You are here:

Eviniz için İtalyan kalitesine sahip buharlı temizleyici

Vaporetto Lecoaspira FAV80 Turbo Intelligence İtalya’da tasarlanan ve buharlı temizleyici ile sulu elektrik süpürgesini bir üründe buluşturan gelişmiş ürünlerden biridir. İki farklı ürünü tek bir üründe sunarak ev temizliğindeki işini oldukça kolaylaştıran Vaporetto, 10 farklı otomatik programı ile de zemin, parke, halı, koltuk, armatür, banyo, ayna ve cam gibi yüzeyleri de hijyenik temizlemeyi garanti ediyor. Hem kuru hem de ıslak alanlarda kullanımı mümkün olan Vaporetto toz filtresi ve yüksek basınçlı buharı ile beraber edinebileceğiniz en yüksek temizlik koşullarını beraberinde getiriyor.

 • Su filtreli elektrikli süpürge ve buharlı temizleyici bir arada
 • 6 bar yüksek basınç
 • Kesintisiz buhar çıkışı
 • Kuru ve Islak Kullanım
 • ECO fonksiyon
 • Turbo Buhar ve Turbo Çekim Fonksiyonları
 • 6 dk. Isınma Süresi
 • Her yüzeyde kullanabilecek 15 farklı aksesuar
 • İtalyan Kalitesi

10 OTOMATİK PROGRAM

DERİNLEMESİNE TEMİZLİKTE ETKİLİ

BUHAR İLE HİJYENİK TEMİZLİK, SU FİLTRELİ SÜPÜRGE

ISLAK VE KURU KULLANIM

Emiş Kapasitesi

190 AW

Ayarlanabilir buhar çıkışı
120 G/DK

Filtreleme Sistemi
HEPA 13

Basınç Gücü
6 BAR

Polti Vaporetto Lecoaspira FAV80 Turbo Intelligence Buharlı Temizleyici Özellikleri

SULU FİLTRELEME SİSTEMİ DAHA TEMİZ HAVA

Su, toz ve polenleri yakalamak ve çekilen havayı eve geri daha temiz vermek konusunda en iyi filtredir.

BAKTERİLERİ VE NİKROPLARI 99.99% ORANINDA YOK EDER*: KİMYASAL KULLANMADAN HİJYEN SAĞLAR

* Bağımsız laboratuvarlar tarafından yapılan testler Polti Vaporetto’nun evde sıkça bulunan yaygın bakteri ve mikropları %99.99 oranında yok ettiğini ortaya koymuştur.

TEMİZLİĞİ KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN 10 FARKLI PROGRAM

Uygun programı seçersiniz ve Vaporetto Lecoaspira, eldeki temizleme işi için en iyi performansı elde etmek için kendisini otomatik olarak ayarlar. Örneğin hassas zemin programında, bu tür bir yüzey için özel olarak ayarlanmış uygun emiş gücü ile birlikte hafif aralıklarla buhar akışı sağlanır. Veya cam temizleme programı ile uygun püskürtme ucu ve önceden ayarlanmış buhar ve kuru temizleme işlevleri kullanılarak pırıl pırıl sonuçlar elde edebilirsiniz.

ISLAK VE KURU KULLANIM BİR ARADA

Kalıplaşmış lekeleri çıkarmak çoğu zaman çocuk oyuncağıdır, ancak sıvı döküldüğünde temizlemek o kadar basit değildir. Ancak Vaporetto Lecoaspira sayesinde zemini hızlı ve kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz.

TURBO BUHAR İŞLEVİ – KALIPLAŞMIŞ KİRLER YOK OLUR

Bioekolojik anti-köpük deodorantı kir toplayıcısına eklediğinizde cihazınızın verimliliği artar ve evinizin havasına temizlik hissini uzun süre yaşatacak hoş bir koku katar.

TURBO EMİŞ GÜCÜ

Güçlü emiş gücüne ihtiyacınız olduğunda Turbo Emiş programını seçebilirsiniz. Bu program, toz ve sıvıları çekmek ya da hayvan kıllarını etkili bir şekilde toplamanıza imkan verir. Döşeme ve mobilyalar üzerinde daha etkili sonuçlar için mini turbo fırçayı kullanın (bu aksesuar PAEU0229 olarak mevcuttur).

SINIRSIZ ÇALIŞMA SÜRESİNİN AVANTAJI

Buharla temizlediğinizde su haznesindeki su kullanılır, Vaporetto Lecoaspira FAV80_Turbo Intelligence, otomatik doldurma teknolojisini içerir; bu sayede herhangi bir zamanda, durmadan daha fazla su ekleyerek temizlik yapmaya devam edebilirsiniz.

ECO FONKSİYON, ÇEVRENİZİ KORUR

Enerji tüketiminizi azaltırken zemin temizliğinden ödün vermek istemiyorsanız, Vaporetto Lecoaspira FAV80_Turbo Intelligence size bu konuda yardımcı olur. Aslında ECO fonksiyonu buhar basıncını ve emiş gücünü, mükemmel temizleme performansı sunarken önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlayacak seviyelere otomatik olarak ayarlanır.

YATAĞINIZI HAYATA DÖNDÜRÜN

Vaporetto Lecoaspira ile FAV80_Turbo Intelligence ile yatağını tazelemek sadece bir düğmeye basmak kadar kolaydır. Aslında, yatak/yorgan fonksiyonunu seçmeniz yeterlidir ve cihaz aşırı kumaş ıslanmadan hassas ve etkili bir temizlik elde etmek için buharın ve emiş gücünün mükemmel kombinasyonunu otomatik olarak ayarlar.

Polti Vaporetto Lecoaspira FAV80 Turbo Intelligence Buharlı Temizleyici Aksesuarları

YÜZEYE GÖRE DEĞİŞTİRİLEBİLEN ANA BAŞLIK

Bu fırça hem buhar hem de emiş fonksiyonuyla her zeminde kullanılabilir. Karoları, parkeleri veya halıları temizlemek için zemin türüne uygun başlık parçalarını değiştirerek uygun olanı seçmeniz yeterlidir.

BUHAR + EMİŞ BAŞLIĞI

Bu aksesuar birkaç işlev için kullanılabilir: 1. yastıklar, kanepeler, mobilya gibi küçük yüzeylerin süpürülmesi 2. döşemeleri, dolap kapılarını, mutfak davlumbazlarını ve ocakları buharla temizlemek 3. cam temizleme aparatı ile pencereleri veya aynaları temizlemek

CAM TEMİZLEME APARATI (200 MM)

Buhar + emiş başlığına eklenir: pencereleri, aynaları veya cam yüzeyleri temizler.

BUHAR DETAY FIRÇASI + KÜÇÜK NAYLON FIRÇA

Güçlü buhar detay başlığı kirleri hedef alırken fırça da daha fazla aşındırıcı güç sunar. Bu aksesuar sadece buhar işleviyle veya buharla çözülen kiri çıkarmak için emiş fonksiyonu birlikte kullanılabilir.

BUHAR UZATMA BAŞLIĞI

Bu aparatın uzatılmış şekli sayesinde buharın ulaşılması zor ve dar alanları hedef alabilirsiniz.

DAR EMİŞ BAŞLIĞI

Bu aksesuar emiş işleviyle birlikte kullanılır ve ulaşılması zor alanlara, toz ve kirin emilmesi için erişebilir.

3 KÜÇÜK RENKLİ NAYLON FIRÇA SETİ

Fırçalar en inatçı kiri temizlemeye yardımcı olur. Farklı renkler, maksimum hijyen sağlamak için özel fırçaların belirli alanlar için ayrışmasını sağlar.

TÜM ZEMİNLER İÇİN TEMİZLEME BEZİ

Tüm zemin türlerine uygun buharla çözünmüş kiri toplamak için bu bez kullanılır.

ŞAPKA BAŞLIK

Buhar + emiş başlığına yakılan bezler buharlı temizleme işlemi sırasında çözülen kiri toplar. Döşemeler, halılar ve araba döşemeleri için idealdir.

SÜRAHİ

Su haznesini hızlıca doldurmak için kullanılır.

SU HAZNESİ TEMİZLEME FIRÇASI

Bu fırça, su haznesini temizlerken yardımcı olur. Cihazın su kanallarını ve aksesuarların iç kısmını temizlemek için de kullanılabilir.

BIOECOLOGICO

5 şişeden oluşan Bioecologico, su filtresinde köpük oluşumunu önleyen anti-köpük ve koku veren deodorant özelliğine sahiptir.

AKSESUAR ÇANTASI

Tüm aksesuarları kolayca taşımak ve depolamak için oldukça kullanışlıdır.

Teknik Özellikler

Islak ve Kuru kullanımEvet
Çalışma SüresiKesintisiz
Emiş Kapasitesi190 AW
Kirli su hazne kapasitesi1,8 l
Ürün Ebatları (LxWxH)49 x 32 x 33 cm
Aksesuar Sayısı15
Ayarlanabilir BuharEvet , 4 farklı seviyede 120 g/dk
Filtreleme SistemiSu, 4 kademeli
HEPA filtreEvet, yıkanabilir H13
Kazan MateryaliÖzel Ekstra Alp Alüminyum Alaşımı
Fırça Park ÜnitesiEvet
Ürün Ağırlığı9 kg
Toplam güç (motor/kazan)2450 W (1350W / 1100W)
Basınç Gücü6 bar
Çalışma Yarıçapı9 m
Emiş ve Buhar ayarıOtomatik dijital ekran, 10 program
Emiş Gücü AyarıEvet, 4 kademe
Su yok sinyaliEvet
Çocuk KilidiEvet
Temizleme SistemiEntegre buhar + sulu süpürme sistemi
Buhar hazır gösterge ışığıEvet
Model KoduPVEU0085

Vaporetto nedir?

Vaporetto mükemmel bir buharlı temizleyicidir. Sadece buhar gücü ile yağları çıkartır ve toz akarları ve alerjenleri temizler. Mikrop, bakteri ve virüslerin %99.99’unu öldürür. Kolay, zahmetsiz ve doğal şekilde temizler.

Vaporetto ile ne temizleyebilirim?

Sahip olduğu aksesuarlar sayesinde hemen hemen her şeyi temizler: yer, cam, fayans, ayna, derz araları (çirkin siyah lekeleri), ocak (yanmış yağ ve yemek artıkları) banyo, banyo armatürleri, yatak (toz akarları ve alerjenler), koltuk, döşeme, halı ve kilim, bahçe mobilyaları, panjur, bitkiler, araba jantları ve döşemeleri… eğer bunlar kulağa yeterli gelmiyorsa harici ütü aksesuarı ile kıyafetlerinizi de Vaporetto ürününüz ile ütüleyebilirsiniz.

Buhar gerçekten temizliyor mu?

Buhar kendi başına 3 fiziksel faktör sayesinde temizlik yapabiliyor: su, sıcaklık ve basınç. Bir araya geldiklerinde evinizin her köşesindeki tozu hiçbir kimyasal deterjan kullanamadan ortadan kaldırarak temizliyor.

 • SU: su moleküllerinden oluşan buhar temas ettiğinde kiri yumuşatarak çözünmesine neden oluyor.
 • SICAKLIK: belirli bir sıcaklık değerine sahip buhar en inatçı kirleri ve yağları çözerek bakteri oluşumunun önüne geçiyor.
 • BASINÇ: buhar gücünün basıncı altında kir yüzeyden tamamen sökülüyor, tek yapmanız gereken ise bir bez veya elektrikli süpürge yardımı ile kiri toplamak

Kir nereye gidiyor?

Toplanan kir cihazınızın başlığına takılan havlu bezde birikir. Havlu bezin dokusundan geçen buhar bir çeşit elektrostatik etki yaratarak (hava nemlendiricilerdeki benzer süreç) toplanan kirin havlu bezde toplanıp tutunmasını sağlar.

Buhar yüzeyde ıslaklık bırakıyor mu?

Vaporetto kazanındaki yüksek basınçtan oluşan buhar kuru olduğu için zeminde ıslaklık bırakmaz. Yüzey ile temas ettiğinde yoğunlaşmaz ve hemen zemini kuru bırakır.

Daha Fazla Soru & Cevap

Polti Vaporetto Lecoaspira FAV80 Turbo Intelligence Buharlı Temizleyici Opsiyonel Aksesuarları

Polti Buhar Makinesi Havlu Bez Seti

 99,00

Tiftiksiz, emici ve zor yıpranan özellik: 5 adet yüksek kaliteli
pamuktan üretilmiş dar zemin bezi, Polti buharlı temizlik
makinelerine yönelik standart zemin aletiyle kullanım için
uygundur.

Polti HP007 Formula Sgrassante 0,5 L Leke Çıkarıcı

 99,00

HP 007 Yağ Sökücü Formül, kiri sadece çözmekle
kalmayıp moleküler seviyede ortadan kaldıran formülü
ile çok güçlü ekolojik temizleyicidir. Bu sayede eksiksiz
bir temizlik sunar; yağ sökücü ve temizleyici gücü
sayesinde en inatçı ve zor yağ kalıntılarını kolayca
yok eder.

Polti KalStop FP2003 Kireç Çözücü

 249,00

Kireç birikmesini önlemek ve buhar emisyonunu iyileştirmek için, Polti Kalstop FP2003 önerilir. Kalstop FP2003 uzun kazan ömrü için kireç birikmesini önler. Organik, biyolojik olarak çözülebilen, zehirli olmayan bir üründür.