You are here:

Classic buharlı temizleyici: buharın gücüyle derinlemesine temizler

Vaporetto Classic 55, güvenlik kapağı ile hijyeni ve profesyonel temizliği buharın gücü ile sunuyor. Hem günlük temizlik hem de detaylı temizlikler için ideal olan bu ürün bakteri ve mikropları %99.99 oranında yok. Aksesuarları sayesinde taş,seramik, parke, fayans, halı ve kilim, ocak, fırın, banyo armatürleri, döşemeler, perdeler, bitkiler ve barbekü gibi birçok alanda kolaylıkla kullanılabilir.

  • 3.5 Bar Basınç
  • Güvenlik Kapağı
  • 80 g/dk’a kadar ayarlanabilir buhar
  • 6 farklı aksesuar
  • İtalyan Kalitesi

ÖZEL TEMİZLİK İÇİN DAHİ

MİKROP VE BAKTERİLERİN %99’UNU ÖLDÜRÜR

EMNİYET KAPAĞI

İNGİLİZ ALERJİ VAKFI TARAFINDAN ONAYLANDI

TANK KAPASİTESİ
1,3 LT

AĞIRLIK
4,3 KG.

GÜÇ
1500 W

BASINÇ
3,5 BAR

Polti Vaporetto Classic 55 3,5 Bar Buharlı Temizleyici Özellikleri

BAKTERİLERİ VE NİKROPLARI 99.99% ORANINDA YOK EDER*: KİMYASAL KULLANMADAN HİJYEN SAĞLAR

Bağımsız laboratuvarlar tarafından yapılan testler Polti Vaporetto’nun evde sıkça bulunan yaygın bakteri ve mikropları %99.99 oranında yok ettiğini ortaya koymuştur.

ALERJİ SORUNU YAŞAYANLAR İÇİN İDEAL

Buhar kullandığında havadaki toz partikülleri yok edilmiş olur ve iç mekan hava kalitenizi de olumlu yönde etkiler. Alerji sorunu yaşayan kişiler için idealdir. İngiliz alerji Derneği tarafından onaylı Vaporetto Classic 55 özellikle çocuk odalarını temizlemek için harika bir çözümdür.

TEMİZLİK ŞEKLİNİZE SİZ KARAR VERİN

Vaporetto Classic 55 hem günlük temizliğiniz hem de yılda birkaç defa özel temizlik gerektiren zorlu işler için de vazgeçilmeziniz olacaktır.

PERDENİZE SİNMİŞ KÖTÜ KOKULARDAN KURTULUN

Perdenize sinmiş kötü kokuları gidermek için her defasında makinede yıkamak ve ütülemek yerine perdelerinizi buhar ile tazeleyebilirsiniz.

PARILDAYAN CAMLAR VE AYNALAR

Camlar ve aynalar üzerinde buharlı temizlik yaparak daha hızlı ve daha şaşırtıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Kimyasal kullanılmadığından buhar ile yapılan temizlik, camlarınızın daha uzun sürede kirlenmesini sağlayacaktır ve iş yükünü azaltacaktır.

ULAŞILMASI ZOR YERLERİ BİLE TEMİZLEYİN

Vaporetto Classic 55 küçük sert kıllı fırçası ile buhar gücü birleştiğinde ulaşılması zor olan dar ve küçük yerlerde bile etkili olacaktır. Geleneksel temizleme yöntemleri ile temizlemesi neredeyse zor olan kalorifer petekleri, panjur ve storelar üzerinde oldukça etkilidir.

İTALYAN KALİTESİ

Vaporetto Classic 55 İtalyan kalitesi ile üretilmektedir. Her üretim aşamasına, kalitesine ve klasik haline gelmiş İtalyan tasarımına ayrı ayrı önem verilmiştir.

Polti Vaporetto Classic 55 3,5 Bar Buharlı Temizleyici Aksesuarları

ak1

ZEMİN VE HALI FIRÇASI

Fayans, parke, seramik ve mermer gibi farklı türdeki zeminler ve aynı zamanda halı ve kilim için temizlemek için fırça. Zemin bezi ile veya zemin bezi olmadan kullanılabilir.

ak2

KÜÇÜK FIRÇA

Daha küçük yüzeyleri temizlemek için tasarlanmıştır. Sağlanan yuvasıyla birlikte kullanılabilir. Döşemelik kumaşlar, kadife ve deri (uzaktan), otomobil iç mekanları, çok kirli ön camlar, küçük cam yüzeyler, fayanslar, dolap kapıları, kapılar ve diğer küçük yüzeyler için özellikle uygundur.

ak3

BUHAR KONSANTRATÖRÜ + FIRÇA

Buhar konsantratörü hedeflenen temizlik için idealdir. Naylon kıllı küçük fırça ile birlikte kullanılabilir.

ak4

YER BEZİ

Her türlü zemin kaplamasında buharla eritilmiş kirleri toplamak için mikrofiber bez kullanılır.

ak5

KALSTOP KİREÇ ÇÖZÜCÜ ÜRÜN

Kazanlı ürünler için kireç önleyici özel bir bileşik olan Kalstop, bitkilerden yapılmış, insanlar için güvenlidir. Kolayca biyolojik olarak parçalanabilir ve çevreye zararsızdır. Düzenli olarak kullanıldığında, kireç oluşumunu önler, buharı iletir ve cihazınızın daha uzun süre çalışmasını sağlar.

ak6

KİREÇ ÖNLEYİCİ

Buharlı temizleme sırasında çözülen kirleri toplamak için, küçük fırça ile birlikte kullanılır.

ak7

HUNİ

Çabuk ve pratik bir şekilde kazanı doldurmak için kullanılır.

Teknik Özellikler

Maksimum güç1500 W
Su Tankı Kapasitesi1,3 Lt
Ürün ebatları (BxExY) Ø 32,5 x 32,5 cm
Aksesuar sayısı6
Maksimum Basınç3,5 Bar
Ayarlanabilir buhar çıkışı80 g/dk
Ağırlık4,3 Kg
Çalışma Yarıçapı7,5m
Kazan materyaliAlüminyum Kaplama
Buhar hazır gösterge ışığıEvet
Isınma süresi (dk)9 Dk.
Çocuk kilidiEvet
Ürün KoduPVG8562

Vaporetto nedir?

Vaporetto mükemmel bir buharlı temizleyicidir. Sadece buhar gücü ile yağları çıkartır ve toz akarları ve alerjenleri temizler. Mikrop, bakteri ve virüslerin %99.99’unu öldürür. Kolay, zahmetsiz ve doğal şekilde temizler.

Vaporetto ile ne temizleyebilirim?

Sahip olduğu aksesuarlar sayesinde hemen hemen her şeyi temizler: yer, cam, fayans, ayna, derz araları (çirkin siyah lekeleri), ocak (yanmış yağ ve yemek artıkları) banyo, banyo armatürleri, yatak (toz akarları ve alerjenler), koltuk, döşeme, halı ve kilim, bahçe mobilyaları, panjur, bitkiler, araba jantları ve döşemeleri… eğer bunlar kulağa yeterli gelmiyorsa harici ütü aksesuarı ile kıyafetlerinizi de Vaporetto ürününüz ile ütüleyebilirsiniz.

Buhar gerçekten temizliyor mu?

Buhar kendi başına 3 fiziksel faktör sayesinde temizlik yapabiliyor: su, sıcaklık ve basınç. Bir araya geldiklerinde evinizin her köşesindeki tozu hiçbir kimyasal deterjan kullanamadan ortadan kaldırarak temizliyor.

  • SU: su moleküllerinden oluşan buhar temas ettiğinde kiri yumuşatarak çözünmesine neden oluyor.
  • SICAKLIK: belirli bir sıcaklık değerine sahip buhar en inatçı kirleri ve yağları çözerek bakteri oluşumunun önüne geçiyor.
  • BASINÇ: buhar gücünün basıncı altında kir yüzeyden tamamen sökülüyor, tek yapmanız gereken ise bir bez veya elektrikli süpürge yardımı ile kiri toplamak

Kir nereye gidiyor?

Toplanan kir cihazınızın başlığına takılan havlu bezde birikir. Havlu bezin dokusundan geçen buhar bir çeşit elektrostatik etki yaratarak (hava nemlendiricilerdeki benzer süreç) toplanan kirin havlu bezde toplanıp tutunmasını sağlar.

Buhar yüzeyde ıslaklık bırakıyor mu?

Vaporetto kazanındaki yüksek basınçtan oluşan buhar kuru olduğu için zeminde ıslaklık bırakmaz. Yüzey ile temas ettiğinde yoğunlaşmaz ve hemen zemini kuru bırakır.

Daha Fazla Soru & Cevap

Polti Vaporetto Classic 55 3,5 Bar Buharlı Temizleyici Opsiyonel Aksesuarları

Polti Buhar Makinesi Havlu Bez Seti

 99,00

Tiftiksiz, emici ve zor yıpranan özellik: 5 adet yüksek kaliteli
pamuktan üretilmiş dar zemin bezi, Polti buharlı temizlik
makinelerine yönelik standart zemin aletiyle kullanım için
uygundur.

Polti HP007 Formula Sgrassante 0,5 L Leke Çıkarıcı

 99,00

HP 007 Yağ Sökücü Formül, kiri sadece çözmekle
kalmayıp moleküler seviyede ortadan kaldıran formülü
ile çok güçlü ekolojik temizleyicidir. Bu sayede eksiksiz
bir temizlik sunar; yağ sökücü ve temizleyici gücü
sayesinde en inatçı ve zor yağ kalıntılarını kolayca
yok eder.

Polti KalStop FP2003 Kireç Çözücü

 249,00

Kireç birikmesini önlemek ve buhar emisyonunu iyileştirmek için, Polti Kalstop FP2003 önerilir. Kalstop FP2003 uzun kazan ömrü için kireç birikmesini önler. Organik, biyolojik olarak çözülebilen, zehirli olmayan bir üründür.