You are here:

Derinlemesine ve hijyenik temizlik için buharlı temizleyici

Vaporetto Pro 70 günlük temizliğin yanı sıra özel ve derinlemesine temizlik gerektiren ( mutfak dolapları, giysi havalandırma, fayans ve derz araları, barbekü, koltuk, araba motoru ve motorsiklet gibi) alanlar için idealdir. Vaporetto Pro 70 ile ulaşılması kolay birbirinden farklı aksesuar sayesinde her türdeki yüzeyleri temizleyebilirsiniz

  • 4.bar yüksek Basınç
  • Güvenlik Kapağı
  • 90 g/dk ayarlanabilir Buhar
  • 7 Farklı Aksesuar
  • İtalyan Kalitesi

İngiliz Allerji Vakfı tarafından onaylandı

MİKROPLARI, BAKTERİ VE VİRÜSLERİ% 99,99 ORANINDA ÖLDÜRÜR VE YOK EDER *

KİMYASALLAR OLMADAN TEMİZLER

EMNİYET KAPAĞI

TANK KAPASİTESİ
1,3L

AYARLANABİLİR BUHAR ÇIKIŞI
90 GR/DAK.

GÜÇ
1500 W

MAKSİMUM BASINÇ
4 BAR

Polti Vaporetto Pro 70 4 Bar Buharlı Temizleyici Özellikleri

BAKTERİLERİ VE NİKROPLARI 99.99% ORANINDA YOK EDER*: KİMYASAL KULLANMADAN HİJYEN SAĞLAR

* Bağımsız laboratuvarlar tarafından yapılan testler Polti Vaporetto’nun evde sıkça bulunan yaygın bakteri ve mikropları %99.99 oranında yok ettiğini ortaya koymuştur.

DAHA UZUN SÜRELİ TEMİZLİK

Vaporetto Pro 70 ile su, yüksek basınçlı kazanın içinde buhar dönüşür. Buharın ev temizliğinden düzenli kullanımı temizlenen yerlerin hijyenik olmasını sağlar. Yüksek sıcaklıktaki buhar sadece kirleri sökmekle kalmaz, aynı zamanda kimyasal ile temizlik yapılmadığından yüzeyler toz tutmaz ve böylece temizlik yapma sürenizi uzatır.

GÜVENLİK KAPAĞI

Teknolojiye kullanım güvenliğini de eklediğinizde en iyi halini alır. Patentli Vaporetto güvenlik kapağı su haznesinin içinde hala basınç varsa ve sıcaksa hemen açılmayı engelleyici bir sisteme sahiptir. Bu güvenlik önlemi sayesinde olası yanma ve kazaların önüne geçer.

İTALYAN KALİTESİ

Vaporetto Pro 70 İtalyan kalitesi ile üretilmektedir. Her üretim aşamasına, kalitesine ve klasik haline gelmiş İtalyan tasarımına ayrı ayrı önem verilmiştir.

DOĞA DOSTU TEMİZLEME YÖNTEMİ

Buharlı temizlik evinizi temizlemenin en ekolojik yöntemidir. Deterjansız ve herhangi bir kimyasal kullanmadan doğadan aldığı suyu buhara dönüştürerek yine doğaya veren sağlıklı ve çevreci bir sistemdir. Her anlamda tasarruf yaparken aynı zamanda çevreyi korumaya katkınız olmasını da sağlar.

PRATİK AKSESUAR SAKLAMA BÖLMESİ

Vaporetto Pro70 ön tarafında kullanım esnasında ihtiyacınız olacak tüm aksesuarları üstünde taşıyabiliyor. Böylece hem temizleme hem de saklama esnasında size kolaylık sağlıyor.

TÜM YÜZEY TÜRLERİ İÇİN

Hangi yüzey üzerinde temizlik yaparsanız yapın Vaporetto Pro 70 her duruma uyum sağlar: seramikten parkeye, mermerden fayansa kadar birçok alanda etkilidir.

VT_italy_piastrelle

LEKELER ARTIK PROBLEM DEĞİL

Güçlü detay başlığı ile buhar çıkışının gücü arttırılarak en inatçı ve katılaşmış kir kalıntılarını bile çıkarmanızı sağlıyor.

Polti Vaporetto Pro 70 4 Bar Buharlı Temizleyici Aksesuarları

ZEMİN VE HALI FIRÇASI

Pratik, yüksek emilimli mikro elyaf bez. Kolaylıkla takılabilir ve buharla eritilen kiri toplar.

PENCERE TEMİZLEME FIRÇASI

Hem yumuşak hem de kauçuk ek parçalara sahip pencere temizleme fırçası, uzun süre temiz kalan, lekesiz pencereler sunar.

KÜÇÜK FIRÇA

Daha küçük yüzeyleri temizlemek için tasarlanmıştır. Sağlanan yuvasıyla birlikte kullanılabilir. Döşemelik kumaşlar, kadife ve deri (uzaktan), otomobil iç mekanları, çok kirli ön camlar, küçük cam yüzeyler, fayanslar, dolap kapıları, kapılar ve diğer küçük yüzeyler için özellikle uygundur.

BUHAR KONSANTRATÖRÜ + FIRÇA

Buhar konsantratörü hedeflenen temizlik için idealdir. Naylon kıllı küçük fırça ile birlikte kullanılabilir.

YER BEZİ

Her türlü zemin kaplamasında buharla eritilmiş kirleri toplamak için mikrofiber bez kullanılır.

ŞAPKA BEZ

Küçük pencere temizleme fırçasına tutturularak, kumaşları, arabayı ve diğer döşemeleri ve genel olarak küçük sert yüzeyleri temizler, buharın çözdüğü kirleri toplar.

KALSTOP KİREÇ ÇÖZÜCÜ ÜRÜN

Kazanlı ürünler için kireç önleyici özel bir bileşik olan Kalstop, bitkilerden yapılmış, insanlar için güvenlidir. Kolayca biyolojik olarak parçalanabilir ve çevreye zararsızdır. Düzenli olarak kullanıldığında, kireç oluşumunu önler, buharı iletir ve cihazınızın daha uzun süre çalışmasını sağlar.

HUNİ

Çabuk ve pratik bir şekilde kazanı doldurmak için kullanılır.

Teknik Özellikler

Su hazne kapasitesi1,3 lt
Maksimum Güç1500 W
Ürün boyutları (BxExY) 31 x 44,5 x 30,5 cm
Aksesuar sayısı7
Ayarlanabilir Buhar Çıkışı: 90 g/min
Hazne Materyalialüminyum Kaplama
Fırça Park ÜnitesiEvet
Ağırlık5,25 Kg
Çalışma Yarıçapı7,5 m
Su bitti sinyaliEvet
Çocuk KilidiEvet
Buhar Hazır Gösterge IşığıEvet
Isınma Süresi 10 dk
Aksesuar Saklama ÜnitesiEvet
Ürün KoduPTEU0261

Vaporetto nedir?

Vaporetto mükemmel bir buharlı temizleyicidir. Sadece buhar gücü ile yağları çıkartır ve toz akarları ve alerjenleri temizler. Mikrop, bakteri ve virüslerin %99.99’unu öldürür. Kolay, zahmetsiz ve doğal şekilde temizler.

Vaporetto ile ne temizleyebilirim?

Sahip olduğu aksesuarlar sayesinde hemen hemen her şeyi temizler: yer, cam, fayans, ayna, derz araları (çirkin siyah lekeleri), ocak (yanmış yağ ve yemek artıkları) banyo, banyo armatürleri, yatak (toz akarları ve alerjenler), koltuk, döşeme, halı ve kilim, bahçe mobilyaları, panjur, bitkiler, araba jantları ve döşemeleri… eğer bunlar kulağa yeterli gelmiyorsa harici ütü aksesuarı ile kıyafetlerinizi de Vaporetto ürününüz ile ütüleyebilirsiniz.

Buhar gerçekten temizliyor mu?

Buhar kendi başına 3 fiziksel faktör sayesinde temizlik yapabiliyor: su, sıcaklık ve basınç. Bir araya geldiklerinde evinizin her köşesindeki tozu hiçbir kimyasal deterjan kullanamadan ortadan kaldırarak temizliyor.

  • SU: su moleküllerinden oluşan buhar temas ettiğinde kiri yumuşatarak çözünmesine neden oluyor.
  • SICAKLIK: belirli bir sıcaklık değerine sahip buhar en inatçı kirleri ve yağları çözerek bakteri oluşumunun önüne geçiyor.
  • BASINÇ: buhar gücünün basıncı altında kir yüzeyden tamamen sökülüyor, tek yapmanız gereken ise bir bez veya elektrikli süpürge yardımı ile kiri toplamak

Kir nereye gidiyor?

Toplanan kir cihazınızın başlığına takılan havlu bezde birikir. Havlu bezin dokusundan geçen buhar bir çeşit elektrostatik etki yaratarak (hava nemlendiricilerdeki benzer süreç) toplanan kirin havlu bezde toplanıp tutunmasını sağlar.

Buhar yüzeyde ıslaklık bırakıyor mu?

Vaporetto kazanındaki yüksek basınçtan oluşan buhar kuru olduğu için zeminde ıslaklık bırakmaz. Yüzey ile temas ettiğinde yoğunlaşmaz ve hemen zemini kuru bırakır.

Daha Fazla Soru & Cevap

Polti Vaporetto Pro 70 4 Bar Buharlı Temizleyici Opsiyonel Aksesuarları

Polti Buhar Makinesi Havlu Bez Seti

 99,00

Tiftiksiz, emici ve zor yıpranan özellik: 5 adet yüksek kaliteli
pamuktan üretilmiş dar zemin bezi, Polti buharlı temizlik
makinelerine yönelik standart zemin aletiyle kullanım için
uygundur.

Polti HP007 Formula Sgrassante 0,5 L Leke Çıkarıcı

 99,00

HP 007 Yağ Sökücü Formül, kiri sadece çözmekle
kalmayıp moleküler seviyede ortadan kaldıran formülü
ile çok güçlü ekolojik temizleyicidir. Bu sayede eksiksiz
bir temizlik sunar; yağ sökücü ve temizleyici gücü
sayesinde en inatçı ve zor yağ kalıntılarını kolayca
yok eder.

Polti KalStop FP2003 Kireç Çözücü

 249,00

Kireç birikmesini önlemek ve buhar emisyonunu iyileştirmek için, Polti Kalstop FP2003 önerilir. Kalstop FP2003 uzun kazan ömrü için kireç birikmesini önler. Organik, biyolojik olarak çözülebilen, zehirli olmayan bir üründür.