You are here:

Eviniz için İtalyan kalitesine sahip buharlı temizleyici

Vaporetto Pro 80 İtalya’da tasarlanan ve üretilen güçlü bir buharlı temizleyicidir. Sınırsız çalışma süresine sahip (su eklemeli) Vaporetto detay temizliklerinde etkili bir temizlik sunar. Ayrıca, çeşitli aksesuarları ve ayarlanabilir buhar gücü dilediğiniz yüzeyi en etkili şekilde temizlemenize yardımcı olur.

  • 4,5 bar yüksek Basınç
  • Sınırsız Çalışma Süresi
  • 110 g/dk ayarlanabilir Buhar
  • 6 Farklı Aksesuar
  • İtalyan Kalitesi

İngiliz Allerji Vakfı tarafından onaylandı

KİMYASALLAR OLMADAN TEMİZLER

ÖZEL TEMİZLİK İÇİN DAHİ

MİKROPLARI, BAKTERİ VE VİRÜSLERİ% 99,99 ORANINDA ÖLDÜRÜR VE YOK EDER *

TANK KAPASİTESİ
1,3L

AYARLANABİLİR BUHAR ÇIKIŞI
110 GR/DAK.

GÜÇ
1100 W

MAKSİMUM BASINÇ
4,5 BAR

Polti Vaporetto Pro 80 4,5 Bar Buharlı Temizleyici Özellikleri

BAKTERİLERİ VE NİKROPLARI 99.99% ORANINDA YOK EDER*: KİMYASAL KULLANMADAN HİJYEN SAĞLAR

* Bağımsız laboratuvarlar tarafından yapılan testler Polti Vaporetto’nun evde sıkça bulunan yaygın bakteri ve mikropları %99.99 oranında yok ettiğini ortaya koymuştur.

DOĞA DOSTU TEMİZLEME YÖNTEMİ

Buharlı temizlik evinizi temizlemenin en ekolojik yöntemidir. Deterjansız ve herhangi bir kimyasal kullanmadan doğadan aldığı suyu buhara dönüştürerek yine doğaya veren sağlıklı ve çevreci bir sistemdir. Her anlamda tasarruf yaparken aynı zamanda çevreyi korumaya katkınız olmasını da sağlar.

TOZ VE ALERJENLERE ELVEDA

Buhar kullandığında havadaki toz partikülleri yok edilmiş olur ve iç mekan hava kalitenizi de olumlu yönde etkiler. Alerji sorunu yaşayan kişiler için idealdir. İngiliz alerji Derneği tarafından onaylı Vaporetto Pro 80 özellikle çocuk odalarını temizlemek için harika bir çözümdür.

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

Ekstra alüminyum kaplaması sayesinde su kazanı içerisindeki ısı daha etkili ve eşit şekilde dağılır. Alüminyum suyun hızlı ısınmasını sağlayarak bekleme süresini sadece birkaç dakikaya indirir.

İTALYAN KALİTESİ

Vaporetto Pro 80 İtalyan kalitesi ile üretilmektedir. Her üretim aşamasına, kalitesine ve klasik haline gelmiş İtalyan tasarımına ayrı ayrı önem verilmiştir.

SU EKLEME ÖZELLİĞİ SAYESİNDE KESİNTİSİZ TEMİZLİK

Su ekleme özelliği sayesinde, su tankında su tükendiğinde suyunuzu doldurup ısınmasını beklemeden temizliğe devam edebilirsiniz.

PRATİK AKSESUAR SAKLAMA BÖLMESİ

Vaporetto Pro80 ön tarafında kullanım esnasında ihtiyacınız olacak tüm aksesuarları üstünde taşıyabiliyor. Böylece hem temizleme hem de saklama esnasında size kolaylık sağlıyor.

FAYANS ARALARINDA ETKİLİ

Ulaşılması zor küçük aralıklar için detaylara odaklanan fırçası sayesinde mutfak ve banyodaki fayans ve derz aralarının temizlenmesi oldukça kolaylaştırır.

ZEMİNLERİNİZ PARLAYACAK

Vaporetto Pro 80, başlıklarındaki fırça kılları ile balkon ve teras gibi sert zeminli yüzeyleri iki yöntemi birleştirerek temizliyor. Yüksek basınçlı buharı kirli yumuşatırken, fırça kılları katılaşmış inatçı kirleri yerinden söküyor.

Polti Vaporetto Pro 80 4,5 Bar Buharlı Temizleyici Aksesuarları

ZEMİN VE HALI FIRÇASI

Pratik, yüksek emilimli mikro elyaf bez. Kolaylıkla takılabilir ve buharla eritilen kiri toplar.

PENCERE TEMİZLEME FIRÇASI

Hem yumuşak hem de kauçuk ek parçalara sahip pencere temizleme fırçası, uzun süre temiz kalan, lekesiz pencereler sunar.

KÜÇÜK FIRÇA

Daha küçük yüzeyleri temizlemek için tasarlanmıştır. Sağlanan yuvasıyla birlikte kullanılabilir. Döşemelik kumaşlar, kadife ve deri (uzaktan), otomobil iç mekanları, çok kirli ön camlar, küçük cam yüzeyler, fayanslar, dolap kapıları, kapılar ve diğer küçük yüzeyler için özellikle uygundur.

BUHAR KONSANTRATÖRÜ + FIRÇA

Buhar konsantratörü hedeflenen temizlik için idealdir. Naylon kıllı küçük fırça ile birlikte kullanılabilir.

YER BEZİ

Her türlü zemin kaplamasında buharla eritilmiş kirleri toplamak için mikrofiber bez kullanılır.

ŞAPKA BEZ

Buharla çözünen kirleri toplamak için küçük fırçayla birlikte kullanılır.

KALSTOP KİREÇ ÇÖZÜCÜ ÜRÜN

Kazanlı ürünler için kireç önleyici özel bir bileşik olan Kalstop, bitkilerden yapılmış, insanlar için güvenlidir. Kolayca biyolojik olarak parçalanabilir ve çevreye zararsızdır. Düzenli olarak kullanıldığında, kireç oluşumunu önler, buharı iletir ve cihazınızın daha uzun süre çalışmasını sağlar.

Teknik Özellikler

Su hazne kapasitesi1,3 lt
Maksimum Güç1100 W
Ürün boyutları (BxExY) 31 x 44,5 x 30,5 cm
Aksesuar sayısı11
Ayarlanabilir Buhar Çıkışı110 g/min
Hazne Materyalialüminyum Kaplama
Fırça Park ÜnitesiEvet
Ağırlık5,8 Kg
Çalışma Yarıçapı7,5 m
Su bitti sinyaliEvet
Çocuk KilidiEvet
Buhar Hazır Gösterge IşığıEvet
Isınma Süresi 6 dk
Aksesuar Saklama ÜnitesiEvet
Ürün KoduPTEU0262

Vaporetto nedir?

Vaporetto mükemmel bir buharlı temizleyicidir. Sadece buhar gücü ile yağları çıkartır ve toz akarları ve alerjenleri temizler. Mikrop, bakteri ve virüslerin %99.99’unu öldürür. Kolay, zahmetsiz ve doğal şekilde temizler.

Vaporetto ile ne temizleyebilirim?

Sahip olduğu aksesuarlar sayesinde hemen hemen her şeyi temizler: yer, cam, fayans, ayna, derz araları (çirkin siyah lekeleri), ocak (yanmış yağ ve yemek artıkları) banyo, banyo armatürleri, yatak (toz akarları ve alerjenler), koltuk, döşeme, halı ve kilim, bahçe mobilyaları, panjur, bitkiler, araba jantları ve döşemeleri… eğer bunlar kulağa yeterli gelmiyorsa harici ütü aksesuarı ile kıyafetlerinizi de Vaporetto ürününüz ile ütüleyebilirsiniz.

Buhar gerçekten temizliyor mu?

Buhar kendi başına 3 fiziksel faktör sayesinde temizlik yapabiliyor: su, sıcaklık ve basınç. Bir araya geldiklerinde evinizin her köşesindeki tozu hiçbir kimyasal deterjan kullanamadan ortadan kaldırarak temizliyor.

  • SU: su moleküllerinden oluşan buhar temas ettiğinde kiri yumuşatarak çözünmesine neden oluyor.
  • SICAKLIK: belirli bir sıcaklık değerine sahip buhar en inatçı kirleri ve yağları çözerek bakteri oluşumunun önüne geçiyor.
  • BASINÇ: buhar gücünün basıncı altında kir yüzeyden tamamen sökülüyor, tek yapmanız gereken ise bir bez veya elektrikli süpürge yardımı ile kiri toplamak

Kir nereye gidiyor?

Toplanan kir cihazınızın başlığına takılan havlu bezde birikir. Havlu bezin dokusundan geçen buhar bir çeşit elektrostatik etki yaratarak (hava nemlendiricilerdeki benzer süreç) toplanan kirin havlu bezde toplanıp tutunmasını sağlar.

Buhar yüzeyde ıslaklık bırakıyor mu?

Vaporetto kazanındaki yüksek basınçtan oluşan buhar kuru olduğu için zeminde ıslaklık bırakmaz. Yüzey ile temas ettiğinde yoğunlaşmaz ve hemen zemini kuru bırakır.

Daha Fazla Soru & Cevap