You are here:

Vaporella GSM20, bir dakikadan daha kısa sürede kullanıma hazır olabilen, birkaç dakika içinde giysilerin ütülü olması için ideal olan portatif, hafif bir dikey ütüleme sistemidir. Seramik kaplamalı tabanı, pamuk veya keten gibi dayanıklı kumaşlarda bile en iyi sonuçları elde etmek için küçük kırışıklıkları tek geçişte ortadan kaldırmanızı sağlar. Dönebilen başlığı sayesinde ütülemeyi hem yatay hem de dikey ütüyü mümkün kılar. Yenilikçi AKILLI SENSÖR TEKNOLOJİSİ, kumaşla teması tanır ve buharı yalnızca ürün kullanılırken etkinleştirerek, 3 farklı sıcaklık ve buhar seviyesine kadar seçmenize izin verir. Pratik seyahat çantası, her vesileyle kusursuz bir görünüm için Vaporella Vertical Styler’ı vazgeçilmez seyahat arkadaşınız yapar.

• AKILLI SENSÖR TEKNOLOJİSİ: tek dokunuşla buhar aktivasyonu
• Dikey ve yatay ütüleme için döner başlık
• Seramik taban
• 45 saniyede kullanıma hazır
• Sınırsız buhar için otomatik doldurma tankı
• 5 farklı aksesuar

ÜTÜ MASASINA GEREK YOK

TÜM KUMAŞLAR İÇİN UYGUN

KUMAŞ KOKULARINI GİDERİZ, FERAHLATIR

AKILLI SENSÖR, DOKUNMATİK BUHAR AKTİVASYONU

Buhar ve Sıcaklık Ayarı
3

Taban
Seramik

Hazırlanma Süresi
30 SN

Polti Vaporella Vertical Styler GSM20 Dikey Ütü Sistemi Özellikleri

TÜM KIRIŞIKLARI TEK ADIMDA GİDERİR

Hassas ürünler için, tabanın sıcaklığını minimum seviyeye ayarlayarak kuru ütülemeyi seçebilirsiniz; maksimum güvenlik için, tabanın kumaşlarla doğrudan temasını önleyen hassas kumaşlar için özel aksesuarı takabilirsiniz.

BASİT VE TEKNOLOJİK: SADECE DOKUNMAK YETER!

Vaporella Dikey Şekillendiricinin kullanımı kolay ve sezgiseldir: Yenilikçi AKILLI SENSÖR TEKNOLOJİSİ ile kullanım sırasında maksimum rahatlık için buhar çıkışını tek dokunuşla yönetebilirsiniz. Buhar ve taban sıcaklığının düzenlenmesi dijitaldir ve pratik LCD ekrandan seçilen sıcaklık seviyesi her zaman kontrol altındadır.

ÜTÜ MASASI GEREKMEZ

Vaporella Dikey Ütüleme Sistemi son derece pratik ve çok yönlüdür: yer kaplayan bir ütü masası kullanmanıza gerek yoktur: giysiler doğrudan askılarında ütülenebilir!

TAZELER VE KOKULARI ORTADAN KALDIRIR

Vaporella Dikey Ütüleme Sistemi GSM20 ile her türlü kumaşı uygun ve hızlı bir şekilde ütüleyebilirsiniz: özel dikkat gerektiren giysilerden (ceket, nakış içeren giysiler) ev tekstiline (minder, perde, koltuk gibi) kadar: buhar dokuların liflerine hafifçe nüfuz eder, onları açar ve sigara dumanı ve yemek kokularını ortadan kaldırır, her zaman kıyafetlerinizi tazelenmiş ve hazır bulursunuz.

SERAMİK TABANLA MÜKEMMEL SONUÇLAR

Vaporella Dikey Ütüleme Sistemi GSM20’nin tabanı, optimum pürüzsüzlük için özel bir seramik kaplamaya sahiptir, eşit ısı dağılımı sağlar ve en hassas olanlar da dahil olmak üzere tüm kumaşları etkili bir şekilde ütülemenizi sağlar.

EN İYİ SEYEHAT ARKADAŞINIZ

Vaporella Vertical Styler, ütü bulunmadığında bile her zaman en iyi şekilde görünmek isteyenler için vazgeçilmez bir seyahat arkadaşıdır. Kompakt ve hafif, az yer kaplar ve pratik seyahat çantası sayesinde kolayca taşınabilir.

Polti Vaporella Vertical Styler GSM20 Dikey Ütü Sistemi Aksesuarları

ÜTÜ TABANI

NARİN KIYAFETLER İÇİN AKSESUAR

KUMAŞ FIRÇASI

SÜRAHİ

SEYAHAT ÇANTASI

Teknik Özellikler

Çalışma SüresiSınırsız
Toplam Güç1000 W
Isınma Süresi45 sn
Su Haznesi Kapasitesi60 ml
Otomatik KapanmaEvet
Ürün Ağırlığı2,42 kg
Buhar Aktivasyonu/strong>Dokunmatik Akıllı Sensör Teknolojisi
Sıcaklık ve Buhar Ayarı3 Farklı
Ürün KoduPLEU0246