You are here:

Özel ve derinlemesine temizliklere uygun buharlı temizleyici

Özel ve derinlemesine temizliklere uygun buharlı temizleyici Vaporetto Eco Pro 3.0 120° ile virüs, bakteri ve mikropları dezenfekte eder. Vaporetto Eco Pro 3.0 klasik bir tasarıma sahip ancak güvenilir performansa sahip bir buharlı temizleyicidir. Buhar çıkışı dakikada 110 gramdır. Vaporetto Eco Pro 3.0 özellikle detay temizliklerinde ve araba lastiği veya barbekü gibi özel ilgi gerektiren alanlarda etkili bir temizlik yapmanızı sağlar. 2 litrelik büyük su haznesiyle, su doldurmak için ara vermeden temizliğinizi tek seferde bitirmenizi mümkün kılar. Aksesuarları zemin yüzeylerinden banyo armatürlerine, halılardan cam ve aynalara, ocaklardan fayans aralarına kadar çeşitli alanları temizler.

  • 4.5 bar yüksek Basınç
  • Güvenlik Kapağı
  • 110 g/dk ayarlanabilir Buhar
  • 9 Farklı Aksesuar
  • İtalyan Kalitesi

İngiliz Allerji Vakfı tarafından onaylandı

ÖZEL TEMİZLİK İÇİN BİREBİR

MİKROPLARI, BAKTERİ VE VİRÜSLERİ% 99,99 ORANINDA ÖLDÜRÜR VE YOK EDER *

EMNİYET KAPAĞI

TANK KAPASİTESİ
2L

AYARLANABİLİR BUHAR ÇIKIŞI
110 GR/DAK.

GÜÇ
1500 W

MAKSİMUM BASINÇ
4,5 BAR

Polti Vaporetto 4,5 Bar Eco Pro 3.0 120° Virüs Bakteri Temizleyici

BUHARLI TEMİZLİĞİN AVANTAJLARI

Basınçlı kazan içerisinde üretilen buharın gücü evinizde çok çaba sarfetmeden ve çok zaman kaybetmeden temizlik yapmanızı için tasarlanmıştır. Suyun doğal gücü kimyasal temizleyiciler kullanmadan derinlemesine temizliğin alternatifini sunuyor.

ALERJİ VE MİKROPLARA GÜLE GÜLE DEYİN

*Buharın sıcaklığı ev ortamında bulunan toz akarlarını, mikropları ve bakterileri öldürmenizi sağlar. Sonuç ise daha temiz ve daha sağlık bir ev olur. * Bağımsız laboratuvarlar tarafından yapılan testler Polti Vaporetto’nun evde sıkça bulunan yaygın bakteri ve mikropları %99.99 oranında yok ettiğini ortaya koymuştur

GÜVENLİ TEKNOLOJİ

Vaporetto Eco Pro 3.0 patentli Polti güvenlik kapağına sahiptir. Bu güvenlik kapağı sayesinde kullanım esnasında olası kazaları önlemek için güvenliğiniz garanti altına alınmıştır.

ARABANIZ YENİ GİBİ

Vaporetto Eco Pro 3.0 ile arabanızı derinlemesine temizlemek sunulan aksesuarlar ile mümkündür. Cam temizleme aparatı ile camlar ve silecekler için uygunken, küçük fırçası döşemeler için idealdir. Detay güç başlığı ile motoru ve lastik jantlarını temizleyebilirsiniz

KİŞİYE UYGUN TEMİZLİK

Buhar ayarlama seçeneği sayesinde buhar gücünü isteğinize göre seçebilir ve kendi temizleme yönteminizi bulabilirsiniz.

İTALYA ÜRETİMİ AKSESUARLAR

İtalyan kalitesini ürünün yanı sıra aksesuarlarda da hissedebilirsiniz. Aksesuarlar birden çok temizleme ihtiyacınızı karşılayabilecek niteliktedir. Fayans, parke, mermer, seramik, cam, kristal, ocak, duşa kabin, armatür, panjur, barbekü, dolap kapakları, bahçe mobilyaları, perdeler, bitkiler ve giysiler gibi birçok alan ile başa çıkabilir

Polti Vaporetto 4,5 Bar Eco Pro 3.0 Buharlı Temizleyici Aksesuarları

ZEMİN VE HALI FIRÇASI

Pratik, yüksek emilimli mikro elyaf bez. Kolaylıkla takılabilir ve buharla eritilen kiri toplar.

PENCERE TEMİZLEME FIRÇASI

Hem yumuşak hem de kauçuk ek parçalara sahip pencere temizleme fırçası, uzun süre temiz kalan, lekesiz pencereler sunar.

KÜÇÜK FIRÇA

Daha küçük yüzeyleri temizlemek için tasarlanmıştır. Sağlanan yuvasıyla birlikte kullanılabilir. Döşemelik kumaşlar, kadife ve deri (uzaktan), otomobil iç mekanları, çok kirli ön camlar, küçük cam yüzeyler, fayanslar, dolap kapıları, kapılar ve diğer küçük yüzeyler için özellikle uygundur.

BUHAR KONSANTRATÖRÜ + FIRÇA

Buhar konsantratörü hedeflenen temizlik için idealdir. Naylon kıllı küçük fırça ile birlikte kullanılabilir.

BUHAR MIZRAĞI

Ulaşılması zor yerlerde buhar konsantratörü ile kullanılmalıdır.

YER BEZİ

Her türlü zemin kaplamasında buharla eritilmiş kirleri toplamak için mikrofiber bez kullanılır.

ŞAPKA BEZ

Buharlı temizleme sırasında çözülen kirleri toplamak için, küçük fırça ile birlikte kullanılır.

KALSTOP KİREÇ ÇÖZÜCÜ ÜRÜN

Kazanlı ürünler için kireç önleyici özel bir bileşik olan Kalstop, bitkilerden yapılmış, insanlar için güvenlidir. Kolayca biyolojik olarak parçalanabilir ve çevreye zararsızdır. Düzenli olarak kullanıldığında, kireç oluşumunu önler, buharı iletir ve cihazınızın daha uzun süre çalışmasını sağlar.

AKSESUAR AMBALAJ TORBASI

Tüm aksesuarları tutmak için pratik kumaş çantası.

HUNİ

Çabuk ve pratik bir şekilde kazanı doldurmak için kullanılır.

Teknik Özellikler

Çalışma SüresiSınırsız
Ürün Boyutları (UxExB)Ø 32 x 34 cm
Aksesuar Sayısı9
Ayarlanabilir Buhar110 g/dk
Kazan MateryaliPaslanmaz Çelik
Fırça Park ÜnitesiEvet
Ağırlık5,9 Kg
Maksimum Güç2000 W
Çalışma Yarıçapı8 m
TekerleklerEvet
Su Bitti SinyaliEvet
Çocuk KilidiEvet
Buhar Hazır Gösterge IşığıEvet
Isınma Süresi (dk)11 dk
Ürün KoduPTEU0260

Vaporetto nedir?

Vaporetto mükemmel bir buharlı temizleyicidir. Sadece buhar gücü ile yağları çıkartır ve toz akarları ve alerjenleri temizler. Mikrop, bakteri ve virüslerin %99.99’unu öldürür. Kolay, zahmetsiz ve doğal şekilde temizler.

Vaporetto ile ne temizleyebilirim?

Sahip olduğu aksesuarlar sayesinde hemen hemen her şeyi temizler: yer, cam, fayans, ayna, derz araları (çirkin siyah lekeleri), ocak (yanmış yağ ve yemek artıkları) banyo, banyo armatürleri, yatak (toz akarları ve alerjenler), koltuk, döşeme, halı ve kilim, bahçe mobilyaları, panjur, bitkiler, araba jantları ve döşemeleri… eğer bunlar kulağa yeterli gelmiyorsa harici ütü aksesuarı ile kıyafetlerinizi de Vaporetto ürününüz ile ütüleyebilirsiniz.

Buhar gerçekten temizliyor mu?

Buhar kendi başına 3 fiziksel faktör sayesinde temizlik yapabiliyor: su, sıcaklık ve basınç. Bir araya geldiklerinde evinizin her köşesindeki tozu hiçbir kimyasal deterjan kullanamadan ortadan kaldırarak temizliyor.

  • SU: su moleküllerinden oluşan buhar temas ettiğinde kiri yumuşatarak çözünmesine neden oluyor.
  • SICAKLIK: belirli bir sıcaklık değerine sahip buhar en inatçı kirleri ve yağları çözerek bakteri oluşumunun önüne geçiyor.
  • BASINÇ: buhar gücünün basıncı altında kir yüzeyden tamamen sökülüyor, tek yapmanız gereken ise bir bez veya elektrikli süpürge yardımı ile kiri toplamak

Kir nereye gidiyor?

Toplanan kir cihazınızın başlığına takılan havlu bezde birikir. Havlu bezin dokusundan geçen buhar bir çeşit elektrostatik etki yaratarak (hava nemlendiricilerdeki benzer süreç) toplanan kirin havlu bezde toplanıp tutunmasını sağlar.

Buhar yüzeyde ıslaklık bırakıyor mu?

Vaporetto kazanındaki yüksek basınçtan oluşan buhar kuru olduğu için zeminde ıslaklık bırakmaz. Yüzey ile temas ettiğinde yoğunlaşmaz ve hemen zemini kuru bırakır.

Daha Fazla Soru & Cevap

Polti Vaporetto 4,5 Bar Eco Pro 3.0 Buharlı Temizleyici Opsiyonel Aksesuarları

30 %
Tükendi

Polti Cimex Eradicator Virüs Bakteri ve Mikroplara Karşı Dezenfeksiyon Cihazı (Aksesuar)

 999,00  699,00

Uyumlu bir Vapoeratto Lecoaspira’ya bağlanan Buharlı Dezenfeksiyon başlığı, 180 ° C’ye kadar aşırı ısıtılmış, doymuş kuru buhar üreterek tek seferde toz akarlarının %90’ını ve yumurtalarının tamamını ortadan kaldırır. Buhar Dezenfeksiyon başlığının ürettiği kuru ve aşırı ısıtılmış buharı her yüzeyde ve kumaşlarda kullanılabilir, erişemediğiniz noktalara ve gizli kalmış köşelere uygulanabilir. Buhar Dezenfeksiyon başlığı aynı zamanda virüs, bakteri, mantar ve sporların yok edilmesi için ideal bir araçtır. İçinde tüm gerekli aksesuarları ile beraber metal bir çanta ile beraber gelir.

Vaporetto Lecoaspira FAV ve önceki seriler ile uyumludur.

  • İtalyan Üretimi

Polti Buhar Makinesi Havlu Bez Seti

 99,00

Tiftiksiz, emici ve zor yıpranan özellik: 5 adet yüksek kaliteli
pamuktan üretilmiş dar zemin bezi, Polti buharlı temizlik
makinelerine yönelik standart zemin aletiyle kullanım için
uygundur.

Polti HP007 Formula Sgrassante 0,5 L Leke Çıkarıcı

 99,00

HP 007 Yağ Sökücü Formül, kiri sadece çözmekle
kalmayıp moleküler seviyede ortadan kaldıran formülü
ile çok güçlü ekolojik temizleyicidir. Bu sayede eksiksiz
bir temizlik sunar; yağ sökücü ve temizleyici gücü
sayesinde en inatçı ve zor yağ kalıntılarını kolayca
yok eder.

Polti KalStop FP2003 Kireç Çözücü

 249,00

Kireç birikmesini önlemek ve buhar emisyonunu iyileştirmek için, Polti Kalstop FP2003 önerilir. Kalstop FP2003 uzun kazan ömrü için kireç birikmesini önler. Organik, biyolojik olarak çözülebilen, zehirli olmayan bir üründür.