Vakumlu Buharlı Temizlik Makinesi…

Vaporetto Lecoaspira: Su Filtreli Buharlı Temizleyici ve Elektrikli, Süpürge…

Evinizin derinlemesine temizliği için idealdir

Su filtreleli etkili emiş gücü ile birleşen buharın hijyenik hareketi, tüm yüzeylerin derinlemesine temizlenmesini sağlar, tozu daha uzun süre tutar ve toz akarlarını, mikropları ve bakterileri nötralize ederken daha temiz hava sağlar. Buharlı temizleyici, buharla temizlenen zeminler ve tüm yıkanabilir yüzeyler üzerinde kullanılabilen Polti Vaporetto Lecoaspira; elektrikli süpürge olarak kuru ve ıslak temizlik yapabilir. Özellikle çocuklu veya evcil hayvanlı bir ev için uygun kusursuz bir üründür.

aspirapolvere-a-vapore-lecoaspira-polti-igienizza-aspira
BUHARLI & SU FİLTRELİ HİJYENİK TEMİZLİK
unico-icona05
BAKTERİ VE MİKROPLARIN %99’UNU YOK EDER
KİMYASAL OLMADAN TEMİZLİK
KİMYASAL OLMADAN TEMİZLİK
DERİNLEMESİNE TEMİZLİK İÇİN ETKİLİ
DERİNLEMESİNE TEMİZLİK İÇİN ETKİLİ
ALERJİ HASTALARINA YARDIMCI OLMAK İÇİN TASARLANDI
ALERJİK ETMENLER DÜŞÜNÜLEREK TASARLANMIŞTIR
Vaporetto buharlı temizlik

Tam hijyen: Deterjan olmadan mikropların ve bakterilerin* %99,99’unu yok eder.

Polti Vaporetto Lecoaspira, alüminyum bir kazanda 6 bar’a kadar basınçla kuru, sabit ve güçlü buhar üretir. Çevreye saygı gösterirken evinize bakmak için kullanabileceğiniz en doğal kaynaktır. Buhar, yalnızca yüksek sıcaklığa getirilmiş sudur ve sağladığı güç sayesinde derinlemesine temizleyebilir ve en inatçı kirlerde bile etkili olabilir. Derin ama hassas eylem ile temizleme gücü sunar. Temizlik ürünleri veya ekstra deterjana ihtiyacınız kalmaz: sizin için tasarruf, çevre için koruma sağlar.

Su filtre teknolojisi ile evde daha temiz hava

Su, soluduğunuz havayı temizleyerek toz, toz akarları ve polenleri hapsetmek için en iyi ortamdır. Su filtresi, toz haznesinin içinde bir girdap oluşturur: merkezkaç kuvveti, kiri haznein dibine iter ve su onu hapsederek, dağılmasını ve havaya karışmasını engeller. Kuru toz ve sıvıları süpürmenizi sağlayan su filtreleme sistemine eklenen Hepa filtre, daha temiz ve sağlıklı hava için en küçük toz parçacıklarını bile tutar.

Alerji sorunu

Alerjisi sorunu yaşayanlar için uygundur.

Su filtreleme ve yıkanabilir Hepa filtre ile birleşen buharın etkinliği, Polti Vaporetto Lecoaspira’yı alerjisi olanlar için ideal bir ürün haline getirir. Buhar eylemi, toz akarlarını ısı ile yok edebilir, yüksek filtrasyonlu emiş gücü alerjenleri yakalayarak daha temiz hava verir. Polti Vaporetto Lecoaspira’nın toz akarları ve alerjenleri ortadan kaldırmadaki etkinliği, prestijli İngiliz Alerji Vakfı’nın “onay mührü” ile onaylanmıştır.

Tüm zeminlerde, banyo armatürlerinde, pencerelerde, kanepelerde, fayanslarda ve hatta giysilerde etkilidir.

Polti Vaporetto Lecoaspira serisi, evin tüm yüzeylerinin kolay temizlenmesi için tasarlanmış özellikler ve aksesuarlar ile sağlanır: zeminler, en hassas zeminler, fayans derzleri, musluklar ve banyo armatürleri, ocaklar ve davlumbaz filtreleri, şilteler, yastıklar ve kanepeler, pencereler ve aynalar ve hatta perdeler ve giysiler üzerinde kullanılabilir. Çeşitli buhar ve vakum ayarları, temizlik ihtiyaçlarınıza en uygun işlevi (buhar, vakum veya her ikisi) seçerek hızlı ve kolay kullanım sağlar.

Made in Italy

İtalyan Kalitesi

Polti Vaporetto Lecoaspira, İtalya’da tasarlanmış ve Como eyaletinde bulunan Polti fabrikasında monte edilmiş bir üründür. İtalyan kalitesine sahip bir ürün, üretim sürecinin tüm aşamalarında kalite ve özene odaklanmış bir ekibin tüm bilgi ve becerilerini bünyesinde barındırıyor.

*Üçüncü taraf ve bağımsız laboratuvarlar tarafından gerçekleştirilen testler, Polti Vaporetto Lecoaspira’nın mikrop ve bakterilerin %99,99’unu ortadan kaldırdığını doğrulamaktadır.