You are here:

Evdeki tüm yüzeyleri için 2’si 1 arada süper donanımlı buharlı paspas.

Vaporetto SV460_Double, evin tüm yüzeylerini temizlemek için tasarlanmış 2’si 1 arada buharlı paspastır: tek seferde, tüm yüzeyleri etkili ve hızlı bir şekilde temizlemek, mikropların ve bakterilerin % 99,9’unu ortadan kaldırmak için elde taşınan bir temizleyici haline gelir. * Geniş aksesuar yelpazesi ve özel Vaporforce fırçası, en zor köşelerin bile temizlenmesini ve buharın doğal gücü sayesinde eksiksiz hijyenik hale getirilmesini sağlar.

  • 2 ‘si 1 arada kullanım: Buharlı paspas ve Buhar tabancası
  • Farklı yüzeyler için temizliğe uygun: 15 farklı yüzeyi temizlemek için geniş aksesuar yelpazesi
  • Ekstra temizleme bezleri: Her türlü zemini temizlemek için 3 adet bez
  • 15 saniyede Hızlı Isınma
  • Kireç Filtresi

KİREÇ ÖNLEYİCİ FİLTRE

MİKROPLARI, BAKTERİ VE VİRÜSLERİ% 99,99 ORANINDA ÖLDÜRÜR VE YOK EDER *

TÜM YÜZEYLERE UYGUN (15 FARKLI ZEMİNE UYGUN)

BUHAR AYARI

Su Hazne Kapasitesi

300 ML

Ürün Ağırlığı
2,4 KG.

Güç
1500 W

15 SANİYE İÇİNDE KULLANIMA HAZIR

Polti Vaporetto SV460_Double Buharlı Temizleyici Paspas Özellikleri

ÇİFT FONKSİYON, ÜST DÜZEY KULLANIM

Vaporetto SV450_Double, çift işlevli, pratik ve çok yönlü bir buharlı paspastır: tek bir hareketle, 15 farklı yüzeyi tek bir ürünle temizlemek ve sterilize etmek için elde taşınabilir bir temizleyiciye dönüşür: parke, fayans, mermer, halı ve halıfeks, davlumbazlar, bataryalar, cam ve aynalar, döşemeler (kanepeler, koltuklar, yastıklar ve şilteler), kapılar ve gardıroplar, ısıtıcılar, perdeler ve giysiler, bitkiler gibi alanları rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

KALIPLAŞMIŞ KİRLERİ SÖKER

Ulaşılması zor küçük aralıklar için detaylara odaklanan fırçası sayesinde mutfak ve banyodaki fayans ve derz aralarının temizlenmesi oldukça kolaylaştırır.

DETERJAN VE KİMYASALLAR KULLANMADAN BUHARLI TEMİZLİK

*Bağımsız laboratuvarlar tarafından yapılan testler Polti Vaporetto’nun evde sıkça bulunan yaygın bakteri ve mikropları (Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Aspergillus brasiliensis, Salmonella enterica) %99.99 oranında yok ettiğini ortaya koymuştur.

VAPORFORCE FIRÇA

Başlığın arka tarafında yer alan fırça kıllarının sert yapısı buhar gücüyle birleşerek en inatçı kirleri bile kökünden söker.

HIZLI ISINMA SÜRESİ

Hızlı ısınma süresi, fişe takıldıktan sonra 15 saniye içerisinde ısınan su haznesi hazır olduğunda yeşil ışık yanarak Vaporetto SV450_Double artık kullanıma hazırdır diye haber veriyor.

KİREÇ FİLTRESİ

Entegre edilmiş kireç filtresi, mineral tuzların ve kireç oluşumuna sebep olacak mineralleri engellediğinden musluk suyunu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanma kılavuzunda da belirtildiği gibi kullandığınız suyun sertliğini öğrenmeniz gerekir. Kireç filtresi kullanmak ürününüzün ömrünü uzatır.

KULLANIM KOLAYLIĞI

Temizleme bezini çıkarmak için eğilmenize gerek yoktur. Başlığı bezin üzerine getirip takmak ve ayak ile bastığınızda çıkarmak çok kolaydır.

TÜM YÜZEYLERE UYGUN

Vaporetto SV450_Double buharlı temizleyici fayans, taş, parke, mermer, halıfleks ve kilim gibi yüzeyler üzerinden temizlik yapabilecek şekilde tasarlanmıştır. Evinizdeki yüzey ne olursa olsun Vaporetto ile temizlemek mümkündür.

ÇIKARILABİLİR SU HAZNESİ

Çıkarılabilir su haznesi yüzeylerde leke bırakmadan etkili bir temizlik yapmanızı sağlar. Kolay çıkarılabilir ve takılabilir olması sayesinde su tükendiğinden tek yapmanız gereken su doldurmaktır.

Polti Vaporetto SV450_Double 2si 1 Arada Donanımlı Buharlı Paspas Aksesuarları

YER TEMİZLEME BEZİ

Pratik, yüksek emilimli mikro elyaf bez. Kolaylıkla takılabilir ve buharla eritilen kiri toplar.

HALI / KİLİM AKSESUARI

Halı ve kilim için mükemmeldir. Dokuları açar ve derin kirleri atar. Sert zeminler için idealdir.

NAYLON KORUYUCU KÜÇÜK FIRÇALAR

Aksesuar adaptörüne takılan küçük fırçalar, kabuklu kirleri daha etkili bir şekilde taşımak için kılların aşındırıcı gücünü buhar gücü ile birleştirir.

PİRİNÇ KILLI KÜÇÜK FIRÇALAR

Tozu, kir çıkarması zor olacak derinlemesine temizlenecek yüzeylere için tasarlanmıştır.

DERZ FIRÇASI

Derz ve fayans aralarını temizlemek için özel bir aksesuardır. Kılların şekli ve konumu, sadece kısa bir sürede istediğiniz sonuçlar için buharın gücüne yoğun bir etki katmaktadır.

BUHAR DETAY FIRÇASI

Banyo armatürleri, banyo, ocak brülörleri ve buzdolabının temizliği için idealdir. Kavisli şekil sayesinde zor erişebilen alanları temizler.

BUHAR MIZRAĞI

Ulaşılması zor yerlerde buhar konsantratörü ile kullanılmalıdır.

PENCERE TEMİZLEME BAŞLIĞI

Pencere temizleme başlığı, çizgileri veya izleri olmayan, daha uzun süreli sonuçlar sağlayan temiz pencereler sunar. Önce kiri çözmek için yüzeye buhar uygulayın, ardından hem kiri hem de kalan nemi çıkarmak için bu aksesuarı kullanın.

ŞAPKA BEZ

Buharla çözünen kirleri toplamak için küçük fırçayla birlikte kullanılır. Minder ve kumaşlarda da kullanılabilir.

ESNEK BUHAR ADAPTÖRÜ

Tek başına veya diğer aksesuarlarla birlikte kullanıldığında, en zor noktalara ulaşmak için ürünün kullanım alanını ve esnekliğini arttırır.

Teknik Özellikler

Çalışma SüresiSınırsız
Su Hazne Kapasitesi0,3 Lt
Ürün ebatları (BxExY) 32 x 20 x 112cm
Frescovapor HazneEvet
Aksesuar Sayısı13
Kireç Önleyici FiltreEvet
Park SistemiEvet
Ürün Ağırlığı2,4 kg
Maksimum Güç1500 W
Çalışma Yarıçapı7,5 m
Buhar AyarıEvet
Çıkarılabilir su haznesiEvet
Çalışma Sistemi2’si 1 arada buharlı paspas
Buhar Hazır Gösterge IşığıEvet
Isınma Süresi15 sn
Ürün KoduPTEU0296

Vaporetto nedir?

Vaporetto mükemmel bir buharlı temizleyicidir. Sadece buhar gücü ile yağları çıkartır ve toz akarları ve alerjenleri temizler. Mikrop, bakteri ve virüslerin %99.99’unu öldürür. Kolay, zahmetsiz ve doğal şekilde temizler.

Vaporetto ile ne temizleyebilirim?

Sahip olduğu aksesuarlar sayesinde hemen hemen her şeyi temizler: yer, cam, fayans, ayna, derz araları (çirkin siyah lekeleri), ocak (yanmış yağ ve yemek artıkları) banyo, banyo armatürleri, yatak (toz akarları ve alerjenler), koltuk, döşeme, halı ve kilim, bahçe mobilyaları, panjur, bitkiler, araba jantları ve döşemeleri… eğer bunlar kulağa yeterli gelmiyorsa harici ütü aksesuarı ile kıyafetlerinizi de Vaporetto ürününüz ile ütüleyebilirsiniz.

Buhar gerçekten temizliyor mu?

Buhar kendi başına 3 fiziksel faktör sayesinde temizlik yapabiliyor: su, sıcaklık ve basınç. Bir araya geldiklerinde evinizin her köşesindeki tozu hiçbir kimyasal deterjan kullanamadan ortadan kaldırarak temizliyor.

  • SU: su moleküllerinden oluşan buhar temas ettiğinde kiri yumuşatarak çözünmesine neden oluyor.
  • SICAKLIK: belirli bir sıcaklık değerine sahip buhar en inatçı kirleri ve yağları çözerek bakteri oluşumunun önüne geçiyor.
  • BASINÇ: buhar gücünün basıncı altında kir yüzeyden tamamen sökülüyor, tek yapmanız gereken ise bir bez veya elektrikli süpürge yardımı ile kiri toplamak

Kir nereye gidiyor?

Toplanan kir cihazınızın başlığına takılan havlu bezde birikir. Havlu bezin dokusundan geçen buhar bir çeşit elektrostatik etki yaratarak (hava nemlendiricilerdeki benzer süreç) toplanan kirin havlu bezde toplanıp tutunmasını sağlar.

Buhar yüzeyde ıslaklık bırakıyor mu?

Vaporetto kazanındaki yüksek basınçtan oluşan buhar kuru olduğu için zeminde ıslaklık bırakmaz. Yüzey ile temas ettiğinde yoğunlaşmaz ve hemen zemini kuru bırakır.

Daha Fazla Soru & Cevap

Polti Vaporetto SV460_Double Buharlı Temizleyici Paspas Opsiyonel Aksesuarları

Polti Buhar Makinesi Havlu Bez Seti

 99,00

Tiftiksiz, emici ve zor yıpranan özellik: 5 adet yüksek kaliteli
pamuktan üretilmiş dar zemin bezi, Polti buharlı temizlik
makinelerine yönelik standart zemin aletiyle kullanım için
uygundur.

Polti HP007 Formula Sgrassante 0,5 L Leke Çıkarıcı

 99,00

HP 007 Yağ Sökücü Formül, kiri sadece çözmekle
kalmayıp moleküler seviyede ortadan kaldıran formülü
ile çok güçlü ekolojik temizleyicidir. Bu sayede eksiksiz
bir temizlik sunar; yağ sökücü ve temizleyici gücü
sayesinde en inatçı ve zor yağ kalıntılarını kolayca
yok eder.

Polti KalStop FP2003 Kireç Çözücü

 249,00

Kireç birikmesini önlemek ve buhar emisyonunu iyileştirmek için, Polti Kalstop FP2003 önerilir. Kalstop FP2003 uzun kazan ömrü için kireç birikmesini önler. Organik, biyolojik olarak çözülebilen, zehirli olmayan bir üründür.