You are here:

Evinizi temizleyen ve kötü kokuları gideren buharlı paspas

Vaporetto SV440_Double, iki işlevi tek bir cihazda birleştiriyor: 15 farklı yüzeyde temizlik yapabilmek için buharlı paspas ve taşınabilir buharlı temizleyicidir. Hafif ve kullanışlı, mikrop ve bakterilerin %99,9’unu ortadan kaldırır. Derinlemesine hijyen sağlamanın yanı sıra, özel Frescovapor deodorantı ile evinize taze bir koku yayar.

• 2’si 1 arada: buharlı paspas ve taşınabilir buharlı temizleyici
• Frescovapor deodorant özelliği
• 15 saniyede hızlı ısınma
• Kireç Önleyici Filtre

KİREÇ ÖNLEYİCİ FİLTRE

15 İŞLEV 1 ARADA

BAKTERİ VE MİKROPLARIN %99.99’UNU YOK EDER

BUHAR AYARI

TANK KAPASİTESİ
300 ML

AĞIRLIK
2,4 KG.

GÜÇ
1500 W

15 SANİYE İÇİNDE KULLANIMA HAZIR

Polti Vaporetto SV440 Double Buharlı Paspas Özellikleri

BİRDEN ÇOK YÜZEYDE ETKİLİ

15 farklı yüzeye kadar temizlik yapmanızı sağlar: parke, fayans, mermer, gömme halı ve halılar, ocaklar, davlumbazlar, musluklar, banyo armatürleri, derzler, pencereler ve aynalar, döşemeler vb.

BAKTERİ VE MİKROPLARI %99’unu YOK EDER

Buhar, derin temiz bir ev için en etkili çözümdür. Laboratuvar testine göre, Vaporetto SV440 Double, virüslerin, mikropların ve bakterilerin % 99,9’unu ortadan kaldırıyor.

HIZLI VE KOLAY KULLANIM

Bezin takılması ve çıkarılması esnasında ellerinizi kullanmasanız da olur: sadece takmak için cihazı temizleme bezinin üzerine yerleştirin ve kullandıktan sonra bezi çıkarmak için hafifçe bastırın.

VAPORFORCE FIRÇA

Yeni fırça, buharı dağıtmak için mükemişl bir esnekliğe sahip daha etkili temizlik sağlayan en zor köşelere ulaşmanıza izin veren geniş bir alana sahiptir.

HOŞ KOKULU BİR EV

Vaporetto SV440_Double, buharın hijyenik etkisini kötü kokuların giderilmesiyle birleştirir. Fırçaya entegre edilmiş olan Frescovapor hazne sayesinde, buhar deodorant ile karıştırılır ve sonuç temiz ve hoş kokulu bir evdir.

KULLANIM KOLAYLIĞI

Vaporetto SV440_Double ile zahmetsizce temizlik yapılabilir: küçük ve hafif olması ev işlerini daha da hafifletir.

MUSLUK SUYU İLE KULLANABİLİRSİNİZ

Çıkarılabilir tank, zeminde rahatsız edici izler bırakmadan su eklemek için kullanışlı bir özelliktir. İstediğiniz zaman doldurmak için musluğun altına koymanız yeterlidir.

Polti Vaporetto SV440 Double Buharlı Paspas Aksesuarları

YER BEZİ

Pratik, yüksek emilimli mikro elyaf bez. Kolaylıkla takılabilir ve buharla eritilen kiri toplar.

HALI / KİLİM AKSESUARI

Maksimum kullanım kolaylığı sağlar, kolayca takılır ve çıkarılır; buharlı paspası halı ve kilimlerin üzerinde kullanmak için çerçeveyi monte etmek gereklidir.

Teknik Özellikler

Maksimum güç1500 W
Su Tankı Kapasitesi0,3 Lt
Ürün ebatları (BxExY) 32 x 20 x 112cm
Kireç filtresiEvet
Park SistemiEvet
Ağırlık2,1 Kg
Çalışma Yarıçapı7,5m
Çıkarılabilir su tankıEvet
Buhar hazır gösterge ışığıEvet
Isınma süresi (dk)15 Sn.
Ürün KoduPTEU0274

Vaporetto nedir?

Vaporetto mükemmel bir buharlı temizleyicidir. Sadece buhar gücü ile yağları çıkartır ve toz akarları ve alerjenleri temizler. Mikrop, bakteri ve virüslerin %99.99’unu öldürür. Kolay, zahmetsiz ve doğal şekilde temizler.

Vaporetto ile ne temizleyebilirim?

Sahip olduğu aksesuarlar sayesinde hemen hemen her şeyi temizler: yer, cam, fayans, ayna, derz araları (çirkin siyah lekeleri), ocak (yanmış yağ ve yemek artıkları) banyo, banyo armatürleri, yatak (toz akarları ve alerjenler), koltuk, döşeme, halı ve kilim, bahçe mobilyaları, panjur, bitkiler, araba jantları ve döşemeleri… eğer bunlar kulağa yeterli gelmiyorsa harici ütü aksesuarı ile kıyafetlerinizi de Vaporetto ürününüz ile ütüleyebilirsiniz.

Buhar gerçekten temizliyor mu?

Buhar kendi başına 3 fiziksel faktör sayesinde temizlik yapabiliyor: su, sıcaklık ve basınç. Bir araya geldiklerinde evinizin her köşesindeki tozu hiçbir kimyasal deterjan kullanamadan ortadan kaldırarak temizliyor.

  • SU: su moleküllerinden oluşan buhar temas ettiğinde kiri yumuşatarak çözünmesine neden oluyor.
  • SICAKLIK: belirli bir sıcaklık değerine sahip buhar en inatçı kirleri ve yağları çözerek bakteri oluşumunun önüne geçiyor.
  • BASINÇ: buhar gücünün basıncı altında kir yüzeyden tamamen sökülüyor, tek yapmanız gereken ise bir bez veya elektrikli süpürge yardımı ile kiri toplamak

Kir nereye gidiyor?

Toplanan kir cihazınızın başlığına takılan havlu bezde birikir. Havlu bezin dokusundan geçen buhar bir çeşit elektrostatik etki yaratarak (hava nemlendiricilerdeki benzer süreç) toplanan kirin havlu bezde toplanıp tutunmasını sağlar.

Buhar yüzeyde ıslaklık bırakıyor mu?

Vaporetto kazanındaki yüksek basınçtan oluşan buhar kuru olduğu için zeminde ıslaklık bırakmaz. Yüzey ile temas ettiğinde yoğunlaşmaz ve hemen zemini kuru bırakır.

Daha Fazla Soru & Cevap

Polti Vaporetto SV400 Hygiene 1500W Buharlı Paspas Opsiyonel Aksesuarları

Polti Buhar Makinesi Havlu Bez Seti

 99,00

Tiftiksiz, emici ve zor yıpranan özellik: 5 adet yüksek kaliteli
pamuktan üretilmiş dar zemin bezi, Polti buharlı temizlik
makinelerine yönelik standart zemin aletiyle kullanım için
uygundur.

Polti HP007 Formula Sgrassante 0,5 L Leke Çıkarıcı

 99,00

HP 007 Yağ Sökücü Formül, kiri sadece çözmekle
kalmayıp moleküler seviyede ortadan kaldıran formülü
ile çok güçlü ekolojik temizleyicidir. Bu sayede eksiksiz
bir temizlik sunar; yağ sökücü ve temizleyici gücü
sayesinde en inatçı ve zor yağ kalıntılarını kolayca
yok eder.

Polti KalStop FP2003 Kireç Çözücü

 249,00

Kireç birikmesini önlemek ve buhar emisyonunu iyileştirmek için, Polti Kalstop FP2003 önerilir. Kalstop FP2003 uzun kazan ömrü için kireç birikmesini önler. Organik, biyolojik olarak çözülebilen, zehirli olmayan bir üründür.