You are here:

Günlük temizlik için ideal buharlı temizleyici

Vaporetto Smart 45 sürekli su ekleme özelliğine sahip olduğundan günlük temizlik için idealdir. Küçük ebatı sayesinde su tükendiğinde musluğun altına taşıyarak su doldurmak işinizi oldukça kolaylaştırır ve temizlik esnasında zamanınızdan çalmaz. Farklı aksesuarları Vaporetto ile sadece halı ve zeminleri değil aynı zamanda batarya, evye, duşa kabin, fayans araları, ayna, cam, koltuk ve yorgan gibi alanları da temizlemenizi sağlar.

  • 4 Bar Basınç
  • Sınırsız Çalışma Süresi
  • 3 dakikada Hızlı Isınma
  • 7 farklı aksesuar

İNGİLİZ ALLERJİ VAKFI TARAFINDAN ONAYLANDI

ÇOCUKLU ORTAMLARIN TEMİZLİĞİ İÇİN TASARLANMIŞTIR

GÜNLÜK TEMİZLİK İÇİN

SINIRSIZ BUHAR ÖZELLİĞİ

TANK KAPASİTESİ
0,7 L

AYARLANABİLİR BUHAR ÇIKIŞI
100 G / DAK

GÜÇ
1500 W

MAKSİMUM BASINÇ
4 BAR

Polti Vaporetto Smart 45 4 Bar Buharlı Temizleyici Özellikleri

BAKTERİLERİ VE MİKROPLARI 99.99% ORANINDA YOK EDER* KİMYASAL KULLANMADAN HİJYEN SAĞLAR

* Bağımsız laboratuvarlar tarafından yapılan testler Polti Vaporetto’nun evde sıkça bulunan yaygın bakteri ve mikropları %99.99 oranında yok ettiğini ortaya koymuştur.

BEKLEMEYE SON

Su ekleme özelliği sayesinde artık su haznesinde su tükendiğinde ısınmasını beklemeden su ekleyerek temizliğinize kesintisiz şekilde devam edebiliyorsunuz.

BUHAR YOĞUNLUĞUNA SİZ KARAR VERİN

Buhar ayarlama düğmesi sayesinde temizlediğiniz yüzeye göre en iyi sonucu almak için dilediğiniz buhar ayarını kendiniz kolayca seçebiliyorsunuz.

ALLERJİLERE KARŞI EN İYİ DOSTUNUZ

Toz akarları ve alerjenler yüksek sıcaklık değerlerinde ölmektedir. Eğer astım ve alerji gibi üst solunum yollarından muzdarip iseniz buharlı temizlik ile sağlığınızı nasıl olumlu yönde değiştireceğini göreceksiniz. Bu ürün BAF onayını almış bir temizlik çözümüdür

HIZLI VE TEMİZLEMESİ KOLAY HAZNE YAPISI

Su haznenizi dilediğinizde temizlemek için erişmek çok kolaydır. Düzenli yaptığınız su haznesi temizliği ürününüzün ömrünü de etkileyen bir faktördür.

CAM TEMİZLEMEK MÜMKÜN

Buhar cam ve aynalar üzerindeki yağı ve kiri kolayca söker ve lekesiz bir temizlik sunar. Cam temizleme başlığı sayesinde buhar ile yapılan cam temizliklerinde yüzeyler toz ve leke tutmadığından daha nadir temizlemeye ihtiyaç duyarlar.

Polti Vaporetto Smart 45 4 Bar Buharlı Temizleyici Aksesuarları

ZEMİN FIRÇASI VE HALI

Zemini, halıları ve tüm büyük yüzeyleri temizlemek için fırça. Zemin bezi ile kullanılabilir.

ZEMİN BEZİ

Çözünmüş kirleri toplar ve yüzeyleri temiz tutar.

ŞAPKA BEZ

Buharla çözünen kirleri toplamak için küçük fırçayla birlikte kullanılır. 

PENCERE TEMİZLİĞİ İÇİN KÜÇÜK FIRÇA

Pencere temizleme armatürü, çizgileri ve izleri olmayan temiz pencereleri vaat eder ve daha uzun ömürlü sonuçlar verir. sockette takılıyken Buna ek olarak, tür kanepeler veya minder ya dolap ve dolapları kapılarını olarak döşemeli öğeleri temizlemek için kullanılabilir.

KÜÇÜK SİYAH NAYLON FIRÇASI

Kılların aşındırıcı gücünü buharın mukavemetiyle birleştirir. Buhar konsantratörüyle birlikte kullanılır.

BUHAR KONSANTRATÖRÜ

Banyo armatürleri, banyo, ocak brülörleri ve buzdolabının temizliği için idealdir. Kavisli şekil sayesinde zor erişebilen alanları temizler.

HUNİ

Huni kazanın hızlı bir şekilde doldurulmasını sağlar, böylece hemen temizlemeye başlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Su hazne Kapasitesi0,7 lt
Ürün boyutları (BxExY)39 x 25 x 25 cm
Aksesuar Sayısı7
Ayarlanabilir Buhar 100 g/dk
Kazan MateryaliPaslanmaz Çelik
Ürün Ağırlığı4,5 kg
Maksimum Güç1500 W
Çalışma Yarıçapı6,5 m
Çocuk KilidiEvet
Sistem Güvenlik kapağına sahip basınçlı kazan
Buhar Hazır Gösterge IşığıEvet
Isınma Süresi (dk)3 dk
Çalışma süresiSınırsız
Basınç4 BAR
Su bitti sinyali Evet
Ürün KoduPTEU0270

Vaporetto nedir?

Vaporetto mükemmel bir buharlı temizleyicidir. Sadece buhar gücü ile yağları çıkartır ve toz akarları ve alerjenleri temizler. Mikrop, bakteri ve virüslerin %99.99’unu öldürür. Kolay, zahmetsiz ve doğal şekilde temizler.

Vaporetto ile ne temizleyebilirim?

Sahip olduğu aksesuarlar sayesinde hemen hemen her şeyi temizler: yer, cam, fayans, ayna, derz araları (çirkin siyah lekeleri), ocak (yanmış yağ ve yemek artıkları) banyo, banyo armatürleri, yatak (toz akarları ve alerjenler), koltuk, döşeme, halı ve kilim, bahçe mobilyaları, panjur, bitkiler, araba jantları ve döşemeleri… eğer bunlar kulağa yeterli gelmiyorsa harici ütü aksesuarı ile kıyafetlerinizi de Vaporetto ürününüz ile ütüleyebilirsiniz.

Buhar gerçekten temizliyor mu?

Buhar kendi başına 3 fiziksel faktör sayesinde temizlik yapabiliyor: su, sıcaklık ve basınç. Bir araya geldiklerinde evinizin her köşesindeki tozu hiçbir kimyasal deterjan kullanamadan ortadan kaldırarak temizliyor.

  • SU: su moleküllerinden oluşan buhar temas ettiğinde kiri yumuşatarak çözünmesine neden oluyor.
  • SICAKLIK: belirli bir sıcaklık değerine sahip buhar en inatçı kirleri ve yağları çözerek bakteri oluşumunun önüne geçiyor.
  • BASINÇ: buhar gücünün basıncı altında kir yüzeyden tamamen sökülüyor, tek yapmanız gereken ise bir bez veya elektrikli süpürge yardımı ile kiri toplamak

Kir nereye gidiyor?

Toplanan kir cihazınızın başlığına takılan havlu bezde birikir. Havlu bezin dokusundan geçen buhar bir çeşit elektrostatik etki yaratarak (hava nemlendiricilerdeki benzer süreç) toplanan kirin havlu bezde toplanıp tutunmasını sağlar.

Buhar yüzeyde ıslaklık bırakıyor mu?

Vaporetto kazanındaki yüksek basınçtan oluşan buhar kuru olduğu için zeminde ıslaklık bırakmaz. Yüzey ile temas ettiğinde yoğunlaşmaz ve hemen zemini kuru bırakır.

Daha Fazla Soru & Cevap