Moppy Sıkça Sorulan Sorular

Müşteri Hizmetlerini Arayın

Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi: 9:00 – 18:00
Cumartesi: 9:00 – 14:00

Moppy, her türlü zemin ve dikey yüzeylerin temizliği için yenilikçi bir çözümdür: çift fonksiyonlu yapısı sayesinde elektrostatik bezi ile tozu yakalar ve sıcak buharla yüklenmiş bezi ile temizler ve dezenfekte eder.

Moppy, sıcak buharlı yüklenmiş bezle kir ve mikropları giderir; Etkinliğin azalması durumunda bezin kurumuş veya soğumuş olması muhtemeldir, bu yüzden yeni bir buhar yükü için şarj ünitesine geri dönmenizi öneririz.

Hayır, eğer Moppy ‘i sık sık kullanırsanız, her temizlikten sonra tankı boşaltmak gerekli değildir.

Kutu içeriğinde bulunan mikrofiber bezler, tüm yüzeylerde kullanıma uygundur.

Moppy için mikrofiber bezleri ürünü aldığınız yerden temin edebilirsiniz.

Moppy, piyasada bulunan elektrostatik XXL bezlerle uyumludur.

Moppy, maksimum hareket serbestliğine izin veren kablosuz bir buharlı temizleyicidir. Hafif, çevik ve yüksekliği ayarlanabilir teleskopik sapa sahiptir. Temizleme plakası incedir ve en zor alanlara bile ulaşan geniş bir yüzey alanına sahiptir. Moppy her yere ulaşır ve ayrıca dikey yüzeyleri temizler. Çoğu buharlı paspaslar sadece zemin temizliği için uygundur. Moppy ayrıca elektrostatik bezleri kullanarak toz yakalama fonksiyonuna sahiptir. Buharlı bezlerin kablolarının uzunluğu nedeniyle sınırlı bir çalışma çapı vardır.

Moppy pratik ve kolay hazırlanır, bu nedenle günlük temizlik için uygundur. Buharlı temizleyiciler, kazanları sayesinde güçlü yüksek basınçlı buhar üretirler, fakat hazırlamak ve ısıtmak için zaman (minimum olsa bile) gerekir. Normalde, bir buharlı temizleyici, farklı tipteki yüzeylerin (tuvalet, ocak, fayans, döşeme ve derz araları) temizlenmesi için birçok aksesuar ile donatılmıştır. Buharlı temizleyiciler, derin bir temizlik için en inatçı lekeleri bile ortadan kaldırarak buharı doğrudan yüzeye verirler.

Moppy çift etkinliğe sahiptir, kir, mikrop ve bakterileri yok eder ve ortadan kaldırır: 1. Laboratuvar testleri, Moppy’un, yüzeydeki mikrop ve bakterilerin % 99,9’unu ilk geçişte bile yok ettiğini ve mikrofiber bezle toplanan kiri tuttuğunu kanıtlar. 2. Laboratuvar testleri ayrıca Moppy’nin mikrop ve bakterilerin sadece % 99.9’unu ortadan kaldırdığını göstermektedir.

Anında kullanıma hazır, pratik ve hızlı, Moppy günlük temizlik için idealdir. Moppy kablosuzdur ve kova olmadan su israf etmeden ve kimyasal madde gerektirmeden temizlik yapar, çünkü sıcak buhar yüklenmiş temizlik beziyle temizler ve dezenfekte eder. Elleriniz her zaman temiz ve kurudır; zeminler ise leke bırakmadan hızla kurur.

Tozu, hayvan tüyü ve insan saçı zeminlerden temizlemek için doğrudan kuru mikrofiber bezin üzerine elektrostatik bir bez takın. Elektrostatik bezi çıkarın ve mikrofiber bezi buharla temizlemek için buhar yükleyin.

Hayır, Moppy’nin paspası buhar üretmiyor. Paspası doğru konuma yerleştirdiğinizde buhar tabandan yayılır; bu şekilde mikrofiber bez buharla sterilize edilir ve temizlemeye hazırdır.

Hayır, Moppy’i kir toplayan bez olmadan kullanamazsınız. Toz giderme için elektrostatik bez bile kuru mikrofiber beze doğrudan takılmalıdır.

Buharlı temizlik deterjan olmadan etkilidir. Bununla birlikte, buharla yüklenmiş bez ile temizlenmeden önce yüzeye bir deterjan uygulamak mümkündür. Temizlemeyi bitirdiğinizde şarj tabanını iyice temizlemenizi, Moppy’ye zarar vermemek için cihazın tamamen kapatılmasını ve tamamen soğutulmasını öneririz.

Moppy ile duvarlar, kapılar, dolap kapıları gibi dikey yüzeylerin yanı sıra, mermer, fayans ve ahşap zeminler gibi her türlü zeminleri temizleyebilirsiniz.

Bezi şarj ünitesine yerleştirdiğinizde oluşan buhar bezi dezenfekte eder ve mikropların ve bakterilerin% 99.9’unu ortadan kaldırır *. 20 saniye sonra yeşil ışık, bezin hijyenik hale getirildiğini gösterecektir.
*Bağımsız bir laboratuvar tarafından gerçekleştirilen teste dayanmaktadır.

Tam dolu bir su haznesi (700 ml) ile 200 metrekareye kadar bir alanıı temizleyebilirsiniz. Bu kullanım elbette, temizlediğiniz yüzey türü, mikrofiber bezi ne sıklıkla buharla yüklediğiniz gibi birçok faktöre bağlıdır. Moppy sürekli bir buhar yükleme sistemine sahiptir, temizlemeye ara vermenize gerek yoktur!

Kutu içeriği, tüm yüzeylerde kullanıma uygun 2 adet mikrofiber bez ve tozu yakalamak için 2 adet elektrostatik XXL (30x50cm) bez içerir.

Pratik ve kullanımı kolay Moppy, normal musluk suyu ile çalışır.

Su tankında su yoksa şarj ünitesi buhar üretmez. Su seviyesini her zaman tankın şeffaf tarafına bakarak kontrol edebilirsiniz.

Mikrofiber bezi zemine yerleştirin ve paspasın yüzeyini bez üzerine yerleştirin: hemen yapışacaktır. Mikrofiber bezi çıkarmak için ayağınızı çıkıntıya koyun ve fırçayı sıkıca kaldırın: kumaş yerde kalacaktır. Elektrostatik bezi uygulamak için bezi zemine yatırın, daha sonra paspası bezin ortasına yerleştirin ve köşeyi plaka üzerindeki düğmelere koyarak bezi sabitleyin. Elektrostatik bez her zaman kuru mikrofiber bez üzerine yapıştırılmalıdır.

Beze yüklenen sıcak buhar ve yüksek kaliteli mikrofiber hızlı ve düzgün kurumaya yardımcı olur.

Hayır, Moppy sadece su ile çalışır. Depoya deterjan veya başka yabancı maddeler eklenmesi, şarj ünitesine zarar verebilir.

Moppy, elektrik kaynağına takıldıktan 10 saniye sonra kullanıma hazırdır.

Evet, mikrofiber bezler etiketteki talimatlara uyarak makinede yıkanabilir.

Hayır, toz alıcı elektrostatik bezler tek kullanımlıktır.

Evet, ok yönü dışarıya bakacak şekilde şarj ünitesinin üzerine yerleştirin ve teleskopik boruyu sapın üzerindeki kancaya sabitleyin.

Ürünün teknik özelliklerine göre bu durum normaldir. Moppy, tabandaki paspas üzerine yerleştirilerek okları doğru bir şekilde hizalarsanız doğru çalışır; Buhar, tabanın tüm deliklerinden eşit olarak dışarı verilir ve böylece tüm bezin nemlendirilmesini ve ısıtılmasını sağlar.

Başlık tabandan kaldırdıktan sonra yeşil ışık hala yanıyorsa bu durum normaldir. Yeşil ikaz lambası, başlık kaldırdıktan sonra bile 15 saniye boyunca yanmaya devam edecektir.