Satın Alma

Müşteri Hizmetlerini Arayın

Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi: 9:00 – 18:00
Cumartesi: 9:00 – 14:00

Polti ürün siparişi satın alma

1- Ürünler

Ürün grupları ana menüde listelenmiştir. Farenizi metnin üzerine getirin ve bu web sitesinde satılan ürün kategorilerini içeren bir açılır menü görünecektir. Bir resim, ad, fiyat ve ürünün kısa bir açıklaması dahil olmak üzere ürüne genel bakışı görmek için ilgilendiğiniz öğeye tıklayın. Bu ekrandan ilgilendiğiniz ürünü “Hemen Al” butonuna tıklayarak doğrudan sepetinize ekleyebilir veya “Karşılaştır” butonuna tıklayarak ilgilendiğiniz 2 adede kadar ürünü karşılaştırabilirsiniz.

Ayrıntılı ürün açıklaması, fotoğraflar ve/veya videolar, özellikler ve aksesuarlar dahil olmak üzere daha fazla bilgi içeren ayrıntılı bir veri sayfasına erişmek için ürün resmine veya “İncele”ye tıklayın.

2- Satın alma

Ürün bilgileri sayfasında, ürünü satın almak için uygun alanda miktarı belirtin ve “Sepet” butonuna tıklayın: ürün, alışveriş sepetinize yer alacaktır.

Bu, satın almayı taahhüt ettiğiniz anlamına gelmez: işlemi tamamlamazsanız satın alma gerçekleşmez.

3- Alışveriş Sepeti

Alışveriş sepetiniz, satın almaya karar verdiğiniz ürünleri içerir.

“Sepet” butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize ürün eklemediyseniz, sepetiniz boş kalacaktır.

Ürün eklediyseniz ve satın alma işleminize devam etmek istiyorsanız, “x” işaretine tıklayarak ürünleri sepetinizden çıkarabilirsiniz ya da satın almak istediğiniz ürün adedini aşağıdaki şekilde değiştirebilirsiniz. “Miktar” alanındaki numarayı değiştirip “Sepeti Yenile” düğmesine tıklayın.

“Nakliye ” bölümünde, satın alma işleminizin nakliye maliyetlerinin bir ön izlemesini görebilirsiniz.

Devam etmek için sayfanın altındaki “Ödeme Sayfasına Git” düğmesine tıklayın.

4- Kişisel Bilgiler

Satın alma işleminizi tamamlamak için kişisel bilgilerinizi girin. Gerekli alanların doldurulması veya kişisel bilgilerinizin işlenmesi ile ilgili olarak sayfadaki talimatları izleyin.

Devam etmek için sayfanın altındaki “Siparişi Onayla” düğmesine tıklayın.

5- Bilgileri Onayla

Şimdi görüntülenen sayfa, girdiğiniz bilgileri gösterir. Herhangi bir hata fark ederseniz, geri dönün ve düzeltin.

Bilgiler doğruysa sayfanın sağ alt kısmında bulunan “Siparişi Onayla” butonuna tıklayarak devam edebilirsiniz. Bu, son satın alma işleminizi yapmanızı sağlayacaktır.

6- Satın Alma İşleminizi Onaylayın

Ödemeyi tamamlamak için, gizli kişisel verilerinizi güvenli bir şekilde girmeniz için ilgili banka sitesine yönlendirileceksiniz. Siparişinizin bir kopyasını ekran görüntüsü alın ve kendiniz için saklayın.

Ayrıca, verdiğiniz e-posta adresine satın alma işlemi sırasında sağlanan bilgilerin bir özetini alacaksınız.

Herhangi bir hata veya yanlışlık varsa lütfen şu adrese e-posta gönderin: info@poltitr.com

7- Sipariş durumu

Siparişin sonunda bir onay e-postası alacaksınız ve ürününüz gönderildikten sonra belirtilen e-posta adresine kargo takip bağlantısı gönderilecektir.