Buhar Gücü ile Doğal Ev Hissi

Buhar temizleme yöntemi olarak kullanıldığında, sağlığınızı korur, alerjileri önler ve çevreye saygı duyar, gezegene zarar vermeden doğal olarak sterilizasyon yaparsınız.

52 sonuçtan 1-16 arası gösteriliyor

13 %

Polti Vaporella Power System Ütü Masası

 14.900,00  12.900,00

Vaporella Power System, ütülemeyi kolaylaştıran profesyonel bir ütü masasıdır. Entegre bir buharlı ütü ile kumaşların kurutulması, fazla buharın emilmesi ve üfleme olmak üzere üç özel fonksiyonu birleştiren bu ürü masası, çok kısa sürede mükemmel ütüleme sonuçları elde etmek için eksiksiz ve işlevsel bir yardımcıdır.

23 %

Polti Cımex Eradicator Virüs Bakteri ve Mikroplara Karşı Dezenfeksiyon Cihazı

 12.900,00  9.900,00

Polti Cimex Eradicator 120° kızgın buhar ile tüm mikrop ve bakterileri yok eder. Böcek ilacı kullanmadan yataktaki akarları ve yumurtalarını yok edebilen bir cihazdır. Polti Cimex Eradicator, Polti’nin dünya çapında patentli “Buhar Dezenfektanı” kazanda üretilen buharın 180 °C’ye kadar aşırı ısıtıldığı bir buhar jeneratörüdür. Verilen buhar, kalıcı bir dezenfeksiyon için yatak akarlarını ortadan kaldırır. Uygulama sırasında buhar, yatak akarlarının kokusunu ortadan kaldırmak ve yumurtaları yüzeylere bağlayan yapıştırıcı maddeyi eritmek için HPMed deterjanla karıştırılır. Polti Cimex Eradicator’ün kuru ve yoğun buharını herhangi bir yüzeyde veya kumaşta kullanılabilir ve ayrıca müdahale edilmesi en zor olan köşelere bile erişebilir.

• Yataklarda bulunan Maytlar/Akarlar için temizlik
• 180 ° C’ye kadar çıkan kuru buhar üreten başlık (dünya çapında Polti patentli)
• Emniyet Kapağı
• İtalya Üretimi

1 %

Polti Vaporetto Lecoaspira FAV80 Turbo Intelligence 6 Bar Buharlı Temizleyici

 9.999,00  9.900,00

Vaporetto Lecoaspira FAV80 Turbo Intelligence İtalya’da tasarlanan ve buharlı temizleyici ile sulu elektrik süpürgesini bir üründe buluşturan gelişmiş ürünlerden biridir. İki farklı ürünü tek bir üründe sunarak ev temizliğindeki işini oldukça kolaylaştıran Vaporetto, 10 farklı otomatik programı ile de zemin, parke, halı, koltuk, armatür, banyo, ayna ve cam gibi yüzeyleri de hijyenik temizlemeyi garanti ediyor.

10 %

Polti Unico MCV85 Total Clean & Turbo 6 Bar Buharlı Elektrikli Süpürge

 9.990,00  8.990,00

Çok amaçlı elektrik süpürgesi: süpürür, buharla temizler ve kurular. Unico MCV85 Total Clean & Turbo evdeki tüm yüzeyleri: zeminden koltuklara, camlardan banyo armatürlerine kadar temizler. Multisiklon teknolojisini buharın doğal gücüyle birleştiren Unico, üç farklı kullanım sunmaktadır: süpürür, buharlı temizlik yapar ve ardından kurular. Unico 3 farklı otomatik temizleme programı sayesinde kullanımı oldukça kolaylaştırır. Bu otomatik temizleme programları sayesinde zemin, halı veya cam temizliği yaparken size gerekli olan buhar ayarını ve kurulama zamanını otomatik belirler. Unico her yüzey için farklı bir aksesuara sahiptir: Multibrush fırça süpürmek, buharlı temizlik yapmak ve yüzeyleri kurulamak için, mini turbo başlık hayvan tüylerini koltuklardan ve yastıklardan temizlemek için, 2’si 1 arada fırça entegre cam temizleme aparatı sayesinde hem mobilyaları hem de camları temizlemek için kullanılabilmektedir. Ayrıca dikey tutma kolu sayesinde Unico dilediğiniz yönde hareket etmeyi yere eğilmeden kolaylaştırıyor. Unico evinizi tamamen temizlemek için size birden çok kullanım amacı ve aksesuar sunuyor.

BİR ELEKTRİKLİ SÜPÜRGEDEN DAHA FAZLASI

Etkili bir elektrik süpürgesi olmasının yanısıra Unico aynı zamanda bir buharlı temizleyicidir. Ufak bir dokunuşla elektrikli süpürgenizi sadece halı ve sert zeminde değil her yüzeyde kullanmaya başlayabilir ve evinizdeki toz akarları, mikrop ve bakterilere deterjan kullanmadan savaş açabilirsiniz.

5 AŞAMALI FİLTRASYON

Unico yüksek temizleme vaadi olan multisklonik çalışma sistemine sahip bir elektrikli süpürgedir. HEPA 13 filtresi sayesinde alerjilere karşı donanım sahibidir. * Bağımsız laboratuvarlar tarafından yapılan testler Polti Unico’nun evde sıkça bulunan yaygın bakteri ve mikropları %99.99 oranında yok ettiğini ortaya koymuştur.

EVİNİZDE BUHARLI BİR SİSTEM

*Bağımsız laboratuvarlar tarafından yapılan testler Polti Vaporetto’nun evde sıkça bulunan yaygın bakteri ve mikropları (Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Aspergillus brasiliensis, Salmonella enterica) %99.99 oranında yok ettiğini ortaya koymuştur.

TÜM ZEMİNLER İÇİ TEK BAŞLIK

Yenilikçi Multibrush hem elektrikli süpürge hem de buharlı temizleme yapmanın yanısıra aynı zamanda yaptığınız buharlı temizliği kurulama özelliğine sahiptir. Tek bir hareket ile fırçayı yapacağınız temizlik türüne göre ayarlamanız mümkündür. Yüzeyleri kurulamak için temizliğinizi yarıda kesip başlık değiştirmenize gerek yoktur. Geliştirilmiş bu başlık sayesinde ihtiyacınız olacak tüm temizleme yöntemlerinde istediğiniz şekle sokmak sizin elinizde.

AKSESUAR ÇEŞİTLİLİĞİ

Unico MCV85_Total Clean & Turbo çeşitli aksesuarlara sahip olduğundan evinizin her köşesinde ihtiyaç duyacağınız kolaylığı sağlıyor.

3 FARKLI TEMİZLEME SEÇENEĞİ

Unico 3 farklı temizleme seçeneği sunmaktadır: elektrikli süpürge/ buharlı temizlik yöntemlerinin çeşitli varyasyonlarından oluşmaktadır.

HAVANIZI TAZELER

Hepa filtrenin yuvasına takıldığında Frescoaspira sistemi temizlik sonrasında evinizin havasını değiştirerek temizliğin kokusunu her tarafa yayar.

ULAŞILMASI KOLAY AKSESUARLAR

Dikey tutma kolu yardımıyla Unico dilediğiniz yere kolaylıkla taşınabilir ve eğilmenize gerek kalmaz. Özel aksesuar bölmesi tutma koluna veya ürün üzerine kolayca entegre olabileceğinden tüm aksesuarlar yakınınızda bulunacak.

İTALYAN KALİTESİ

Unico MCV85_Total Clean & Turbo İtalyan kalitesi ile üretilmektedir. Her üretim aşamasına, kalitesine ve klasik haline gelmiş İtalyan tasarımına ayrı ayrı önem verilmiştir.

10 %

Polti Vaporetto Pro 95 Turbo Flexi Buharlı Temizleyici

 9.900,00  8.900,00

Vaporetto Pro 95 Turbo Flexi sürekli dolum sistemine sahip ve çalıştırıldığında su ve elektrik limitini aşmadan ekolojik şekilde temizlik yapan bir buharlı temizleyicidir. Su eklemeli olduğundan sınırsız çalışma süresine sahip Vaporetto günlük temizliğin yanı sıra zorlu lekelere sahip barbekü, döşeme, lastik jantı, motor ve fayans araları gibi alanları da kusursuz temizler.

12 %

Polti Vaporetto Lecoaspira FAV50 Multifloor 5 Bar Buharlı Elektrik Süpürgesi

 8.999,00  7.900,00

Vaporetto Lecoaspira FAV50_Multifloor İtalya’da tasarlanan ve buharlı temizleyici ile sulu elektrik süpürgesini bir üründe buluşturan gelişmiş ürünlerden biridir. İki farklı ürünü tek bir üründe sunarak ev temizliğindeki işini oldukça kolaylaştıran Vaporetto, zemin, parke, halı, koltuk, armatür, banyo, ayna ve cam gibi yüzeyleri de hijyenik temizlemeyi garanti ediyor.

13 %

Polti La Vaporella XT100C 7.5 Bar Kazanlı Ütü

 7.900,00  6.900,00

Buhar ve sıcaklığı akıllıca birleştiren 6 ön ayarlı program ve özel çok amaçlı ütü programı sayesinde her türlü kumaşı mükemmel bir şekilde ütüleyebilirsiniz. Sınırsız çalışma süresi ve 15 BAR pompa, 7.5 BAR güçlü kazan basıncıyla, daha iyi ve daha az zamanda ütü yapmanızı sağlar.

13 %

Polti Vaporetto Pro 85 Flexi Buharlı Temizlik Makinesi

 7.900,00  6.900,00

Vaporetto Pro 85 Flexi sürekli dolum sistemine sahip, ekolojik şekilde temizlik yapan bir buharlı temizleyicidir. Su eklemeli olduğundan sınırsız çalışma süresine sahip Vaporetto günlük temizliğin yanı sıra zorlu lekelere sahip alanları da kusursuz temizler. Vaporflexi başlık buharlı temizliği her türlü yüzey üzerinde en etkili şekilde kullanmanızı sağlar.

13 %

Polti Vaporetto Classic 65 4 Bar Buharlı Temizleyici

 7.900,00  6.900,00

Vaporetto Classic 65, birden çok aksesuarı sayesinde farklı ve geniş yüzeylerde kullanıma uygun bir yüzey temizleyicidir. Günlük temizliğin yanı sıra özel detay temizliği gereken (barbekü, araba döşemeleri, fayans gibi) alanları da zahmetsizce temizler. 4 Bar Basınç, Güvenlik Kapağı, 110 g/dk Ayarlanabilir Buhar, 7 Farklı Aksesuar, İtalyan Kalitesi.

14 %

Polti La Vaporella XM80R 7 Bar Kazanlı Ütü

 6.900,00  5.900,00

Buharı ve sıcaklığı mükemmel şekilde bir araya getiren 4 ön ayarlı program ve özel çok amaçlı program sayesinde, ipekten ketene kadar her türlü kumaşı mükemmel bir şekilde ütüleyebilirsiniz. Sınırsız çalışma süresi ve 15 BAR pompa, 7 BAR güçlü kazan basıncıyla, daha iyi ve daha az zamanda bir profesyonel gibi ütü yapmanızı sağlar.

25 %

Polti Stira E Aspira Top Ütü Masası

 7.900,00  5.900,00

Profesyonel Ütü Masası, Vakum Fonksiyonu, Ütü Rafı, Paslanmaz Çerçeve, Taşımayı Kolaylaştıran Tekerlekler, Kablo Tutucu, Pamuklu Ütü Bezi, Entegre Elektrik Prizi

20 %

Polti Vaporetto 3 Clean Buharlı Siklon Vakumlu 1800W Dik Elektrikli Süpürge

 4.999,00  3.999,00


Polti Vaporetto 3 Clean Buharlı Siklon Vakumlu 1800W Dik Elektrikli Süpürge

Polti Vaporetto 3 Clean günlük temizlik işleminde devrim yaratıyor: şimdi tüm zeminleri tek geçişte süpürmek ve buharla temizlemek için sadece tek bir ürün yeterli olacak. Taşınabilir buharlı temizleyici ile evdeki tüm temizlenebilir yüzeyleri de tamamen sterilize edebilirsiniz: banyo armatürleri, ocaklar, aynalar, pencereler ve daha fazlası.

• Hem süpürür hem buharla temizler
• Çıkarılabilir buharlı temizleyici
• Siklonik sistem
• 3 farklı buhar ayarı
• 3 adet zemin temizleme bezi
• Küçük yüzeyleri dahi temizlemek için 9 farklı aksesuar
• 30 saniyede kullanıma hazır


3 Ürün 1 Arada

Siklonik elektrikli süpürge, buharlı paspas ve taşınabilir buharlı temizleyici: Polti Vaporetto 3 Clean bünyesinde 3 ürünün tüm özelliklerini içermektedir. Bütün evi maksimum verimlilikle ödün vermeden temizlemek için yerleri siler ve süpürür, küçük yüzeyleri buharla dezenfekte eder.

Elektrikli Süpürge ve Buharlı Temizleyici

Polti Vaporetto 3 Clean, göz açıp kapayıncaya kadar tüm evi temizleyen, süpürme özelliğine sahip buharlı paspastır. Zemin temizleme zamanınızı yarıya indirmek için bir çözüm mü arıyorsunuz? Tozu ve kiri süpürerek ve evinizdeki tüm zeminleri tek bir geçişte temizlemek için kombine süpürme ve buhar modunu seçmeniz yeterlidir.

Tüm Yüzeyler İçin İdeal

Taşınabilir buharlı temizleyici, birçok farklı yüzeyi sterilize etmenize yardımcı olur: Sahip olduğu 9 farklı aksesuarla, armatürleri, derz aralarını, ocakları, camları, aynaları, kanepeleri, döşemeleri ve daha fazlasını buharla temizleyebilirsiniz.

Cyclonic Vakum Teknolojisi

Polti Vaporetto 3 Clean, evinizdeki tüm zeminleri, ahşap zeminlerden fayanslara kadar etkin bir şekilde temizler. Elektrikli süpürge olarak kullanılan Polti Vaporetto 3 Clean, siklonik teknolojisi sayesinde tüm zeminlerden toz ve kiri etkin bir şekilde süpürmenize yardımcı olur. Uzun güç kablosu maksimum hareket özgürlüğü sağlar.

Mikrop ve Bakterilerin %99’unu Ortadan Kaldır

Polti Vaporetto 3 Clean, daha etkili ve sağlıklı bir temizlik için tüm zeminlerden %99,9 oranında mikrop ve bakterileri * temizleyen 3’ü 1 arada buharlı paspastır.

Her Yüzey için Doğru Buhar Ayarını Seçin

Polti Vaporetto 3 Clean’ın 3 buhar ayarı, tüm yüzeyleri etkin bir şekilde temizlemek, inatçı kirleri çıkarmak ve ahşap ve parke gibi en narin yüzeylere bile hassas davranmak için tasarlanmıştır.

Cam ve Pencereleriniz Tekrar Parlayacak

Camları ve aynaları buharla temizlemek mi? Polti Vaporetto 3 Clean ile mümkün! Kir ve yağı çıkarmak için yüzeyi buharlaştırın; daha sonra mükemmel bir sonuç elde etmek için kir ve kirli su kalıntılarını gidermek için cam temizleme başlığını takın.

Son Dakika Temizlikleri İçin İdeal

Polti Vaporetto 3 Clean birkaç saniye içinde kullanıma hazır hale gelir: sadece 30 saniye sonra buhar vermeye hazırdır; ve çıkarılabilir su haznesini istediğiniz zaman, sadece musluk suyuyla doldurabilirsiniz.

Aksesuarlar

Mikrofiber Bez
Mikrofiber Şapka
Esnek Buhar Hortumu
Buhar Lance
Pencere Temizleme Aparatı
Döşeme Aksesuarı
Dar Alan Temizleme Aparatı
Pirinç Yuvarlak Fırça
2 Yuvarlak Fırça

Teknik Detaylar

Maksimum Güç: 1800W
Kirli Su Haznesi: 0.5 l
Çalışma Süresi: 50 dk
Çalışma Yarı Çapı: 7,5 m
Buhar Ayarı: Evet
Çıkarılabilir Su Haznesi: Evet
Buhar Hazır Gösterge Işığı: Evet
Süpürge Filtresi: Sünger
Isınma Süresi: 30 sn
Ağırlık: 5 kg
Garanti Süresi: 3 Yıl

20 %

Polti La Vaporella XB60C 6.7 Bar Kazanlı Ütü

 4.900,00  3.900,00

Sınırsız çalışma süresi ile güçlü 6,7 BAR basınca sahip kazanına ve La Vaporella’nın 15 BAR’lık basınç pompası ve yeni İtalya üretimi sayesinde basit ve hızlı bir şekilde ve mükemmel sonuçlar elde ederek ütüleyin.

14 %

Polti Vaporella Super Pro 3 Bar Kazanlı Ütü

 3.499,00  2.999,00

Maksimum Güç: 1750 W
Haznesi Kapasitesi: 1,5 lt
Basınç: 3 Bar
Ayarlanabilir Buhar: 120 gr/dk
Kesintisiz Buhar: Var
Ütü Tabanı: Alüminyum
Uyarı Işıkları: on-off güç / buhar hazır / su bitti / on-off kazan
Ağırlık: 7.4 kg
Boyutlar: 29 x 34 x 24 cm
Garanti Süresi: 3 Yıl