Polti La Vaporella

1978’den Geleceğe…

Polti Kazanlı Ütüler

Vaporella: Buhar Kazanlı Ütüler

Sürekli evrilen bir klasik

Herkesin günlük kullanım için bir ev aletinin rahatlığından ödün vermeksizin profesyonel bir ütünün kalitesini sunan Franco Polti, 1978’de, evde kullanım için ayrı bir kazanı olan ilk buharlı ütü olan Vaporella’yı yarattı. Vaporella, 40 yıllık tarihi, tasarımı ve evrimi ile, kazanın ürettiği buharın kalitesiyle, daha hızlı ve zahmetsizce ütü yapma olanağı sağlayan teknolojisi ile tüm dünyada tüketicilerini kazanmıştır. Gündelik hayatta kullananların ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli geliştirilmiş bir kült ürün olan La Vaporella ile Polti, bugün ütü teknolojisinin geleceğini tüm evlere taşımaya devam ediyor.

Buhar Basınçlı Ütü

KIYAFETLERİNİZİ KURU BUHAR KULLANARAK ÜTÜLEYİN

360 derece ütü tabanı
TABANIN UCUNDAKİ DELİKLER KIRIŞIKLIKLARI AÇAR
Kolay ütüleme
TEK BİR GEÇİŞTE BİLE MÜKEMMEL SONUCA ULAŞIN

Vaporella’nın buharı ile mükemmel bir ütü deneyimi

Vaporella’nın kalbi, olağanüstü ütüleme sonuçları elde etmek için yüksek güçlü sabit buhar üretebilen bir pompa içeren yüksek basınçlı kazandır. Kazan içinde üretilen buharın basıncı kumaşın liflerine nüfuz eder, bunları yumuşatır ve ütünün kumaş üzerindeki hareketini daha hızlı ve daha etkili hale getirir. Vaporella tarafından üretilen buhar ile aynı anda birkaç kumaş katmanı ütüleyebilirsiniz, böylece ütü tabakaları ve masa örtüleri için ütü yapmak daha hızlı hale gelir. Dikey olarak ütülemek de mümkündür (ceketler, paltolar, asılı perdeler v.b için).

Vaporella ütü tabanıyla daha az çaba, daha fazla sonuç

Vaporella tabanı, daha güçlü ve konsantre bir buhar çıkışına izin vermek, kumaşa hızla nüfuz etmek ve anında kırışıklıkları ortadan kaldırmak için uç kısımlarda yoğunlaşan buhar deliklere sahip olmanın özelliğini sayesinde, tabanın geri kalanı baskı yapayaraj kumaşın üzerinden geçer ve kumaşı kurutur. Yeni La Vaporella serisinin en ayrıştırıcı özelliği Vaporella’nın patentli ve yenilikçi tabana sahip olmasıdır.

İhtiyaçlarınız için doğru ütü tabanı

Ütü yapmak herkes için aynı değildir. Polti, ütü ihtiyaçlarının farkındadır ve bu yüzden farklı özelliklere sahip bir dizi ütü ve taban sunuyor. Polti La Vaporella ile, yenilikçi 360 ° Fluid Curve teknoloji tabanını çizilmeye karşı dayanıklı alüminyumla donattığından mükemmel sonuçlar sağlar: taban plakasının oval kenarları, her yönden ütüleme yapmaksızın zorlukları ortadan kaldırır; Özel oluk ve çift kaplama seramik yüzey, buharın en etkili şekilde dağılımasını kolaylaştırır ve bu nedenle ütünün çaba sarf etmeden mükemmel bir şekilde pürüzsüzlüğünü garanti eder. Alüminyum ayrıca, Vaporella serisinin bir simgesini oluşturan geleneksel profesyonel ütülerimizde de kullanılmaktadır. Bu malzeme, ısıyı tabanın her yerine eşit olarak dağıtmak için bir avantaj sağlarken, taban plakası kırışıklıklar üzerinde baskı yaratarak daha hızlı şekilde kusursuz hale getirir. Paslanmaz çelik, çizilmeye karşı dayanıklı taban ile ütü, kumaşları hızlı ve güvenli bir şekilde ütülemenizi sağlarken süper kaygan seramik kaplama, son derece konforlu ütüleme için daha da hafif bir kayma hareketi sunar.

İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayan teknolojiyle tanışın

Vaporella’nın sınırsız çalışma özelliğine sahip modelleri, kesintisiz olarak saatlerce ütüleme yapmak için uygundur. Su bittiğinde, beklemeden su haznesinin içine daha fazla su doldurabilirsiniz. Güvenlik kapağına sahip Vaporella modelleri, sık sık ütülenen ancak ütüyü kısa sürelerde (en fazla 2 saat) kullananlar için önerilir. Su doğrudan su haznesine dökülür ve güvenlik kapağı sadece minimum basınç olana kadar herhangi bir sızıntıyı engeller. Genel olarak, güvenlik kapaklı buhar kazanlı ütüler, diğer teknolojileri kullanan modellerden daha sessiz ve daha kompakttır, ancak ısınması ve hazır olması için biraz fazla zaman alır.