Elektrikli Süpürge

Elektrik süpürgeleri ve buharlı elektrik süpürgeleri

Forzaspira elektrikli süpürge gamını keşfedin: Günlük temizlik işleri ve alerjenleri yok etmek için idealdir. Polti elektrikli süpürgeleri, multisiklonik, siklonik ve su filtreli teknolojilere sahip birden çok seçeneği ve yüksek filtrasyonları ile mermer, ahşap, fayans ve daha birçok yüzey üzerinde en etkili temizliği sunar. Buharlı elektrikli süpürgeler ise buharın gücünü siklonik elektrikli süpürge teknolojisi ile birleştirir.

Forzaspira Lecologico su filtreli süpürgeler hem katı hem de sıvı kirlerin %99.9’unu haznesinde tutmayı başarır. Su filtreli elektrik süpürgeleri özellikle alerji sorunları yaşayanlar için daha temiz hava çıkışı sağladığından daha uygundur.
 

Siklonik veya multisiklonik teknolojiye sahip Forzaspira elektrikli süpürgeler kiri, tozu ve evcil hayvan tüylerini temizler. Yumuşak kıllara sahip fırçaları, en hassas ve parke zeminleri nazikçe süpürmek için tasarlanmıştır. Modern tasarımları sayesinde Forzaspira elektrikli süpürgeler zahmetsizce ve küçük alanlarda saklanabilir. 

Buharlı elektrik süpürgeleri ile buharın gücünü modern elektrikli süpürge teknolojisi ile birleştiren şekilde bulabilirsiniz. Tek bir ürün ile zemin, halı, kilim, yatak ve yıkanabilir yüzeyler üzerindeki kirleri ve alerjenleri temizlemeniz mümkün hale gelir.

Forzaspira şarjlı/şarjsız dik süpürgeler güçlü çekim gücüne sahip olmasının yanı sıra çok yönlüdür. Hafif yapılı olduklarından kullanımı oldukça kolaylaştırırlar. Mini turbo başlıkları sayesinde koltuk, yatak ve mobilya gibi yüzeyler üzerinde de kullanılabilmektedir.

Forzaspira pencere temizleyicisi, pencereleri, aynaları, cam yüzeyleri ve geniş veya küçük düz yüzeyleri zahmetsizce temizlemek için bir çözümdür. Kablosuz ve şarj edilebilir, yüzeyi hızlı bir şekilde kurutur ve iz bırakmadan ışıltılı bırakır.

*Polti Vaporetto buharlı paspas Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Aspergillus brasiliensis, Salmonella enterica gibi en yaygın bakteriler üzerinde test edilmiştir ve virüslerin, mikropların ve bakterilerin %99,9’unu öldürür ve yok eder.