Buharın Geleceğinizi
Koruyan 5 Avantajı

Buhar, doğal olduğu ve bütçenizden tasarruf sağladığı için eviniz ve giysileriniz için karşı konulamayacak bir yardımcıdır.

Polti'den 5 tasarruf

Sogniamo un mondo in cui la pulizia a vapore diventi sinonimo di amore per la propria casa:
servono solo acqua e calore per pulire senza detergenti o detersivi.
meno-acqua

Su tüketiminizi azaltır

Kova, paspas gibi geleneksel yöntemlerle sadece yerleri temizlemek için 5 litre veya daha fazla su kullandığınızı hiç düşündünüz mü? Ancak 1000 litre buhar üretmek için sadece bir litre suya ihtiyacınız var.

meno-energia

Daha az enerji tüketirsiniz

Temizlik daha hızlıysa, enerji tüketimi de daha düşüktür. Ayrıca Eco işlevine sahip cihazlar, performans ve verimlilikten ödün vermeden enerji tasarrufu yapmanızı sağlar.

no-detersivi

Deterjan kullanımı gerekmez

Deterjanlar, evsel ve atık su kirliliğinin en sık nedenlerinden biridir. Buharlı temizlik doğaldır ve temiz ve sterilize edilmiş yüzeyler elde etmek için sadece su ve yüksek sıcaklık gereklidir. Elveda plastik şişeler ve kimyasallar!

meno-tempo

Daha az zaman harcar

Buhar, kiri ve kalıplaşmış lekeleri çözer ve giysilerinizin kırışıklıklarını tek geçişte gerer: Uygulama yapılacak yüzeylere veya kumaşlara göre ayarlanan ısı ve basınç, hızlı bir şekilde en iyi sonuçları elde etmenizi sağlar.

meno-denaro

Cebinizden tasarruf sağlar

Özetleyelim: Daha hızlı temizlik ve ütüleme seansları ile enerji ve su tasarrufu sağlamak için tasarlanmış teknolojiler aynı zamanda daha hafif faturalara dönüşüyor. Deterjanlara ihtiyacınız yok çünkü buhar doğal olarak temizler.

Gelecek için Sözümüz

Her ürünü sizi, evinizi, ailenizi ve Gezegenimizi düşünerek tasarlıyoruz. Çünkü sürdürülebilir olmak, her gün yapmayı seçtiğimiz bir taahhüttür.

Buharın Etkisi

Etkin ve kullanımı kolay olan buhar, çevreye zararlı maddeler bırakmadan mikroorganizmaları ortadan kaldırma açısından test edilmiştir.

Buharın Etkisi

Güçlü, kullanımı kolay bir element, çevreye zararlı maddeler salmadan mikroorganizmaları ortadan kaldırma kabiliyeti açısından test edilmiştir.