Polti Vaporetto
Doğal, Buharlı Temizleyici…

Vaporetto: Buharlı Temizlik Makinesi

Evde derinlemesine hijyen doğaya saygı ile de mümkün.

Vaporetto tüm evi temizlemenin en doğal çözümüdür. 150°C sıcaklığa ulaşan kazanı ve kazan içinde 5 bar basıncı sayesinde Vaporetto buharı kirleri çözerek buhar ile yüzeyleri temizlerken aynı zamanda toz akarlarını, Salmonella ve Staphylococcus gibi bakterileri ve mikropları yok eder. Kuru ve güçlü buharı sayesinde yüzey üzerinde çok çabuk kurur ve su kalıntısı bırakmaz. Doğa dostu olan Vaporetto kimyasal deterjan kullanmanızın önüne geçerek sağlığa ve çevreye duyarlı bir temizlik alışkanlığı edindirir.

Vaporetto buharlı temizleyici farklı temizlik ihtiyaçlarına uygun birden farklı temizleme seçenekleri sunar:

• Su Hazneli Temizleyiciler: basınçlı kazanı ile suyu dakikalar içinde buhara çeviren buharlı temizleyiciler sahip olduğu birden çok aksesuar ile de tercih edilmektedir. Bu modeller banyo armatürleri, koltuk ve cam gibi temizlenebilir tüm yüzeyler üzerinde temizlik yapmak için uygundur.
• Buharlı Paspaslar: fayans, ahşap, halı gibi farklı zemin türlerini temizlemenize imkan verir. Saniyeler içinde hazır olan buharı günlük temizlik için buharlı paspasları oldukça pratik kılmaktadır.
• Buhar Tabancaları: hafif ve kullanımı kolay tabancalar musluk, banyo armatürleri, ocak, fırın, evye gibi küçük alanlar üzerinde hızlı temizlik yapmak için tasarlanmıştır.

Buharla dezenfekte edin
YÜZEYLERİ BUHARLA DEZENFEKTE EDİN
unico-icona05
BAKTERİ VE MİKROPLARIN %99’UNU YOK EDER
KİMYASAL OLMADAN TEMİZLİK
KİMYASAL OLMADAN TEMİZLİK
TÜM YÜZEYLER İÇİN İDEAL

TÜM YÜZEYLER
İÇİN İDEAL TEMİZLİK

ALERJİ HASTALARINA YARDIMCI OLMAK İÇİN TASARLANDI
ALERJİK ETMENLER DÜŞÜNÜLEREK TASARLANMIŞTIR
Vaporetto buharlı temizlik

Doğa dostu temizlik: mikrop, bakteri ve virüsleri %99.99% oranında deterjan kullanmadan yok eder.*

Evinizi buhar ile temizlemek ekolojik ve doğal bir yöntemdir. Kimyasal deterjan kullanmadan sadece su ile yüksek sıcaklara ulaşarak kalıplaşmış yağ lekelerini ve kireç lekelerini çözmek ve Salmonella ve Staphylococcus gibi en yaygın mikroorganizmaları %99.99 oranında yok etmek mümkündür. Vaporetto buharını kullanmak günlük temizliğinizde çevreyi en iyi şekilde koruyabileceğiniz ve deterjan masraflarıyla bütçenize yardımcı olabileceğiniz en doğal çözümdür.

*Bağımsız laboratuvarlar tarafından yapılan testler Polti Vaporetto’nun evde sıkça bulunan yaygın bakteri ve mikropları (Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Aspergillus brasiliensis, Salmonella enterica) %99.99 oranında yok ettiğini ortaya koymuştur.

Alerji sorunu yaşayanlar için uygundur: toz akarlarına karşı sertifikaya sahiptir.

Vaporetto modellerinin toz akarlarını yok ettiği Cambridge Üniversitesi ve Lyon Dermotoloji Hastanesi tarafından kanıtlanmıştır. Cambridge Üniversitesi Vaporetto buharının yataktaki toz akarlarının %98’ini, halıdakilerin ise %97’sini yok ederek alerjenleri%86 oranında azalttığı belirtmektedir. Lyon Dermotoloji Hastanesi ayrıca Vaporetto buharının buhar verildikten 5 saniye sonra öldüğünü kanıtlamıştır. Vaporetto, İngiliz Alerji Derneği tarafından çevredeki alerjenleri etkili şekilde yok ettiğine dair sertifikaya sahiptir.

Alerji sorunu
Halı temizler

Evinizdeki en büyük yardımcınız.

Vaporetto su hazneli modeller her zamanki daha çok yönlü ürünlerdir: buhar en hassas yüzeyler dahil tüm yüzeyler üzerinde kullanıma uygundur aynı zamanda çeşitli aksesuarları ile halıları, ahşap, cam, ocak, banyo armatürleri ve hatta perdeler gibi alanları temizlemek mümkündür. Bazı modeller omuz askısıyla kullanılarak temizlik işlemini de kolaylaştırmaktadır. Farklı günlük veya detaylı temizlik ihtiyaçlarınız için Vaporetto su hazneli buharlı temizleyiciler 3 bar ile 5 bar arasında değişen ve farklı aksesuar seçenekleri sunan birden çok model sunmaktadır.

Buharlı paspaslar pratik, hafif ve saniyeler içinde kullanıma hazırdır.

Vaporetto buharlı paspaslar gündelik hayata uyumlu olmaları için hafif, kullanımı kolay olarak tasarlanmıştır. Hızlı kazan ısınması buharın saniyeler içinde hazır olmasını ve hemen kullanıma başlayarak yüzeyleri etkili şekilde temizlemeyi sağlar. Bazı modeller elinizde de kullanılabilme seçenekleriyle de musluk, banyo armatürleri, ocak, fırın gibi küçük yerlerde de kullanım alanına sahiptir.

Buharlı paspaslar
Buharlı temizlik

Buhar Tabancaları: özel alanlar için hızlı çözüm.

Buhar tabancaları, Vaporetto serisi içindeki en küçük ve en kolay kullanılabilen ancak etkili temizlik performansını kaybetmeyen modellerdir. Daha küçük çaplı alanları temizlemek için taşlanmış küçük haznesi ile halıdaki veya koltuktaki lekeleri çıkarmak, banyo armatürleri, ve ocak temizliği yapmak için kullanışlıdır. Bunun dışında buhar tabancalarını evinizdeki bitkileri canlandırmak, perdelerinize ve kıyafetlerinize sinen kokuları gidermek içinde kullanabilirsiniz. Bazı modeller parfüm haznesine sahiptir, bu parfüm haznesi sayesinde istenmeyen kokuları yakalayarak ortamın havasını tazeler.