Torbasız Elektrikli Süpürge…

Forzaspira: Torbasız Elektrikli Süpürge

Evin bakımını kolay ve verimli bir şekilde yapar.

Forzaspira serisi, Polti’nin günlük ev temizliğinde değerli bir yardımcı olabilecek basit, pratik ürünlerin tasarımına olan bağlılığını ve misyonunu örneklemektedir. Her ihtiyaç ve gereksinim için Forzaspira serisi, her yüzey için temizleme aksesuarlarına sahip kompakt elektrikli süpürgeler, daha hızlı temizlik için kablosuz ve kablolu dikey süpürgeler ve cam ve aynaları temizlemek için cam temizleyicileri içerir.

TORBASIZ MULTİSİKLON TEKNOLOJİSİ
SİKLONİK VE MULTİSİKLONİK SİSTEMLER
forzaspira-icona-2
YÜKSEK FİLTRASYON SİSTEMLERİ
forzaspira-icona-3

KABLOLU VE KABLOSUZ
ÇALIŞIR

Daha temiz hava için tozla savaşın

Polti Forzaspira serisi, çok çeşitli torbasız elektrikli süpürgeler ve filtreleme teknolojileri sunarak yalnızca en ince tozu yakalamayı değil, aynı zamanda havaya dağılmadan tozları tekrar tutmayı da mümkün kılar. SİKLONİK teknolojisi, siklonun ürettiği kuvvet sayesinde daha küçük kir parçacıklarını daha büyük olanlardan ayırabilen kir toplayıcıda tek bir büyük siklonun varlığına dayanır. Siklon tarafından filtrelenmeyen herhangi bir ince parçacık daha sonra çıkıştaki HEPA filtresi tarafından yakalanır. Alternatif olarak, MULTİSİKLONİK teknolojisi, ana siklona ek olarak, en ince toz parçacıklarını bile ayırarak filtreleme derecesini artıran çok sayıda daha küçük siklon içerir. HEPA veya EPA filtresinin varlığı ve çok aşamalı filtreleme, tozun çevreye yeniden karışmamasını sağlayarak havayı daha temiz hale getirir.

Lityum pillerle beklemeden şarj edin

Geleneksel pillerle karşılaştırıldığında, Forzaspira SR şarjlı dikey süpürge serisinde kullanılan lityum iyon piller daha hızlı dolar, ‘hafıza etkisinden’ etkilenmez ve enerji kapasitelerini daha yavaş kaybettikleri için daha uzun süre dayanır. Avantajı, pilin tamamen bitmesini beklemek zorunda kalmadan cihazı istediğiniz zaman şarj edebilmektir. Oldukça kullanışlıdır, çünkü özellikle ani ve hızlı temizlik gerektiğinde beklemelerden kaçınarak cihazınızı her zaman şarj edebilirsiniz.

Tek geçişte lekesiz pencereler, aynalar ve camlar

Pencereleri temizlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Forzaspira cam temizleyicileri kablosuz, şarj edilebilir ve hafiftir. Evin tüm pencerelerini ve aynı zamanda diğer pürüzsüz yüzeyleri (masa gibi), aynaları, fayansları ve duşakabinleri temizlemek için idealdir. Yüzeyleri nemli bir bezle suyla veya en sevdiğiniz temizlik ürünüyle işlemden geçirmeniz yeterlidir. Forzaspira cam temizleyiciler nemi toplar ve tek bir geçiş ile kurutur.