You are here:

Yüzeylerde güçlü buhar çıkışı ile hijyenik temizlik

Vaporetto First hafif, kullanımı kolay ve çabuk temizleme sonuçlarına ulaşmak için ideal bir buhar tabancasıdır. Vaporetto First ile evinizdeki ocak, fırın, panjur, duşakabin, fayans, armatür, perde ve bitkiler gibi birden çok yüzeyde çalışma imkanınız vardır. Aynı zamanda yazlık kışlık sezondaki kıyafet değişimlerinizde kıyafetlerinizi de havalandırmak için bir alternatif oluşturmaktadır. Vaporetto First ile temizlik ve hijyen elinizin altındadır.

  • 3 Bar Basınç
  • Hızlı Isınma 3 dakika
  • 5 farklı Aksesuar

KİMYASALLAR OLMADAN TEMİZLER

HIZLI TEMİZLEME

BUHARLI HİJYENİK TEMİZLİK

EMNİYET KAPAĞI

TANK KAPASİTESİ
200 ML

GÜÇ
1000 W

BUHAR BASINCI
3 BAR

Polti Vaporettino First 3 Bar Buharlı Temizleyici Özellikleri

HİJYEN ELİNİZİN ALTINDA

Buharın gücü 3 farklı fayda sağlar: derinlemesine temizler, sterilize eder ve deterjan ve benzeri kimyasal kullanmadan mikropları, toz akarlarını ve bakterileri ortadan kaldırır.

GÜVENLİK KAPAĞI

Vaporetto güvenlik kapağı eğer su haznesinin içinde hava basıncı varsa kapağın açılmasını engelleyerek güvenliğinizi sağlar.

ÇOCUK KİLİDİ

Özel çocuk kilidi sayesinde buhar çıkışı engellenerek olası kazaların önüne geçmenizi sağlar ve güvenliğinizi arttırır.

TOZ AKARLARINI, BAKTERİLERİ VE MİKROPLARI YOK EDER

Vaporetto SV400_Hygiene buharlı temizleyici fayans, taş, parke, mermer, halıfleks ve kilim gibi yüzeyler üzerinden temizlik yapabilecek şekilde tasarlanmıştır. Evinizdeki yüzey ne olursa olsun Vaporetto ile temizlemek mümkündür.

KİMYASAL DETERJAN KULLANMADAN TEMİZLER

Buharın doğal temizleme gücü yüzeyleri hiçbir deterjan ve benzeri kimyasal temizlik malzemesi kullanmadan temizlemenizi sağlarken hem çevreyi hem sağlığınızı tehdit etmez.

KÖTÜ KOKULARI GİDERİR

First Vaporetto yazlık kışlık sezondaki kıyafet değişimlerinizde kıyafetlerinizi de havalandırmak için bir alternatif oluşturmaktadır.

Polti Vaporettino First 3 Bar Buharlı Temizleyici Aksesuarları

YUVARLAK KILLI FIRÇA

Ocaklar, panjurlar, derz dolgular, banyo elemanları, vs. gibi çok dar yüzeylerden gelen kirlerin sökülmesi için önerilir. Ayrıca hassas yüzeyler için de idealdir.

İNATÇI KİRLER İÇİN FIRÇA

Kılların sunduğu güçlü aşınma sayesinde en inatçı kirler üzerinde kullanılması önerilir. Izgaralar veya barbeküler, dökme demir veya çimento gibi en dayanıklı yüzeyler için de kullanımı idealdir.

KAVİSLİ BUHAR BAŞLIĞI

Kavisli şekli sayesinde ulaşılması güç alanlara girmek için yoğun bir buhar akışı sağlar. Bu başlık buharın çıktığı püskürtme ucuna eklenerek kullanılır.

BUHAR DETAY BAŞLIĞI

Buharı daha etkili çıkışını ve uzun biçimi sayesinde gizli ve zor erişilen köşelere buharın ulaşmasını sağlar. Radyatörleri, kapıları ve pencere çerçevelerini, banyo armatürlerini ve panjurlarını temizlemek için idealdir.

HUNİ

Çabuk ve pratik bir şekilde kazanı doldurmak için kullanılır.

Teknik Özellikler

Su Haznesi Kapasitesi200 ml
Ürün ebatları (BxExY) 18,3 x 28,3 x 34,5 cm
Buhar Gücü40 g/dk
Kablo Uzunluğu3,5 m
Ürün Ağırlığı1.7 kg
Maksimum Güç1000 W
Basınç Gücü3 Bar
Çocuk KilidiEvet
SistemGüvenlik kapağına sahip basınçlı sistem
Isınma Süresi3 dk
Ürün KoduPGEU0011

Vaporetto nedir?

Vaporetto mükemmel bir buharlı temizleyicidir. Sadece buhar gücü ile yağları çıkartır ve toz akarları ve alerjenleri temizler. Mikrop, bakteri ve virüslerin %99.99’unu öldürür. Kolay, zahmetsiz ve doğal şekilde temizler.

Vaporetto ile ne temizleyebilirim?

Sahip olduğu aksesuarlar sayesinde hemen hemen her şeyi temizler: yer, cam, fayans, ayna, derz araları (çirkin siyah lekeleri), ocak (yanmış yağ ve yemek artıkları) banyo, banyo armatürleri, yatak (toz akarları ve alerjenler), koltuk, döşeme, halı ve kilim, bahçe mobilyaları, panjur, bitkiler, araba jantları ve döşemeleri… eğer bunlar kulağa yeterli gelmiyorsa harici ütü aksesuarı ile kıyafetlerinizi de Vaporetto ürününüz ile ütüleyebilirsiniz.

Buhar gerçekten temizliyor mu?

Buhar kendi başına 3 fiziksel faktör sayesinde temizlik yapabiliyor: su, sıcaklık ve basınç. Bir araya geldiklerinde evinizin her köşesindeki tozu hiçbir kimyasal deterjan kullanamadan ortadan kaldırarak temizliyor.

  • SU: su moleküllerinden oluşan buhar temas ettiğinde kiri yumuşatarak çözünmesine neden oluyor.
  • SICAKLIK: belirli bir sıcaklık değerine sahip buhar en inatçı kirleri ve yağları çözerek bakteri oluşumunun önüne geçiyor.
  • BASINÇ: buhar gücünün basıncı altında kir yüzeyden tamamen sökülüyor, tek yapmanız gereken ise bir bez veya elektrikli süpürge yardımı ile kiri toplamak

Kir nereye gidiyor?

Toplanan kir cihazınızın başlığına takılan havlu bezde birikir. Havlu bezin dokusundan geçen buhar bir çeşit elektrostatik etki yaratarak (hava nemlendiricilerdeki benzer süreç) toplanan kirin havlu bezde toplanıp tutunmasını sağlar.

Buhar yüzeyde ıslaklık bırakıyor mu?

Vaporetto kazanındaki yüksek basınçtan oluşan buhar kuru olduğu için zeminde ıslaklık bırakmaz. Yüzey ile temas ettiğinde yoğunlaşmaz ve hemen zemini kuru bırakır.

Daha Fazla Soru & Cevap

Polti Vaporettino First 3 Bar Buharlı Temizleyici Opsiyonel Aksesuarları

Polti Buhar Makinesi Havlu Bez Seti

 99,00

Tiftiksiz, emici ve zor yıpranan özellik: 5 adet yüksek kaliteli
pamuktan üretilmiş dar zemin bezi, Polti buharlı temizlik
makinelerine yönelik standart zemin aletiyle kullanım için
uygundur.

Polti KalStop FP2003 Kireç Çözücü

 249,00

Kireç birikmesini önlemek ve buhar emisyonunu iyileştirmek için, Polti Kalstop FP2003 önerilir. Kalstop FP2003 uzun kazan ömrü için kireç birikmesini önler. Organik, biyolojik olarak çözülebilen, zehirli olmayan bir üründür.