You are here:

Tüm yüzeylere uygun buharlı temizleyici

Vaporetto Classic 65, birden çok aksesuarı sayesinde farklı ve geniş yüzeylerde kullanıma uygun bir yüzey temizleyicidir. Günlük temizliğin yanı sıra özel detay temizliği gereken (barbekü, araba döşemeleri, fayans gibi) alanları da zahmetsizce temizler.

  • 4 Bar Basınç
  • Güvenlik Kapağı
  • 110 g/dk Ayarlanabilir Buhar
  • 7 Farklı Aksesuar
  • İtalyan Kalitesi

NGİLİZ ALERJİ VAKFI TARAFINDAN ONAYLANDI

ÖZEL TEMİZLİK İÇİN BİREBİR

MİKROP VE BAKTERİLERİN %99’UNU ÖLDÜRÜR

EMNİYET KAPAĞI

TANK KAPASİTESİ
1,3 LT

AYARLANABİLİR BUHAR ÇIKIŞI

110G/MIN.

GÜÇ
1500 W

MAKSİMUM BASINÇ
4 BAR

Polti Vaporetto Classic 65 4 Bar Buharlı Temizleyici

BAKTERİLERİ VE NİKROPLARI 99.99% ORANINDA YOK EDER*: KİMYASAL KULLANMADAN HİJYEN SAĞLAR

* Bağımsız laboratuvarlar tarafından yapılan testler Polti Vaporetto’nun evde sıkça bulunan yaygın bakteri ve mikropları %99.99 oranında yok ettiğini ortaya koymuştur.

ZORLU İŞLER TAM ONA GÖREDİR

Vaporetto Classic 65 hem günlük temizliğiniz hem de yılda birkaç defa özel temizlik gerektiren zorlu işler için de vazgeçilmeziniz olacaktır.

ALERJİ SORUNU YAŞAYANLAR İÇİN İDEAL

Buhar kullandığında havadaki toz partikülleri yok edilmiş olur ve iç mekan hava kalitenizi de olumlu yönde etkiler. Alerji sorunu yaşayan kişiler için idealdir. İngiliz alerji Derneği tarafından onaylı Vaporetto Classic 65 özellikle çocuk odalarını temizlemek için harika bir çözümdür.

HIZLI ISINAN ALÜMİNYUM KAZAN

Ekstra alüminyum kaplaması sayesinde su kazanı içerisindeki ısı daha etkili ve eşit şekilde dağılır. Alüminyum suyun hızlı ısınmasını sağlayarak bekleme süresini sadece birkaç dakikaya indirir.

İTALYAN KALİTESİ

Vaporetto Classic 65 İtalyan kalitesi ile üretilmektedir. Her üretim aşamasına, kalitesine ve klasik haline gelmiş İtalyan tasarımına ayrı ayrı önem verilmiştir.

TEMİZLİKTEN DAHA ÖTESİ

Basınçlı buharın etkisi ile zeminleriniz temiz olmasının ötesine geçerek daha hijyenik oluyor.Yerleri temizlemek için kullanılan başlık aynı zamanda haricen de yerdeki sertleşmiş kirleri çıkarmak içinde kullanılabilmektedir.

FAYANS ARALARINDA ETKİLİ

Ulaşılması zor küçük aralıklar için detaylara odaklanan fırçası sayesinde mutfak ve banyodaki fayans ve derz aralarının temizlenmesi oldukça kolaylaştırır.

ÖZEL AKSESUARLAR

Çıkarılabilir gövdesi sayesinde Vaporetto Classic 65 buharlı paspas ve ütü gibi aksesuarlar eklenerek farklı şekillerde de kullanılabilmektedir. Böylece buharlı temizleyicini bir cam temizleyici, duvar temizleyici veya bir ütü olarak kullanabiliyorsunuz.

Polti Vaporetto Classic 65 4 Bar Buharlı Temizleyici Aksesuarları

ZEMİN VE HALI FIRÇASI

Fayans, parke, seramik ve mermer gibi farklı türdeki zeminler ve aynı zamanda halı ve kilim için temizlemek için fırça. Zemin bezi ile veya zemin bezi olmadan kullanılabilir.

PENCERE TEMİZLEME APARATI

Önceden buharla çözülen kiri gidermek için manuel kullanım pencere temizleme fırçası.

KÜÇÜK FIRÇA

Daha küçük yüzeyleri temizlemek için tasarlanmıştır. Sağlanan yuvasıyla birlikte kullanılabilir. Döşemelik kumaşlar, kadife ve deri (uzaktan), otomobil iç mekanları, çok kirli ön camlar, küçük cam yüzeyler, fayanslar, dolap kapıları, kapılar ve diğer küçük yüzeyler için özellikle uygundur.

KİREÇ ÖNLEYİCİ

Buharlı temizleme sırasında çözülen kirleri toplamak için, küçük fırça ile birlikte kullanılır.

BUHAR KONSANTRATÖRÜ + FIRÇA

Buhar konsantratörü hedeflenen temizlik için idealdir. Naylon kıllı küçük fırça ile birlikte kullanılabilir.

YER BEZİ

Her türlü zemin kaplamasında buharla eritilmiş kirleri toplamak için mikrofiber bez kullanılır.

KALSTOP KİREÇ ÇÖZÜCÜ ÜRÜN

Kazanlı ürünler için kireç önleyici özel bir bileşik olan Kalstop, bitkilerden yapılmış, insanlar için güvenlidir. Kolayca biyolojik olarak parçalanabilir ve çevreye zararsızdır. Düzenli olarak kullanıldığında, kireç oluşumunu önler, buharı iletir ve cihazınızın daha uzun süre çalışmasını sağlar.

HUNİ

Çabuk ve pratik bir şekilde kazanı doldurmak için kullanılır.

Teknik Özellikler

Maksimum güç1500 W
Su Tankı Kapasitesi1,3 Lt
Ürün ebatları (BxExY) Ø 32,5 x 32,5 cm
Aksesuar sayısı7
Ayarlanabilir buhar çıkışı110 g/dk
Maksimum Basınç4 Bar
Ağırlık4,3 Kg
Çalışma Yarıçapı8m
Kazan materyaliAlüminyum Kaplama
Buhar hazır gösterge ışığıEvet
Isınma süresi (dk)9 Dk.
Su bitti sinyaliEvet
Çocuk kilidiEvet
Ürün koduPTEU0259

Vaporetto nedir?

Vaporetto mükemmel bir buharlı temizleyicidir. Sadece buhar gücü ile yağları çıkartır ve toz akarları ve alerjenleri temizler. Mikrop, bakteri ve virüslerin %99.99’unu öldürür. Kolay, zahmetsiz ve doğal şekilde temizler.

Vaporetto ile ne temizleyebilirim?

Sahip olduğu aksesuarlar sayesinde hemen hemen her şeyi temizler: yer, cam, fayans, ayna, derz araları (çirkin siyah lekeleri), ocak (yanmış yağ ve yemek artıkları) banyo, banyo armatürleri, yatak (toz akarları ve alerjenler), koltuk, döşeme, halı ve kilim, bahçe mobilyaları, panjur, bitkiler, araba jantları ve döşemeleri… eğer bunlar kulağa yeterli gelmiyorsa harici ütü aksesuarı ile kıyafetlerinizi de Vaporetto ürününüz ile ütüleyebilirsiniz.

Buhar gerçekten temizliyor mu?

Buhar kendi başına 3 fiziksel faktör sayesinde temizlik yapabiliyor: su, sıcaklık ve basınç. Bir araya geldiklerinde evinizin her köşesindeki tozu hiçbir kimyasal deterjan kullanamadan ortadan kaldırarak temizliyor.

  • SU: su moleküllerinden oluşan buhar temas ettiğinde kiri yumuşatarak çözünmesine neden oluyor.
  • SICAKLIK: belirli bir sıcaklık değerine sahip buhar en inatçı kirleri ve yağları çözerek bakteri oluşumunun önüne geçiyor.
  • BASINÇ: buhar gücünün basıncı altında kir yüzeyden tamamen sökülüyor, tek yapmanız gereken ise bir bez veya elektrikli süpürge yardımı ile kiri toplamak

Kir nereye gidiyor?

Toplanan kir cihazınızın başlığına takılan havlu bezde birikir. Havlu bezin dokusundan geçen buhar bir çeşit elektrostatik etki yaratarak (hava nemlendiricilerdeki benzer süreç) toplanan kirin havlu bezde toplanıp tutunmasını sağlar.

Buhar yüzeyde ıslaklık bırakıyor mu?

Vaporetto kazanındaki yüksek basınçtan oluşan buhar kuru olduğu için zeminde ıslaklık bırakmaz. Yüzey ile temas ettiğinde yoğunlaşmaz ve hemen zemini kuru bırakır.

Daha Fazla Soru & Cevap

Polti Vaporetto Classic 65 4 Bar Buharlı Temizleyici Opsiyonel Aksesuarları

30 %
Tükendi

Polti Cimex Eradicator Virüs Bakteri ve Mikroplara Karşı Dezenfeksiyon Cihazı (Aksesuar)

 999,00  699,00

Uyumlu bir Vapoeratto Lecoaspira’ya bağlanan Buharlı Dezenfeksiyon başlığı, 180 ° C’ye kadar aşırı ısıtılmış, doymuş kuru buhar üreterek tek seferde toz akarlarının %90’ını ve yumurtalarının tamamını ortadan kaldırır. Buhar Dezenfeksiyon başlığının ürettiği kuru ve aşırı ısıtılmış buharı her yüzeyde ve kumaşlarda kullanılabilir, erişemediğiniz noktalara ve gizli kalmış köşelere uygulanabilir. Buhar Dezenfeksiyon başlığı aynı zamanda virüs, bakteri, mantar ve sporların yok edilmesi için ideal bir araçtır. İçinde tüm gerekli aksesuarları ile beraber metal bir çanta ile beraber gelir.

Vaporetto Lecoaspira FAV ve önceki seriler ile uyumludur.

  • İtalyan Üretimi

Polti Buhar Makinesi Havlu Bez Seti

 99,00

Tiftiksiz, emici ve zor yıpranan özellik: 5 adet yüksek kaliteli
pamuktan üretilmiş dar zemin bezi, Polti buharlı temizlik
makinelerine yönelik standart zemin aletiyle kullanım için
uygundur.

Polti HP007 Formula Sgrassante 0,5 L Leke Çıkarıcı

 99,00

HP 007 Yağ Sökücü Formül, kiri sadece çözmekle
kalmayıp moleküler seviyede ortadan kaldıran formülü
ile çok güçlü ekolojik temizleyicidir. Bu sayede eksiksiz
bir temizlik sunar; yağ sökücü ve temizleyici gücü
sayesinde en inatçı ve zor yağ kalıntılarını kolayca
yok eder.

Polti KalStop FP2003 Kireç Çözücü

 249,00

Kireç birikmesini önlemek ve buhar emisyonunu iyileştirmek için, Polti Kalstop FP2003 önerilir. Kalstop FP2003 uzun kazan ömrü için kireç birikmesini önler. Organik, biyolojik olarak çözülebilen, zehirli olmayan bir üründür.