadan yatak akarlarını gidermenizi sağlayan 180°C’ye kadar aşırı ısıtılmış kuru buhar jeneratörüdür. Sağlığa ve çevreye saygılı, doğal bir şekilde dezenfekte etmek için buhar teknolojisini seçin.Polti Sani System Business dezenfeksiyon cihazı içinde, mikropları, bakterileri, mantarları ve sporları %99,999’a* kadar yok edebilen 180°C ‘ye kadar çıkış sıcaklığına ulaşan aşırı ısıtılmış kuru doymuş buhar üretir. Buhar neredeyse sıvı partiküll3er içermez ve dezenfekte edilecek yüzeyleri saran ve çabuk kuruyan bir bulut şeklinde çıkar.

HPMed temizleyici, buharlı temizleme ve sanitizasyonu iyileştiren aksesuarlar ve dezenfeksiyon cihazını buharlı temizleyiciye dönüştürmek için temizleme kiti arasından geçiş yapmanızı sağlayan ürünler sunar.

*Polti Vaporetto buharlı paspas Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Aspergillus brasiliensis, Salmonella enterica gibi en yaygın bakteriler üzerinde test edilmiştir ve virüslerin, mikropların ve bakterilerin %99,9’unu öldürür ve yok eder.