You are here:

Güçlü buhar ve enerji verimliliğine sahip buharlı temizleyici

Vaporetto Pro 90 Turbo sürekli dolum sistemine sahip ve çalıştırıldığında su ve elektrik limitini aşmadan ekolojik şekilde temizlik yapan bir buharlı temizleyicidir. Su eklemeli olduğundan sınırsız çalışma süresine sahip Vaporetto günlük temizliğin yanı sıra zolu lekelere sahip barbekü, döşeme, lastik jantı, motor ve fayans araları gibi alanları da kusursuz temizler. Vaporetto Pro 90 Turbo aksesuarları sayesinde tüm alanlarda istenilen sonucu kısa sürede elde eder. Vaporetto mikropların ve bakterilerin %99.99’unu yok eder.

  • 5 bar yüksek Basınç
  • ECO: su ve elektrik tasarrufu*
  • Turbo Buhar fonksiyonu
  • Sınırsız Çalışma Süresi
  • 11 Farklı Aksesuar
  • İtalyan Kalitesi

İngiliz Allerji Vakfı tarafından onaylandı

ÖZEL TEMİZLİK İÇİN BİREBİR

MİKROPLARI, BAKTERİ VE VİRÜSLERİ% 99,99 ORANINDA ÖLDÜRÜR VE YOK EDER *

SINIRSIZ BUHAR ÖZELLİĞİ

TANK KAPASİTESİ
1,3L

AYARLANABİLİR BUHAR ÇIKIŞI
120 GR/DAK.

GÜÇ
1100 W

MAKSİMUM BASINÇ
5 BAR

Polti Vaporetto Pro 90 Turbo 5 Bar Buharlı Temizlik Makinesi Özellikleri

BAKTERİLERİ VE NİKROPLARI 99.99% ORANINDA YOK EDER*: KİMYASAL KULLANMADAN HİJYEN SAĞLAR

* Bağımsız laboratuvarlar tarafından yapılan testler Polti Vaporetto’nun evde sıkça bulunan yaygın bakteri ve mikropları %99.99 oranında yok ettiğini ortaya koymuştur.

ZORLU İŞLER TAM ONA GÖREDİR

Vaporetto Pro 90_Turbo hem günlük temizliğiniz hem de yılda birkaç defa özel temizlik gerektiren zorlu işler için de vazgeçilmeziniz olacaktır

HIZLI ISINAN ALÜMİNYUM KAZAN

Ekstra alüminyum kaplaması sayesinde su kazanı içerisindeki ısı daha etkili ve eşit şekilde dağılır. Alüminyum suyun hızlı ısınmasını sağlayarak bekleme süresini sadece birkaç dakikaya indirir.

EKO FONKSİYON* TÜKETİMİ AZALTIR

Elektrik ve su tüketimini azaltmak için tasarlanan Vaporetto, %25 daha az elektrik ve %30 daha az su tüketimini garanti eder. * Önceki (Forever Exclusive) modele kıyasla % olarak verilmiştir

LEKELER ARTIK PROBLEM DEĞİL

Güçlü detay başlığı ile buhar çıkışının gücü arttırılarak en inatçı ve katılaşmış kir kalıntılarını bile çıkarmanızı sağlıyor.

TÜM YÜZEY TÜRLERİ İÇİN

Hangi yüzey üzerinde temizlik yaparsanız yapın Vaporetto Pro 90_her duruma uyum sağlar: seramikten parkeye, mermerden fayansa kadar birçok alanda etkilidir.

BIRAKIN YATAĞINIZ NEFES ALSIN

BVaporetto Pro 90_Turbo ile yatağınızı düzenli olarak temizlediğinizde toz akarlarını azaltabilirsiniz. En iyi temizleme sonuçları küçük fırça başlığını takarak kullanıldığından alınmaktadır.

YAĞ LEKELERİNİ YOK ETMEK ARTIK DAHA KOLAY

Güçlü detay başlığı ile buhar çıkışının gücü arttırılarak en inatçı ve katılaşmış kir kalıntılarını bile çıkarmanızı sağlıyor.

Polti Vaporetto Pro 90 Turbo 5 Bar Buharlı Temizlik Makinesi Aksesuarları

ZEMİN VE HALI FIRÇASI

Pratik, yüksek emilimli mikro elyaf bez. Kolaylıkla takılabilir ve buharla eritilen kiri toplar.

PENCERE TEMİZLEME FIRÇASI

Hem yumuşak hem de kauçuk ek parçalara sahip pencere temizleme fırçası, uzun süre temiz kalan, lekesiz pencereler sunar.

KÜÇÜK FIRÇA

Daha küçük yüzeyleri temizlemek için tasarlanmıştır. Sağlanan yuvasıyla birlikte kullanılabilir. Döşemelik kumaşlar, kadife ve deri (uzaktan), otomobil iç mekanları, çok kirli ön camlar, küçük cam yüzeyler, fayanslar, dolap kapıları, kapılar ve diğer küçük yüzeyler için özellikle uygundur.

BUHAR KONSANTRATÖRÜ + FIRÇA

Buhar konsantratörü hedeflenen temizlik için idealdir. Naylon kıllı küçük fırça ile birlikte kullanılabilir.

YER BEZİ

Her türlü zemin kaplamasında buharla eritilmiş kirleri toplamak için mikrofiber bez kullanılır.

ŞAPKA BEZ

Buharla çözünen kirleri toplamak için küçük fırçayla birlikte kullanılır.

KALSTOP KİREÇ ÇÖZÜCÜ ÜRÜN

Kazanlı ürünler için kireç önleyici özel bir bileşik olan Kalstop, bitkilerden yapılmış, insanlar için güvenlidir. Kolayca biyolojik olarak parçalanabilir ve çevreye zararsızdır. Düzenli olarak kullanıldığında, kireç oluşumunu önler, buharı iletir ve cihazınızın daha uzun süre çalışmasını sağlar.

KÜÇÜK RENKLİ FIRÇALAR

Naylon kıllı 3 küçük renkli fırça. En ince kirleri bile ortadan kaldırmak için fırça kıllarının aşındırıcı gücünü buhar etkinliği ile birleştirirler. Maksimum hijyen sağlamak için her yüzey veya belirli bir oda için bir renk seçin.

BUHAR YOĞUNLAŞTIRICI

Buharı konsantre eder ve uzun biçimi sayesinde gizli ve zor erişilen köşelerin buhar almasını sağlar.

Teknik Özellikler

Çalışma SüresiSınırsız
Ürün Boyutları (BxExY)31 x 44,5 x 30,5 cm
Aksesuar sayısı11
Ayarlanabilir Buhar Çıkışı120 g/min
Turbo Buhar FonksiyonuEvet
Hazne MateryaliÖzel Ekstra Alp Alüminyum Alaşımı
Fırça Park ÜnitesiEvet
Ağırlık5,8 Kg
Çalışma Yarıçapı8 m
Su bitti sinyaliEvet
Çocuk KilidiEvet
Buhar Hazır Gösterge IşığıEvet
Isınma Süresi 6 dk
Aksesuar Saklama ÜnitesiEvet
Parking TubiEvet
Maksimum Güç1100 W
Su/Enerji Tasarrufu- 25% / -30%*% önceki modele (Forever Exclusive) kıyasla daha az tüketim
TekerleklerEvet
SistemSınırsız çalışabilen basınçlı kazan
Ürün KoduPTEU0263

Vaporetto nedir?

Vaporetto mükemmel bir buharlı temizleyicidir. Sadece buhar gücü ile yağları çıkartır ve toz akarları ve alerjenleri temizler. Mikrop, bakteri ve virüslerin %99.99’unu öldürür. Kolay, zahmetsiz ve doğal şekilde temizler.

Vaporetto ile ne temizleyebilirim?

Sahip olduğu aksesuarlar sayesinde hemen hemen her şeyi temizler: yer, cam, fayans, ayna, derz araları (çirkin siyah lekeleri), ocak (yanmış yağ ve yemek artıkları) banyo, banyo armatürleri, yatak (toz akarları ve alerjenler), koltuk, döşeme, halı ve kilim, bahçe mobilyaları, panjur, bitkiler, araba jantları ve döşemeleri… eğer bunlar kulağa yeterli gelmiyorsa harici ütü aksesuarı ile kıyafetlerinizi de Vaporetto ürününüz ile ütüleyebilirsiniz.

Buhar gerçekten temizliyor mu?

Buhar kendi başına 3 fiziksel faktör sayesinde temizlik yapabiliyor: su, sıcaklık ve basınç. Bir araya geldiklerinde evinizin her köşesindeki tozu hiçbir kimyasal deterjan kullanamadan ortadan kaldırarak temizliyor.

  • SU: su moleküllerinden oluşan buhar temas ettiğinde kiri yumuşatarak çözünmesine neden oluyor.
  • SICAKLIK: belirli bir sıcaklık değerine sahip buhar en inatçı kirleri ve yağları çözerek bakteri oluşumunun önüne geçiyor.
  • BASINÇ: buhar gücünün basıncı altında kir yüzeyden tamamen sökülüyor, tek yapmanız gereken ise bir bez veya elektrikli süpürge yardımı ile kiri toplamak

Kir nereye gidiyor?

Toplanan kir cihazınızın başlığına takılan havlu bezde birikir. Havlu bezin dokusundan geçen buhar bir çeşit elektrostatik etki yaratarak (hava nemlendiricilerdeki benzer süreç) toplanan kirin havlu bezde toplanıp tutunmasını sağlar.

Buhar yüzeyde ıslaklık bırakıyor mu?

Vaporetto kazanındaki yüksek basınçtan oluşan buhar kuru olduğu için zeminde ıslaklık bırakmaz. Yüzey ile temas ettiğinde yoğunlaşmaz ve hemen zemini kuru bırakır.

Daha Fazla Soru & Cevap