You are here:

Kurutma, buhar/hava emiş ve üfleme fonksiyonlarına sahip ütü masası hem buhar kazanlı hem de standart ütü sistemleri ile beraber kullanılır.

Vaporella Power System, ütülemeyi kolaylaştıran profesyonel bir ütü masasıdır. Entegre bir buharlı ütü ile kumaşların kurutulması, fazla buharın emilmesi ve üfleme olmak üzere üç özel fonksiyonu birleştiren bu ürü masası, çok kısa sürede mükemmel ütüleme sonuçları elde etmek için eksiksiz ve işlevsel bir yardımcıdır.

Entegre buhar kazanlı ütüsü alüminyum taban, mantar sapı ve güvenlik başlığı ile “geleneksel” bir Vaporella ‘dır. Kumaşları hızlı bir şekilde kurutmak için bir ısıtma fonksiyonuna sahiptir, emiş fonksiyonuyla çamaşırı masaya sabitler ve kırışıklıkları önler ve en hafif kumaşları ütülemeden hafifçe üstünden geçmek için bile bir üfleme fonksiyonu vardır.

Ayrıca, Vaporella Power System ütü masası tüm çamaşırları yerleştirmek ve daha hızlı ütülemek için bir kordon tutucuya ve bir çamaşır rafına sahiptir. İki tekerleği sayesinde depolama dolabına kolay ulaşım sağlar ve kapalı konumdayken ütü masası sadece 30 cm kalınlığında olduğundan çok az yer kaplar.

  • “Profesyonel” aktif ütü masası (buhar kazanlı ve kazansız ütü sistemlerine uygundur)
  • Kurutma fonksiyon
  • Buhar/hava emiş fonksiyonu
  • Üfleme fonksiyonu
  • 8 farklı yükseklik ayarı
  • Entegre kablo tutucu ve çamaşır askısı
  • Taşımayı kolaylaştıran tekerlekler
  • İtalyan Kalitesi

ÜFLEME ÖZELLİĞİ

KURUTMA FONKSİYONU

BUHAR / HAVA EMİŞ FONKSİYONU

Çalışma Yüksekliği
MIN. 66 CM – MAKS. 94 CM

Kapalı Konumda Ürün Ölçüleri
46 X 30 X 140 CM

Çalışma Alanı Ölçüleri
120 X 45 CM

Yükseklik Ayarı
8 FARKLI

Polti Vaporella Power System Ütü Masası Özellikleri

AKTİF BUHAR KAZANLI ÜTÜ SİSTEMİ

Kolay ve yüksek kaliteli ütüleme için her şey ulaşılabilir olmalı. Ütü masası, entegre ve kolay sökülebilir bir buhar kazanlı ütüyle donatılmıştır: alüminyum taban ile gerçek bir “geleneksel” Vaporella olan bu ütü, ucunda yer alan delikler, mantar sapı ve emniyet kapağı ile tam bir profesyonel ütü deneyimi sunar.

ÜFLEME, HAVA/BUHAR EMİŞ VE KURUTMA FONKSİYONU

Özel ütüleme ihtiyaçlarınız ile ilgilenmek için çeşitli fonksiyonlar bulunmaktadır. Hafif kumaşları hafifçe kaldırmaya, fazla buharı emmeye ve onları çalışma yüzeyinde sabitlemeye ve kazara kırışıklık oluşumunu önlemek için kurutma işlemine kadar birçok fonksiyon ile ütü işlemini hızlandırabilirsiniz.

AYARLANABİLİR RAHATLIK

Ütü masası, ihtiyaçlarınız için en rahat çalışma pozisyonunu elde etmek için bir yükseklik ayar sistemine sahiptir. İster ayakta durun, ister oturun, ideal çalışma yüksekliğini isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.

HER ŞEY BİR ARADA

Ütü sisteminde bulunan esnek kablo tutucu ve çamaşırlık rafı sayesinde ütü yaparken her şey düzenli olacaktır: çalışma yüzeyine yakın ütü ve buhar kablosu ile buhar kazanı ütünün güç kaynağı kablosu kazanın içine girmez, çalışmanıza engel oluşturmaz.

KULLANIMI KOLAY, TAŞIMASI KOLAY

Sadece ütülemesi değil aynı zamanda depolaması da oldukça kolaydır. Kullanışlı iki taşıma tekerleği, kaldırmadan ütü masasını zeminde itmenizi sağlar.

Teknik Özellikler

Kablo Tutucu Evet
Kapalı Konumda Ölçüleri (WxDxH))46 x 30 x 140 cm
Çalışma Alanı Ölçüleri (WxD)120 x 45 cm
Buhar/Hava Emiş FonksiyonuEvet
Kurutma FonksiyonuEvet
Üfleme FonksiyonuEvet
Ürün Ağırlığı22 kg
Çamaşır RafıEvet
Ütü RafıEvet
Yükseklik Ayarı8 farklı kademe: min. 66 cm, maks. 94 cm
Taşımayı Kolaylaştıran AyaklarEvet
Güçlendirilmiş ÇerçeveEvet
Çıkarılabilir ve Yıkanabilir Ütü Masası KılıfıEvet
Ütü Masası TürüAktif
Buhar Kazanlı Ütü Dahil Evet
Ürün KoduPLGB0031

Polti Vaporella Power System Ütü Masası Opsiyonel Aksesuarları