You are here:

Polti Vaporetto 3 Clean günlük temizlik işleminde devrim yaratıyor: şimdi tüm zeminleri tek geçişte süpürmek ve buharla temizlemek için sadece tek bir ürün yeterli olacak. Taşınabilir buharlı temizleyici ile evdeki tüm temizlenebilir yüzeyleri de tamamen sterilize edebilirsiniz: banyo armatürleri, ocaklar, aynalar, pencereler ve daha fazlası.

• Hem süpürür hem buharla temizler
• Çıkarılabilir buharlı temizleyici
• Siklonik sistem
• 3 farklı buhar ayarı
• 3 adet zemin temizleme bezi
• Küçük yüzeyleri dahi temizlemek için 9 farklı aksesuar
• 30 saniyede kullanıma hazır

3 İŞLEV 1 ARADA

TÜM EV TEMİZLİĞİ İÇİN İDEAL

SİKLONİK SİSTEM

HEM SÜPÜRÜR HEM BUHARLA TEMİZLER

Güç
1800 W

Ağırlık
5 KG

Hazırlanma
30 SN

Çalışma Yarıçapı
7.5 M

Polti Vaporetto 3 Clean Buharlı Siklon Vakumlu 1800W Dik Elektrikli Süpürge Özellikleri

3 Ürün 1 Arada

Siklonik elektrikli süpürge, buharlı paspas ve taşınabilir buharlı temizleyici: Polti Vaporetto 3 Clean bünyesinde 3 ürünün tüm özelliklerini içermektedir. Bütün evi maksimum verimlilikle ödün vermeden temizlemek için yerleri siler ve süpürür, küçük yüzeyleri buharla dezenfekte eder.

Tüm Yüzeyler İçin İdeal

Taşınabilir buharlı temizleyici, birçok farklı yüzeyi sterilize etmenize yardımcı olur: Sahip olduğu 9 farklı aksesuarla, armatürleri, derz aralarını, ocakları, camları, aynaları, kanepeleri, döşemeleri ve daha fazlasını buharla temizleyebilirsiniz.

Mikrop ve Bakterilerin %99’unu Ortadan Kaldır

Polti Vaporetto 3 Clean, daha etkili ve sağlıklı bir temizlik için tüm zeminlerden %99,9 oranında mikrop ve bakterileri * temizleyen 3’ü 1 arada buharlı paspastır.

Cam ve Pencereleriniz Tekrar Parlayacak

Koldun kumandadan yapacağınız tek bir dokunuş ile elektrikli süpürgeyi açmak /kapamak veya temizlemekte olduğunuz yüzeye göre çekim gücünü ayarlamak mümkündür.

Elektrikli Süpürge ve Buharlı Temizleyici

Polti Vaporetto 3 Clean, göz açıp kapayıncaya kadar tüm evi temizleyen, süpürme özelliğine sahip buharlı paspastır. Zemin temizleme zamanınızı yarıya indirmek için bir çözüm mü arıyorsunuz? Tozu ve kiri süpürerek ve evinizdeki tüm zeminleri tek bir geçişte temizlemek için kombine süpürme ve buhar modunu seçmeniz yeterlidir.

Cyclonic Vakum Teknolojisi

Polti Vaporetto 3 Clean, evinizdeki tüm zeminleri, ahşap zeminlerden fayanslara kadar etkin bir şekilde temizler. Elektrikli süpürge olarak kullanılan Polti Vaporetto 3 Clean, siklonik teknolojisi sayesinde tüm zeminlerden toz ve kiri etkin bir şekilde süpürmenize yardımcı olur. Uzun güç kablosu maksimum hareket özgürlüğü sağlar.

Polti Vaporetto 3 Clean Buharlı Siklon Vakumlu 1800W Dik Elektrikli Süpürge Aksesuarları

MİKROFİBER BEZ

MİKROFİBER ŞAPKA

ESNEK BUHAR HORTUMU

BUHAR LANCE

PENCERE TEMİZLEME APARATI

DÖŞEME AKSESUARI

DAR ALAN TEMİZLEME APARATI

PİRİNÇ YUVARLAK FIRÇA

YUVARLAK FIRÇA

Teknik Özellikler

Masimum Güç1800 W
Kirli Su Tank Kapasitesi0.5 l
Çalışma Süresi50 dk
Çalışma Yarı Çapı7,5 m
Buhar AyarıEvet
Çıkarılabilir Su HaznesiEvet
Buhar Hazır Gösterge IşığıEvet
Süpürge FiltresiSünger
Isınma Süresi30 sn
Ağırlık5 kg
Ürün KoduPTEU0295

Polti Vaporetto 3 Clean Buharlı Siklon Vakumlu 1800W Dik Elektrikli Süpürge Opsiyonel Aksesuarları

Polti KalStop FP2003 Kireç Çözücü

 249,00

Kireç birikmesini önlemek ve buhar emisyonunu iyileştirmek için, Polti Kalstop FP2003 önerilir. Kalstop FP2003 uzun kazan ömrü için kireç birikmesini önler. Organik, biyolojik olarak çözülebilen, zehirli olmayan bir üründür.