Şimdi Oku:

POLTİ MARKA TARİHİ

1980
Polti Logo 1980

 

Tarihi Polti markası buhar kümesi çıkaran baş parmak logosoyla İtalya’da ve diğer ülkelerde köklü ve iyi bilinen bir markadır. Özellikle bisiklet olmak üzere spor dallarındaki sponsorlukları ile yaygın şekilde bilinmektedir.

1998

 

 

Polti ‘Più Facile, più felici’ (çok kolay, çok mutlu) söylemiyle günlük hayatın içinde yeniliklere bağlılığını ve daha yüksek kaliteli ürünler sunma vaadini ailelere ulaştırmaktadır.

2007
Polti’nin yenilikçi gücü ‘Doğası gereği Yenlikçi’ sloganıyla markanın doğuştan doğaya saygılı olduğunu ve doğanın içinden geldiğini ifade etmektedir.
2014
Marka logosu Polti tarihinin önemli bir noktasından esinlenildi: ürünlerin üzerinde bulunan güvenlik kapağı. Yenilikçi ve öngörülü patenti sayesinde kendini diğer rakiplerden ayırmaktadır. ‘’Doğal’’ ifadesi insanlara ve çevreye saygı duyarak içinde yaşanılacak hayatın sadeliğine işaret etmektedir.

1978 yılında Franco Polti tarafından kurulan Polti İtalya buharlı temizlik makinesi ile bir devrim yaratarak ilk deterjansız temizliği keşfeden firmadır. Bununla birlikte ayrı buhar kazanı olan ütüler , esspresso makinaları , ütü masaları , elektrik süpürgeleri ve sanayi tipi vakumlu buharlı makinaları ile sektöründe lider konumdadır.

Nice teknoloji iç ve dış ticaret ilk olarak 1997 yılında Yeda gıda ve ev gereçleri ltd şti adıyla 1996 yılında Polti Türkiye mümessili olmuştur. Ülkemizde 15 yılı aşkın bir süredir 50000 in üzerinde müşteriye ulaşmış; tüm Türkiye’de 7 bölgede 40 teknik servis hizmeti ile daima yanınızdadır.

Şimdi Oku:

Polti Marka Tarihi