Polti Unico

Multifonksiyon Elektrikli Süpürge…

Polti Unico Multifonksiyon elektrikli süpürge

Unico Multifonksiyon Elektrikli Süpürge

Üç Farklı Fonksiyona Sahip Elektrik Süpürgesi.

Unico multifonksiyon elektrikli süpürge, multisiklon teknolojisini buharın gücüyle bir araya getiriyor. Evinizde süpürme, buharla temizleme ve kurutma işlemlerinin hepsini yapabilecek tek bir ürün olan Unico, sert zemin, halı, koltuk, yatak, ayna, cam, banyo armatürleri gibi evinizdeki tüm yüzeyleri temizleyebilir. Günlük temizlik için tasarlanmış Unico ihtiyacınıza uygun olarak ister elektrikli süpürge isterseniz buharlı temizleyici olarak kullanabilirsiniz.

SÜPÜRÜR, BUHARLA TEMİZLER VE KURUTUR
SÜPÜRÜR, BUHARLA TEMİZLER VE KURUTUR
TORBASIZ MULTİSİKLON TEKNOLOJİSİ
TORBASIZ MULTİSİKLON TEKNOLOJİSİ
HEM KURU HEM ISLAK TEMİZLİK

HEM KURU
HEM ISLAK TEMİZLİK

TÜM YÜZEYLER İÇİN UYGUN
TÜM YÜZEYLERDE TEMİZLİK İÇİN UYGUN
unico-icona05
BAKTERİLERİN, TOZ KARALARININ VE MİKTOPLARIN %99’UNU YOK EDER

Multisiklon teknolojisi ile tozlara güle güle, temiz havaya merhaba

Unico’nun merkezindeki ve yanlarındaki siklonlar merkezkaç kuvveti oluşturarak tozu havadan en etkili şekilde ayrıştırır. İlk filtreleme aşamasında tozların ve kirlerin büyük kısmı toz haznesinde toplanır, sonraki aşamalarda ise özellikle HEPA filtre sayesinde polen ve toz akarları gibi en ince ve küçük parçaları yakalayarak onları da hazneye gönderilir. Unico, daha temiz ve sağlıklı bir hava için alerji sorunu yaşayanlara uygun bir teknolojiye sahiptir.

Buhar ile deterjan kullanmadan temizlik yapmak mümkün

Unico, yüzeyleri en doğal şekilde yıkayan, yağ söken ve kirden arındıran güçlü bir buharlı temizleyicidir. Buharın doğal gücü sayesinde bakterilerin, mikropların ve virüslerin %99.99’unu* çevreye zarar veren kimyasal deterjanlar kullanmadan yok edilir.
Tek bir buhar hareketiyle hassas yüzeylerde dâhil tüm temizlenebilir yüzeylerde sıra dışı sonuçlar ortaya koyar. İster süpürme fonksiyonunu ayrı kullanın isterseniz buhar fonksiyonu ile birleştirerek buharla temizledikten sonra yüzeyin daha çabuk kuruması için iki işlemi birleştirin. Birden farklı fonksiyonun bir arada kullanılması temizlik işlerinizin süresini kısaltacaktır.

* Bağımsız laboratuvarlar tarafından yapılan testler Polti Unico’nun evde sıkça bulunan yaygın bakteri ve mikropları %99.99 oranında yok ettiğini ortaya koymuştur.

Fark yaratan detaylar sayesinde hızlı temizlik

Kullanması kolay ve pratik Unico günlük temizlerinizde tozlara ve kirlere karşı en iyi partneriniz olabilir. Özel tasarlanmış yer başlığı üzerinde yer alan ayarı sayesinde ufak bir dokunuşla hemen temizlemek istediğiniz zemine uygun hale gelir. Halı, kilim mi yoksa parke veya fayans mı temizlemek istiyorsunuz? Başlık üzerinde yer alan ayarı A konumuna getirin. Eğer fayanslarınızı buharla temizlemek veya kurulamak istiyorsanız, ayarı B konumuna getirin veya parke gibi hassas zeminleri süpürmek için C konuma getirmeniz yeterli olacaktır. Tek bir başlık ile temizlik yapmak sürekli başlık değiştirmekle geçireceğiniz zamanı azaltıyor ve temizlik sürenizi kısaltıyor. Dikey tutma kolu sayesinde Unico eğilmenize gerek kalmadan istenilen her yere kolayca taşınabilir. Unico ile toz torba değişimini dert etmenize gerek yoktur her işlemden sonra kolayca boşaltmanız yeterli olur.

Bugün temizlik yapmak daha kolay

Unico gündelik temizliğinize yardımcı olmak için tasarlandı: haftada 5 gün ister elektrikli süpürge olarak yüzeyleri ve mobilyaları süpürmek ve tozlardan arınmak için kullanırsınız isterseniz haftada bir gün buharlı temizleyici olarak kullanarak yüzeyleri, halıları, koltukları, yatakları derinlemesine sterilize edebilirsiniz. Hem gündelik temizliğinize hem de detaylı temizliğinize uygun kullanabileceğiniz Unico tüm kullanım seçeneklerini bir üründe birleştiriyor. Kurulama ve buhar fonksiyonu önceden ayarlanabilir programlar ile de kullanılarak buhar ayarını ve kurulama zamanını otomatik ayarlayarak harika temizleme sonuçları sunar.

Made in Italy

İtalyan Üretimi: kalite ve tasarım

Unico İtalyan kalitesi ile üretilmektedir. Her üretim aşamasına, kalitesine ve klasik haline gelmiş İtalyan tasarımına ayrı ayrı önem verilmiştir.