Ütüleme Sistemleri

Buhar kazanlı ütüler ve ütü masaları

Profesyonel ütü deneyimini evinize getiren buhar kazanlı ütü gamını keşfedin. Polti sizin için her şeyi düşündü: ütü deneyiminizi ütü yapmayı kolaylaştıracak sağlam ve nefes alabilen profesyonel ütü masaları ile tamamlayın. Vaporella buhar kazanlı ütüler ve ütü masaları ile ihtiyacına çözüm olacak ürünlerle tanışın.

Vaporella buhar kazanlı ütüler mükemmel ve zahmetsiz ütü yapmanın çözümünü sunar. Ütü tabanının ucunda yer alan delikler ve yüksek basınçlı kazanı sayesinde Vaporella tek bir geçişte kırışıklıklardan kurtulmanıza yardımcı olur. Buhar kazanında üretilen buhar güçlü ve kuru olduğundan kıyafetlerin askıya asıldıktan sonra dahi kırışmadan durmasını sağlar.

Polti, o çok özenilen profesyonel ütüleme servislerinde ütü yaparken yormayan ve performansından ödün vermeyen ütü masalarını sunuyor: daha hızlı ütüleme için emme özelliğine sahip olan ütü masaları kıyafetleriniz üzerinden ütü ile geçtiğinizde arta kalan nemi emerek kıyafetlerinizin uzun süre kırışıksız kalmasını sağlarken, üfleme özelliği ise daha hafif kumaşların daha kolay ütülenmesini, ısıtma özelliği ise kıyafetlerinizi kısa sürede kurutmanızı sağlar.

Polti dikey ütü makineleri hemen kullanıma hazırdır, pratik ve çok yönlüdür, tüm ailenin günlük ihtiyaçlarına uyum sağlamak üzere tasarlanmıştır: kumaşları tazeler ve küçük kırışıklıkları giderir, giysilerden ve ev tekstillerinden kokuları yok eder, ayrıca en hassasları tedavi etmek için mükemmeldir. çamaşırlar.