You are here:
Vaporella Dikey Ütü Sistemi, bir dakikadan daha kısa bir sürede hazır olan dikey ütülemeye imkan veren sistem, kumaşları tazelemek, kırışıklıkları gidermek ve ev tekstillerindeki kokuları gidermek için idealdir. Ayarlanabilir yükseklikteki çok işlevli askı, farklı tipte giysi ve kumaşları rahatça kullanmanıza yardımcı olur. Büyük çıkarılabilir 2 Lt su haznesi, sınırsız bir çalışma yapmanıza izin verir; 6 buhar ayarı, Vaporella Dikey Ütü Sistemini en hassastan en dayanıklısına kadar tüm kumaşların ütülenmesine uygun hale getirir. Aksesuar fırçası ayrıca buharın en ağır kumaşlara bile nüfuz etmesine yardımcı olur.
  • Sadece 60 saniyede kullanıma hazır
  • Geniş 2L su eklenebilir su haznesi sayesinde sınırsız çalışma süresi
  • 6 farklı buhar seçeneği
  • Yumuşak tutma kolu
  • Uzun giysiler için yüksekliği ayarlanabilir 18 kg’a kadar dayanıklı askı
  • Tüm kumaş türlerine uygun
  • İstenmeyen kokuları yok eder ve kıyafetlerinizi tazeler

ÜTÜ MASASINA GEREK YOK

60 SANİYEDE HAZIR

TÜM KUMAŞLAR İÇİN UYGUN

SINIRSIZ ÇALIŞMA

Buhar Emisyonu
34 GR/DK

Su Haznesi
2 LT

Askı Kapasitesi
18 KG

Polti Vaporella Vertical Styler GSF60 Dikey Ütü Sistemi Özellikleri

SANİYELER İÇİNDE MÜKEMMEL GÖRÜNÜM

Sadece 60 saniye içinde, hızlıca rötuş yapmak için mükemişldir, aynı zamanda ütü masalarını veya kurutma makinelerini kullanmadan kırışıklıkları ortadan kaldırır, kumaşları tazeler ve kokuları giderir.

ÇOK FONKSİYONEL ASKI

Vaporella Dikey Ütü Sisteminin askısı maksimum konfor için istenilen yükseklikte ayarlanabilir; Oldukça sağlam ve dayanıklı olan bu askı 18 kg kadar ağırlığı taşıyabilir.

TÜM GİYSİ VE KUMAŞ TÜRLERİNE UYGUN

Vaporella Dikey Ütü Sistemi, kuru temizlemeye gitmeye gerek kalmadan, evdeki en zor çamaşırların ihtiyaçlarını bile rahat bir şekilde karşılar: paltolar ve ceketler birkaç dakika içinde yenilenebilir.

HER KUMAŞ İÇİN DOĞRU BUHAR AYARI

Vaporella Dikey Ütü Sistemi ile, buharınızı farklı ütüleme ve kumaş ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. İpek gibi hassas kumaşlar için mükemişl bir çözümdür, çünkü kırışıklıkları buharla yavaşça pürüzsüzleştirir; pamuk ve keten gibi daha dayanıklı kumaşlarda, buharı maksimum seviyeye kadar düzenleyebilir.

KULLANIM RAHATLIĞI

Büyük metal başlık, kırışıkların etkili bir şekilde giderilmesini sağlayan yoğun ve kesintisiz bir buhar akışı sağlar. Yumuşak tutma kolu kullanım sırasında rahat bir kavrama sağlar.

PRATİK VE KULLANIŞLI

Vaporella Dikey Ütü Sisteminin özel şekli, kolay saklama sağlar: uzatılabilir borular kısaltılabilir, buhar hortumu özel kancalara asılabilir. Taban, kare ve ince olduğundan, minimum alana kadar olan alanı azaltır.

Polti Vaporella Vertical Styler GSF60 Dikey Ütü Sistemi Aksesuarları

KUMAŞ FIRÇASI

Teknik Özellikler

Çalışma SüresiSınırsız
Toplam Güç1500/1800 W
Isınma Süresi60 sn
Su Haznesi Kapasitesi2 l
Kesintisiz BuharEvet
Ürün Ağırlığı2,42 kg
Boyutlar40 x 60 x 160 mm
Yükseklik AyarıMin. 83 cm maks. 155 cm
Ürün KoduPLEU0241