Su Filtreli Elektrikli Süpürge…

Forzaspira Lecologico: Su Filtreli Elektrikli Süpürge

Mükemmel temizlik ve daha temiz hava.

Forzaspira Lecologico, vakumlanan tozun çevreye geri dönmesini engellediği için alerjisi olanlar için ideal su filtreli elektrikli süpürgedir. Toz haznesini boşalttığınızda temizlemeyi bitirdikten sonra tozlar herhangi bir dağılma olmaksızın suda tutulur ve yok edilir. Bypass motoru sayesinde Forzaspira Lecologico sıvıları da vakumlayabilir.

SU FİLTRELİ SÜPÜRME SİSTEMİ
SU FİLTRELİ SÜPÜRME SİSTEMİ
TOZ TORBASIZ SÜPÜRÜME SİSTEMİ
TOZ TORBASIZ SÜPÜRÜME SİSTEMİ
HEM KURU HEM ISLAK TEMİZLİK

HEM KURU
HEM ISLAK TEMİZLİK

ALERJİ HASTALARINA YARDIMCI OLMAK İÇİN TASARLANDI
ALERJİ HASTALARI İÇİN TASARLANDI

Alerjisi olanlar için önerilen elektrikli süpürge

Su filtreleme teknolojisi, Forzaspira Lecologico’yu alerjisi olanlar için en uygun bir elektrikli süpürge yapar. Su filtresi, toz haznesinin içinde tozu ve kiri tutan ve tekrar havaya dağılmasını engelleyen bir girdap oluşturur. Ayrıca 4 aşamalı filtreleme ve HEPA H13 filtresi, polen ve toz akarları gibi en küçük kirleri bile tutmaya yardımcı olur. Hava çıkışı sadece tozsuz olduğu için daha temiz değil, aynı zamanda daha sağlıklıdır. Temizlik sonrası tozlar su ile dağılmadan yok edilir. Toz akarlarını ortadan kaldırmadaki etkinliği göz önüne alındığında, Forzaspira Lecologico’ya “İngiliz Alerji Derneği” tarafından onay mührü verilmiştir.

Çocuk ve evcil hayvan olan evler için

Forzaspira Lecologico, hem tozu hem de sıvıları süpürmeyi mümkün kılan özel bir su filtresi ile donatılmıştır. Evde çocuklar veya evcil hayvanlar olduğunda, küçük ev kazaları her zaman mümkündür: Forzaspira Lecologico, su, süt, tahılları süpürmek ve hızlı bir şekilde toplamak için faydalı bir yardımcıdır. Ayrıca Forzaspira Lecologico, enerji israfını önlemek için sabit bir güce sahip elektrikli süpürgeler sunar.

Evin her köşesini tozdan arındırın

Su filtresi, filtre aşamaları ve HEPA H13 filtresi, Forzaspira Lecologico’yu temiz ve sağlıklı bir ev ortamına sahip olmak isteyenler için ideal bir elektrikli süpürge yapar. Seri, güçlü ve sabit emiş sağlayan iki farklı model içerir. Ayrıca, her tür zemini temizlemek için fırçalar ve çeşitli yüzeyler için aksesuar kiti dahil olmak üzere çok çeşitli aksesuarlarla birlikte gelirler. Forzaspira Lecologico Aqua Allergy Turbo Care modelinde, maksimum rahatlık için kontroller koldan kumanda şeklindedir.