You are here:

Hafif ve günlük temizliğe uygun buharlı paspas

Vaporetto SV400 Hygiene hafif ve kullanımı kolay olduğundan zeminlerinizi en çabuk ve zahmetsiz şekilde her noktayı geçtikten sonra hijyenik bırakarak temizler. Vaporetto SV400 Hygiene bakteri ve mikropların %99.99’unu öldürür. Vaporetto ile yalnızca mermer, fayans, parke gibi zemin türlerini değil aynı zamanda halı, halıfleks ve kilimleri de temizleyebilirsiniz.

  • 15 saniyede Hızlı Isınma
  • Çıkarılabilir Su Haznesi
  • Kireç Filtresi

KİREÇ ÖNLEYİCİ FİLTRE

KİREÇ ÖNLEYİCİ FİLTRE

BUHARLI HİJYENİK TEMİZLİK

TÜM YÜZEYLERE UYGUN

TANK KAPASİTESİ
300 ML

AĞIRLIK
2,7 KG.

GÜÇ
1500 W

15 SANİYE İÇİNDE KULLANIMA HAZIR

Polti Vaporetto SV400 Hygiene 1500W Buharlı Paspas Özellikleri

VAPORFORCE FIRÇA

Özel Vaporforce fırçası esnek yapısı sayesinde hem en zor köşelere kadar girerek temizlik yapmanızı sağlar hem de geniş yüzeyler üzerinde temizliğinizi kısa süre içinde bitirmenizi sağlar.

DETERJAN VE KİMYASALLAR KULLANMADAN BUHARLI TEMİZLİK

*Bağımsız laboratuvarlar tarafından yapılan testler Polti Vaporetto’nun evde sıkça bulunan yaygın bakteri ve mikropları (Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Aspergillus brasiliensis, Salmonella enterica) %99.99 oranında yok ettiğini ortaya koymuştur.

HAFİF VE KOMPAKT

Küçük olmak bazen avantajlı olabilir: Vaporetto SV400_Hygiene hafif gövdesi ile sizi temizlik yaparken yormaz.

TÜM YÜZEYLERE UYGUN

Vaporetto SV400_Hygiene buharlı temizleyici fayans, taş, parke, mermer, halıfleks ve kilim gibi yüzeyler üzerinden temizlik yapabilecek şekilde tasarlanmıştır. Evinizdeki yüzey ne olursa olsun Vaporetto ile temizlemek mümkündür.

KİRE KARŞI ÇOK ETKİLİ

Başlığın arka tarafında yer alan fırça kıllarının sert yapısı buhar gücüyle birleşerek en inatçı kirleri bile kökünden söker.

KULLANIM KOLAYLIĞI

Temizleme bezini çıkarmak için eğilmenize gerek yoktur. Başlığı bezin üzerine getirip takmak ve ayak ile bastığınızda çıkarmak çok kolaydır.

ÇIKARILABİLİR SU HAZNESİ

Çıkarılabilir su haznesi yüzeylerde leke bırakmadan etkili bir temizlik yapmanızı sağlar. Kolay çıkarılabilir ve takılabilir olması sayesinde su tükendiğinden tek yapmanız gereken su doldurmaktır.

KİREÇ FİLTRESİ

Entegre edilmiş kireç filtresi, mineral tuzların ve kireç oluşumuna sebep olacak mineralleri engellediğinden musluk suyunu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanma kılavuzunda da belirtildiği gibi kullandığınız suyun sertliğini öğrenmeniz gerekir. Kireç filtresi kullanmak ürününüzün ömrünü uzatır.

HIZLI ISINMA SÜRESİ

Hızlı ısınma süresi, fişe takıldıktan sonra 15 saniye içerisinde ısınan su haznesi hazır olduğunda yeşil ışık yanarak Vaporetto SV400_Hygiene artık kullanıma hazırdır diye haber veriyor.

Polti Vaporetto SV400 Hygiene 1500W Buharlı Paspas Aksesuarları

YER BEZİ

Pratik, yüksek emilimli mikro elyaf bez. Kolaylıkla takılabilir ve buharla eritilen kiri toplar.

HALI / KİLİM AKSESUARI

Maksimum kullanım kolaylığı sağlar, kolayca takılır ve çıkarılır; buharlı paspası halı ve kilimlerin üzerinde kullanmak için çerçeveyi monte etmek gereklidir.

Teknik Özellikler

Maksimum güç1500 W
Su Tankı Kapasitesi0,3 Lt
Ürün ebatları (BxExY) 32 x 20 x 112cm
Aksesuar sayısı2
Kireç filtresiEvet
Park SistemiEvet
Ağırlık2,1 Kg
Çalışma Yarıçapı5,5m
Çıkarılabilir su tankıEvet
Buhar hazır gösterge ışığıEvet
Isınma süresi (dk)15 Sn.
Ürün KoduPTEU0272

Vaporetto nedir?

Vaporetto mükemmel bir buharlı temizleyicidir. Sadece buhar gücü ile yağları çıkartır ve toz akarları ve alerjenleri temizler. Mikrop, bakteri ve virüslerin %99.99’unu öldürür. Kolay, zahmetsiz ve doğal şekilde temizler.

Vaporetto ile ne temizleyebilirim?

Sahip olduğu aksesuarlar sayesinde hemen hemen her şeyi temizler: yer, cam, fayans, ayna, derz araları (çirkin siyah lekeleri), ocak (yanmış yağ ve yemek artıkları) banyo, banyo armatürleri, yatak (toz akarları ve alerjenler), koltuk, döşeme, halı ve kilim, bahçe mobilyaları, panjur, bitkiler, araba jantları ve döşemeleri… eğer bunlar kulağa yeterli gelmiyorsa harici ütü aksesuarı ile kıyafetlerinizi de Vaporetto ürününüz ile ütüleyebilirsiniz.

Buhar gerçekten temizliyor mu?

Buhar kendi başına 3 fiziksel faktör sayesinde temizlik yapabiliyor: su, sıcaklık ve basınç. Bir araya geldiklerinde evinizin her köşesindeki tozu hiçbir kimyasal deterjan kullanamadan ortadan kaldırarak temizliyor.

  • SU: su moleküllerinden oluşan buhar temas ettiğinde kiri yumuşatarak çözünmesine neden oluyor.
  • SICAKLIK: belirli bir sıcaklık değerine sahip buhar en inatçı kirleri ve yağları çözerek bakteri oluşumunun önüne geçiyor.
  • BASINÇ: buhar gücünün basıncı altında kir yüzeyden tamamen sökülüyor, tek yapmanız gereken ise bir bez veya elektrikli süpürge yardımı ile kiri toplamak

Kir nereye gidiyor?

Toplanan kir cihazınızın başlığına takılan havlu bezde birikir. Havlu bezin dokusundan geçen buhar bir çeşit elektrostatik etki yaratarak (hava nemlendiricilerdeki benzer süreç) toplanan kirin havlu bezde toplanıp tutunmasını sağlar.

Buhar yüzeyde ıslaklık bırakıyor mu?

Vaporetto kazanındaki yüksek basınçtan oluşan buhar kuru olduğu için zeminde ıslaklık bırakmaz. Yüzey ile temas ettiğinde yoğunlaşmaz ve hemen zemini kuru bırakır.

Daha Fazla Soru & Cevap

Polti Vaporetto SV400 Hygiene 1500W Buharlı Paspas Opsiyonel Aksesuarları

Polti Buhar Makinesi Havlu Bez Seti

 99,00

Tiftiksiz, emici ve zor yıpranan özellik: 5 adet yüksek kaliteli
pamuktan üretilmiş dar zemin bezi, Polti buharlı temizlik
makinelerine yönelik standart zemin aletiyle kullanım için
uygundur.

Polti HP007 Formula Sgrassante 0,5 L Leke Çıkarıcı

 99,00

HP 007 Yağ Sökücü Formül, kiri sadece çözmekle
kalmayıp moleküler seviyede ortadan kaldıran formülü
ile çok güçlü ekolojik temizleyicidir. Bu sayede eksiksiz
bir temizlik sunar; yağ sökücü ve temizleyici gücü
sayesinde en inatçı ve zor yağ kalıntılarını kolayca
yok eder.

Polti KalStop FP2003 Kireç Çözücü

 249,00

Kireç birikmesini önlemek ve buhar emisyonunu iyileştirmek için, Polti Kalstop FP2003 önerilir. Kalstop FP2003 uzun kazan ömrü için kireç birikmesini önler. Organik, biyolojik olarak çözülebilen, zehirli olmayan bir üründür.