You are here:

Günlük temizlik için sınırsız kullanım

Günlük temizlik için sınırsız kullanım Vaporetto Smart 100_T, günlük temizlikleriniz için sınırsız çalışma kapasitesinde bir buharlı temizleyicidir. Sadece 2 dakika içinde, sınırsız su doldurma özelliğine sahip çıkarılabilir su haznesi ve kompakt boyutları sayesinde temizliğiniz için mükemişl bir yardımcıdır. Vaporforce fırçası sayesinde derin ve etkili bir temizlik için en zor noktalara ulaşmak bile mümkün olacaktır.

•4 Bar Basınç

•Sınırsız çalışma
•Hızlı Isınma (2 dk)
•Vaporforce Fırça
•9 farklı aksesuar

İNGİLİZ ALLERJİ VAKFI TARAFINDAN ONAYLANDI

GÜNLÜK TEMİZLİK İÇİN

MİKROPLARI, BAKTERİ VE VİRÜSLERİ %99,99 ORANINDA ÖLDÜRÜR VE YOK EDER*

SINIRSIZ ÇALIŞMA SÜRESİ

TANK KAPASİTESİ
2 L

AYARLANABİLİR BUHAR ÇIKIŞI
110 g/dk

GÜÇ
1500W

MAKSİMUM BASINÇ
4 BAR

Polti Vaporetto Smart 100 T 1500W 4 Bar Buharlı Temizleyici Özellikleri

BEKLEMEDEN TEMİZLİK

Çıkarılabilir su haznesi otomatik doldurma sistemi sayesinde, Vaporetto’yu ihtiyaç duyduğunuz her an su ile doldurmanız, cihazın soğumasını beklemeden temizlik yapmayı mümkün kılacaktır.

FARKLI YÜZEYLERİ TEMİZLEMEK İÇİN

Ürüne dahil olan çeşitli aksesuarlar Vaporetto Smart 100_T’yi en inatçı kirlerin bile çıkarılmasında rakipsiz hale getiriyor: kalıplaşmış lekeler, kireçlenmeden kirlenen fayanslar ve camlar, derz araları artık bir sorun olmayacak. Temizlemeniz gereken yüzey için en uygun olan aksesuarı seçilebilirsiniz.

SADECE 2 DAKİKADA HAZIR

Paslanmaz çelik buhar kazanı sayesinde Vaporetto SMART 100_T, 2 dakikadan kısa sürede kullanıma hazır hale gelir. “Buhar hazır” ışığı, cihazın kullanıma hazır olduğunu gösterir.

ALERJİ SORUNU YAŞAYANLAR İÇİN GELİŞTİRİLDİ

Buhar ısısı çok etkili bir şekilde akarları ve alerjenleri öldürür, bu sayede alerjisi olan kişiler daha sağlıklı bir ev ortamına sahip olurlar. İngiliz Alerji Derneği tarafından onaylıdır ve prestijli BAF mührünü taşımaktadır.

KOLAY VE HIZLI BAKIM

Cihazın alt kısmında bulunan kapak, cihazın temizlenmesi için kazana hızlı bir şekilde erişilmesini kolaylaştırır. Periyodik olarak ürünü temizlemek kireçlenmeyi önleyen uzun bir kullanım ömrünü garanti eder.

HALI VE KİLİMLERDE DE VERİMLİ TEMİZLİK

Vaporetto Smart 100_T, kilim ve halılar üzerinde kolayca hareket etmek için özel bir halı kızağı ile donatılmıştır, bu da bu tür yüzeylerin buhar ile temizlenmesine, toz ve kötü kokuların yok edilmesine ve kiri toplamasına izin vermektedir.

TÜM YÜZEYLERDE KULLANIMA UYGUN

Vaporetto Smart 100_T, her türlü zeminde sorunsuzca kullanılabilir: Buhar ayarı sayesinde ahşap zemin gibi hassas yüzeyleri dezenfekte etmek mümkün olacak, aynı zamanda halı ve kilim gibi harika sonuçları elde etmeniz de olasıdır.

BIRAKIN TEMİZLİK DUYULARINIZA HİTAP ETSİN

Vaporforce fırçası, buhar gücü ile birlikte kullanıldığında, ortamda taze bir koku bırakmak ve yüzeyleri sterilize etmeyi sağlayan parfüm özelliği ile donatılmıştır. Frescovapor deodorant ile kullanıma uygundur.

Polti Vaporetto Smart 100 T 1500W 4 Bar Buharlı Temizleyici Aksesuarları

VAPORFORCE FIRÇA

Özel Vaporforce fırçası esnek yapısı sayesinde hem en zor köşelere kadar girerek temizlik yapmanızı sağlar hem de geniş yüzeyler üzerinde temizliğinizi kısa süre içinde bitirmenizi sağlar.

HALI / KİLİM AKSESUARI

Maksimum kullanım kolaylığı sağlar, kolayca takılır ve çıkarılır; buharlı paspası halı ve kilimlerin üzerinde kullanmak için çerçeveyi monte etmek gereklidir.

YIKANABİLİR MİKROFİBER BEZ

Pratik, yüksek emilimli mikro elyaf bez. Kolaylıkla takılabilir ve buharla eritilen kiri toplar. Bezler çamaşır makinesinde tekrar kullanılmak için yıkanabilir.

CAM TEMİZLEME BAŞLIĞI

Döşemeler ve minderler üzerinde kullanmak için uygundur. Kauçuk kenarlar, daha uzun süre temiz kalan ve leke bırakmayan camlar sunar.

NAYLON KILLI KÜÇÜK YUVARLAK FIRÇA

Kalıplaşmış kirleri çıkarmak için ideal bir fırçadır. Kılların aşındırıcı gücünü, daha derin bir temizlik için buharın gücü ile birleştirir. Hassas yüzeyler için de idealdir.

NAYLON KILLI BÜYÜK YUVARLAK FIRÇA

Kalıplaşmış kirleri çıkarmak için ideal bir fırçadır. Kılların aşındırıcı gücünü, daha derin bir temizlik için buharın gücü ile birleştirir. Hassas yüzeyler için de idealdir.

DERZ FIRÇASI

Derz ve fayans aralarını temizlemek için özel bir aksesuardır. Kılların şekli ve konumu, sadece kısa bir sürede istediğiniz sonuçlar için buharın gücüne yoğun bir etki katmaktadır.

BUHAR DETAY FIRÇASI

Banyo armatürleri, banyo, ocak brülörleri ve buzdolabının temizliği için idealdir. Kavisli şekil sayesinde zor erişebilen alanları temizler.

ŞAPKA BEZ

Buharla çözünen kirleri toplamak için küçük fırçayla birlikte kullanılır.

Teknik Özellikler

Çalışma SüresiSınırsız
Ürün ebatları (BxExY)40 x 27 x 29 cm
Aksesuar Sayısı9
Ayarlanabilir Buhar Çıkışı110 g/dk
Kazan MateryaliPaslanmaz Çelik
Ürün Ağırlığı5 kg
Maksimum Güç1500 W
Çalışma Yarıçapı7,5 m
Su Bitti Sinyali: Evet
Çocuk KilidiEvet
Buhar Hazır Gösterge IşığıEvet
Isınma Süresi (dk)2 dk
Aksesuar Saklama ÇantasıEvet
Ürün KoduPTEU0277

Vaporetto nedir?

Vaporetto mükemmel bir buharlı temizleyicidir. Sadece buhar gücü ile yağları çıkartır ve toz akarları ve alerjenleri temizler. Mikrop, bakteri ve virüslerin %99.99’unu öldürür. Kolay, zahmetsiz ve doğal şekilde temizler.

Vaporetto ile ne temizleyebilirim?

Sahip olduğu aksesuarlar sayesinde hemen hemen her şeyi temizler: yer, cam, fayans, ayna, derz araları (çirkin siyah lekeleri), ocak (yanmış yağ ve yemek artıkları) banyo, banyo armatürleri, yatak (toz akarları ve alerjenler), koltuk, döşeme, halı ve kilim, bahçe mobilyaları, panjur, bitkiler, araba jantları ve döşemeleri… eğer bunlar kulağa yeterli gelmiyorsa harici ütü aksesuarı ile kıyafetlerinizi de Vaporetto ürününüz ile ütüleyebilirsiniz.

Buhar gerçekten temizliyor mu?

Buhar kendi başına 3 fiziksel faktör sayesinde temizlik yapabiliyor: su, sıcaklık ve basınç. Bir araya geldiklerinde evinizin her köşesindeki tozu hiçbir kimyasal deterjan kullanamadan ortadan kaldırarak temizliyor.

  • SU: su moleküllerinden oluşan buhar temas ettiğinde kiri yumuşatarak çözünmesine neden oluyor.
  • SICAKLIK: belirli bir sıcaklık değerine sahip buhar en inatçı kirleri ve yağları çözerek bakteri oluşumunun önüne geçiyor.
  • BASINÇ: buhar gücünün basıncı altında kir yüzeyden tamamen sökülüyor, tek yapmanız gereken ise bir bez veya elektrikli süpürge yardımı ile kiri toplamak

Kir nereye gidiyor?

Toplanan kir cihazınızın başlığına takılan havlu bezde birikir. Havlu bezin dokusundan geçen buhar bir çeşit elektrostatik etki yaratarak (hava nemlendiricilerdeki benzer süreç) toplanan kirin havlu bezde toplanıp tutunmasını sağlar.

Buhar yüzeyde ıslaklık bırakıyor mu?

Vaporetto kazanındaki yüksek basınçtan oluşan buhar kuru olduğu için zeminde ıslaklık bırakmaz. Yüzey ile temas ettiğinde yoğunlaşmaz ve hemen zemini kuru bırakır.

Daha Fazla Soru & Cevap

Polti Vaporetto Smart 100_T Buharlı Temizleyici Opsiyonel Aksesuarları

Polti Buhar Makinesi Havlu Bez Seti

 99,00

Tiftiksiz, emici ve zor yıpranan özellik: 5 adet yüksek kaliteli
pamuktan üretilmiş dar zemin bezi, Polti buharlı temizlik
makinelerine yönelik standart zemin aletiyle kullanım için
uygundur.

Polti HP007 Formula Sgrassante 0,5 L Leke Çıkarıcı

 99,00

HP 007 Yağ Sökücü Formül, kiri sadece çözmekle
kalmayıp moleküler seviyede ortadan kaldıran formülü
ile çok güçlü ekolojik temizleyicidir. Bu sayede eksiksiz
bir temizlik sunar; yağ sökücü ve temizleyici gücü
sayesinde en inatçı ve zor yağ kalıntılarını kolayca
yok eder.

Polti KalStop FP2003 Kireç Çözücü

 249,00

Kireç birikmesini önlemek ve buhar emisyonunu iyileştirmek için, Polti Kalstop FP2003 önerilir. Kalstop FP2003 uzun kazan ömrü için kireç birikmesini önler. Organik, biyolojik olarak çözülebilen, zehirli olmayan bir üründür.