You are here:

Parfüm haznesine sahip buhar tabancası

Vaporetto Diffusion hafif, birkaç dakika içinde kullanıma hazır bir buhar tabancasıdır. Frescovapor parfüm haznesine sahip özel bir hazneye sahiptir, bu parfüm haznesi sayesinde istenmeyen kokuları yakalayarak ortamın havasını tazeler. Vaporetto Diffusion sahip olduğu birden çok aksesuar sayesinde birden çok alanı temizlemek için kullanılabilir: mutfakta (ocak bekleri, fayanslar ve mutfak dolapları), banyoda (lavabo, armatür, duşakabin, ayna), yatak odasında (gardırop, yorgan, yazlık-kışlık kıyafetlerinizi çıkarırken) ve perdelerinizi, bitkilerinizi canlandırmak için kullanılabilir.

  • 3 Bar Basınç
  • Frescovapor Parfüm Haznesi (3 Farklı Yoğunluk Kademesi)
  • 10 farklı Aksesuar

ENTEGRE PARFÜM DAĞITICISI

HAFİF VE KOLAY KULLANIM

TOZ AKARLARINI, MİKROPLARI VE BAKTERİLERİ ETKİSİZ HALE GETİRİR VE YOK EDER.

TÜM YÜZEYLERE UYGUN

TANK KAPASİTESİ
200 ML

GÜÇ
1000 W

BUHAR BASINCI
3 BAR

Polti Vaporetto Diffusion 3 Bar Buharlı Temizleyici Özellikleri

HİJYEN ELİNİZİN ALTINDA

Buharın gücü 3 farklı fayda sağlar: derinlemesine temizler, sterilize eder ve deterjan ve benzeri kimyasal kullanmadan mikropları, toz akarlarını ve bakterileri ortadan kaldırır.

GÜVENLİK KAPAĞI

Vaporetto güvenlik kapağı eğer su haznesinin içinde hava basıncı varsa kapağın açılmasını engelleyerek güvenliğinizi sağlar.

ENTEGRE PARFÜM HAZNESİ

Buhar gücüyle Frescovapor parfümünün birleşkesiyle Vaporetto Diffusion istenmeyen kötü kokuları yok ederek ev ortamınızdaki havayı tazeler.

FRESCOVAPOR

Frescovapor doğal içeriklerden oluşan bir parfümdür. Buhar ile birleştiğinde parfüm içeriği istenmeyen kötü kokuları yok eder.

BİTKİLERİ VE KUMAŞLARI CANLANDIRIR

Perdelerde Vaporetto Diffusion kullanarak perdelerinizin yıkanma sıklığını oldukça azaltabilirsiniz. Perdeler üzerindeki tozları etkisiz hale getirerek perdelerinize sinmiş kötü kokuları yok eder ve alerjenleri etkisiz hale getirir. Buhar sayesinde ayrıca bitkilerinizin ihtiyacı olan nemi sağlayarak daha rahat nefes almalarını sağlayabilirsiniz.

HER YÜZEY İÇİN AKSESUARLAR

Aksesuarlar, çizgilerin, kırışıklıkların, lekelerin ve kirlerin çözülmesi için birçok yüzeyde kullanıma imkan tanır: aynalar, camlar, dolap kapakları, ocak ve fırınlar, kızartma tavaları, kumaşlar, musluklar, duşakabin ve fayanslar gibi.

Polti Vaporetto Diffusion 3 Bar Buharlı Temizleyici Aksesuarları

ESNEK BUHAR HORTUMU

Tek başına veya diğer aksesuarlarla birlikte kullanıldığında, ürünün kullanım aralığını ve esnekliğini genişleterek ulaşılması zor alanları bile temizlemenizi sağlar.

DERZ BAŞLIĞI

Fırça uçlarına uyan uzatılmış şekil sayesinde, kiremit, derz, dolgu aralarını temizlemek için son derece yararlıdır.

NAYLON KORUYUCULU YUVARLAK FIRÇA

Ocaklar, panjurlar, kiremit, derz, dolgu, banyo armatürleri vb. gibi çok dar yüzeylerden   cilalanmış kirlerin alınması için önerilir. Ayrıca hassas yüzeyler için de uygundur.

İNATÇI KİRLER İÇİN FIRÇA

Kılların sunduğu güçlü aşındırma özelliği sayesinde en inatçı kirler için önerilir. Izgaralar veya barbeküler, dökme demir veya çimento gibi en dayanıklı yüzeyler için uygundur.

PENCERE TEMİZLEME FIRÇASI

Tek başına kullanıldığında, aynaları ve pencereleri temizlemek için önerilir. Yuvayla kombine edildiğinde döşeme ve minderleri dezenfekte eder; dolapları, kapıları ve diğer düz yüzeyleri temizler.

BUHAR SAĞLAYICI

Kavisli şekli sayesinde ulaşılması güç alanlara girmek için ideal yoğun bir buhar akışı sağlar. Buhar püskürtme ucuna eklenir.

BUHAR YOĞUNLAŞTIRICI

Buharı konsantre eder ve uzun biçimi sayesinde gizli ve zor erişilen köşelerin buhar almasını sağlar.

SPATULA

En inatçı lekeleri hatta yağ kalıntılarını bile çıkarmak için mükemmel.

ŞAPKA BEZ

Küçük pencere temizleme fırçasına tutturularak, kumaşları, arabayı ve diğer döşemeleri ve genel olarak küçük sert yüzeyleri temizler, buharın çözdüğü kirleri toplar.

SU DOLDURMA APARATI

Çabuk ve pratik bir şekilde kazanı doldurmak için kullanılır.

FRESCOVAPOR DEODORANT

200 ml lik bir şişe içinde tatsız kokularla mücadele edebilen doğal maddeler içeren özel deodorant.

Teknik Özellikler

Maksimum güç1000 W
Su Tankı Kapasitesi200 ml
Ürün ebatları (BxExY) 18,3 x 28,3 x 34,5 cm
Frescovapor Su Haznesi Kapasitesi200 ml
Buhar Gücü40 g/dk
Frescovapor ÇıkışıAyarlanabilir, 3 kademe
Kablo Uzunluğu4 mt
Ürün Ağırlığı1.7 kg
Ürün KoduPTEU0257

Vaporetto nedir?

Vaporetto mükemmel bir buharlı temizleyicidir. Sadece buhar gücü ile yağları çıkartır ve toz akarları ve alerjenleri temizler. Mikrop, bakteri ve virüslerin %99.99’unu öldürür. Kolay, zahmetsiz ve doğal şekilde temizler.

Vaporetto ile ne temizleyebilirim?

Sahip olduğu aksesuarlar sayesinde hemen hemen her şeyi temizler: yer, cam, fayans, ayna, derz araları (çirkin siyah lekeleri), ocak (yanmış yağ ve yemek artıkları) banyo, banyo armatürleri, yatak (toz akarları ve alerjenler), koltuk, döşeme, halı ve kilim, bahçe mobilyaları, panjur, bitkiler, araba jantları ve döşemeleri… eğer bunlar kulağa yeterli gelmiyorsa harici ütü aksesuarı ile kıyafetlerinizi de Vaporetto ürününüz ile ütüleyebilirsiniz.

Buhar gerçekten temizliyor mu?

Buhar kendi başına 3 fiziksel faktör sayesinde temizlik yapabiliyor: su, sıcaklık ve basınç. Bir araya geldiklerinde evinizin her köşesindeki tozu hiçbir kimyasal deterjan kullanamadan ortadan kaldırarak temizliyor.

  • SU: su moleküllerinden oluşan buhar temas ettiğinde kiri yumuşatarak çözünmesine neden oluyor.
  • SICAKLIK: belirli bir sıcaklık değerine sahip buhar en inatçı kirleri ve yağları çözerek bakteri oluşumunun önüne geçiyor.
  • BASINÇ: buhar gücünün basıncı altında kir yüzeyden tamamen sökülüyor, tek yapmanız gereken ise bir bez veya elektrikli süpürge yardımı ile kiri toplamak

Kir nereye gidiyor?

Toplanan kir cihazınızın başlığına takılan havlu bezde birikir. Havlu bezin dokusundan geçen buhar bir çeşit elektrostatik etki yaratarak (hava nemlendiricilerdeki benzer süreç) toplanan kirin havlu bezde toplanıp tutunmasını sağlar.

Buhar yüzeyde ıslaklık bırakıyor mu?

Vaporetto kazanındaki yüksek basınçtan oluşan buhar kuru olduğu için zeminde ıslaklık bırakmaz. Yüzey ile temas ettiğinde yoğunlaşmaz ve hemen zemini kuru bırakır.

Daha Fazla Soru & Cevap

Polti Vaporetto Diffusion 3 Bar Buharlı Temizleyici Opsiyonel Aksesuarları

Polti Buhar Makinesi Havlu Bez Seti

 99,00

Tiftiksiz, emici ve zor yıpranan özellik: 5 adet yüksek kaliteli
pamuktan üretilmiş dar zemin bezi, Polti buharlı temizlik
makinelerine yönelik standart zemin aletiyle kullanım için
uygundur.

Polti HP007 Formula Sgrassante 0,5 L Leke Çıkarıcı

 99,00

HP 007 Yağ Sökücü Formül, kiri sadece çözmekle
kalmayıp moleküler seviyede ortadan kaldıran formülü
ile çok güçlü ekolojik temizleyicidir. Bu sayede eksiksiz
bir temizlik sunar; yağ sökücü ve temizleyici gücü
sayesinde en inatçı ve zor yağ kalıntılarını kolayca
yok eder.

Polti KalStop FP2003 Kireç Çözücü

 249,00

Kireç birikmesini önlemek ve buhar emisyonunu iyileştirmek için, Polti Kalstop FP2003 önerilir. Kalstop FP2003 uzun kazan ömrü için kireç birikmesini önler. Organik, biyolojik olarak çözülebilen, zehirli olmayan bir üründür.