You are here:

Moppy ile tek geçişte yeni temizlik deneyiminin tadını çıkarırsınız.

Moppy, her köşeye ulaşan ve tüm engellerin etrafında dolaşarak bile temizlemeyi başaran, hafif ve kullanışlı kablosuz paspasını aşırı buhara maruz bırakmak ve sterilize etmek için bir yükleme tabanından oluşur. Sıcak buharla yıkanmış bez, her türlü zemin ve dikey yüzeyleri derinlemesine temizler, deterjan kullanmadan mikrop ve bakterilerin %99,9’unu ortadan kaldırır. Moppy pratik ve hızlı bir çözümdür, çünkü buharın hijyenik etkisini hafif ve kullanımı kolay bir paspasın sadeliği ile birleştirir Bunun yanı sıra temizleme kovası ve paspası gibi diğer temizleme yöntemlerinin gerektireceği temizlik gereçlerinden sizi kurtarır.

 • Yüksek sıcaklıktaki buharla temizler ve dezenfekte eder
 • Mikrop ve bakterilerin% 99,9’unu ortadan kaldırır*
 • Deterjan kullanmadan en sağlıklı ve doğal şekilde temizler
 • Her türlü zemin ve dikey yüzeyler için uygundur (kapılar, duvarlar, fayanslar)
 • Elektrostatik bezlerle toz yakalama
 • Temizlerken leke bırakmaz
 • 10 saniyede kullanıma hazır
 • 0.7 litre suz tankı, sınırsız çalışma süresi
 • Teleskopik borulu kablosuz buharlı paspas
 • Büyük temizleme yüzeyine sahip başlık: 39×9 cm
 • 4 Aksesuar dahildir: 2 adet yıkanabilir mikrofiber bez + 2 elektrostatik toz alıcı bez
 • İtalya üretimi

YÜKSEK SICAKLIKTA BUHAR YÜKLENMİŞ HİJYENİK TEMİZLİK

KABLOSUZ BUHARLI PASPAS

TÜM ZEMİNLERE VE YIKANABİLİR YÜZEYLERE UYGUN

BAKTERİ VE MİKROPLARIN %99,9’UNU ORTADAN KALDIRIR.*

Su hazne kapasitesi
0,7 L

Ultra hafif
0,5 KG

Şarj Ünitesi
1500 W

Isınma süresi
10 SN

Polti Moppy Black Buharlı Kablosuz Paspas Özellikleri

5 ADIMDA KUSURSUZ HİJYEN

Su tankını musluk suyu ile doldurun ve sadece 10 saniye içinde Moppy hazırdır. Mikrofiber bezi taban üzerine yerleştirerek buhar yükleyin ve temizleyin: sıcak buharlı bez, tüm kir ve bakterileri kolayca temizler ve çıkarır. Kablosuz buharlı paspas, kullanımı çok kolay ve hafif olduğundan, en düzey konforla en erişilemez yerlere ulaşmanıza yardımcı olur. Tabana geri yerleştirerek ve mikropların ve bakterilerin% 99.9’unu ortadan kaldırmak için bezi tekrar buhar yüklemeniz yeterlidir.

MOPPY: KOLAY VE ETKİLİ

Moppy ile yeni temizlik deneyiminin tadını çıkarın. Laboratuvar testleri Moppy’in çifte etkinliğini doğruladı: Mikropların ve bakterilerin% 99,9’unu tüm yüzeylerden temizler ve daha sonra buharın doğal gücü sayesinde bunları ortadan kaldırır. Şarj tabanındaki yeşil gösterge ışığı, mikropların ve bakterilerin başarılı bir şekilde yok edilmesini ve kumaşın sterilizasyonunu açıkça gösterir.

TÜM YÜZEYLER VE DAHA FAZLASI İÇİN

Moppy ile her türlü zemini (fayans, mermer, parke) ve duvarlar, kapılar, dolap kapıları vb. gibi dikey yüzeyleri temizleyebilirsiniz.Ayrıca, paspas plakasının büyük boyutu yüzeyi tamamen hijyenik hale getirmek için harcayacağınız olası zamanı oldukça azaltır.

ÇOK HAFİF VE KULLANIŞLI

Moppy, hafif ve kullanışlıdır, ergonomik tutuşu sayesinde tek elle kolayca hareket ettirilebilir. Ağır kovalara ve su sıçramasına elveda diyebilirsiniz. Alüminyumdan üretildiğinden ultra hafif kablosuz paspas, maksimum esnekliği garanti eder: teleskopik sap, kullanıcının istediği yüksekliği ayarlamasını sağlarken, 360 ° ‘lik döner başlık ve geniş ve ince plaka, en gizli köşelere ulaşmayı ve hatta dikey yüzeyleri kolayca temizlemeyi mümkün kılar.

TÜM YÜZEYLER ANINDA KURUR

Moppy ile yüzeyler, özel mikrofiber bezlerle buharın kombine hareketi sayesinde, rahatsız edici çizgiler veya daireler olmaksızın hızlı ve eşit bir şekilde kuru kalır.

ELLERİNİZ HER KULLANIMDA KURU VE TEMİZ KALIR

Mikrofiber bezi Moppy’nin kablosuz paspasına uygulamak için eğilmeniz veya kullanmanız gerekmez: sadece paspasın plakasını sabitlemek için doğrudan bezi üzerine koyun. Temizledikten sonra, ayağınızı etikete koyun ve kirli bezi çıkarmak için paspası kaldırın.

MOPPY İLE ÇEVRE DOSTU OLABİLİRSİNİZ

Moppy, buhara dönüştürülen ve kimyasal maddeler olmadan doğal olarak sterilize edilen, sağlığınızı ve çevreyi koruyan doğal su ile temizlik yapar. Üstelik, Moppy kullanarak, geleneksel temizlik araçlarının gerektirdiği su miktarına kıyasla tüketimde önemli bir azalma ile 200 metrekareye kadar temizlik yapmak için sadece 0,7 l suya ihtiyacınız olur.

MICROFIBER BEZLERİN ETKİNLİĞİ

Moppy’nin mikrofiber bezleri, her türlü zemin ve dikey yüzeylerdeki kir, mikrop ve bakterileri temizlemek için yüksek kapasiteye sahiptir; Gerçekten de yüksek emiciliğe ve kirleri toplayabilme özelliğine sahip ve ince, esnek ve dirençli liflerden yapılmıştır.

TOZLARI KOLAYCA TUTAR

Moppy ayrıca, özel yapısı ve kalınlığı olan elektrostatik bezler sayesinde tozu, saçları, hayvan tüylerini veya örümcek ağlarını hapseder.Toz tutma bezini paspas levhasının üzerinde bulunan ilgili tuşlara, mikrofiber bezin üzerine yerleştirin ve temizlemeye başlayın: ultra hafif paspas, en gizli köşelere bile ulaşacak ve büyük plakası sayesinde sadece birkaç hareketle ile anında temizlemenize yardımcı olacaktır.

* Moppy, Escherichia coli, Enterococcus faecalis, Pseudomonas aeruginosa, Salmonella enterica, Aspergillus brasiliensis gibi en yaygın bakteriler üzerinde test edilmiştir. Kullanım kılavuzundaki talimatları izleyerek doğru şekilde kullanıldığında, Moppy tek geçişte tüm yüzeylerden mikrop ve bakterilerin %99,9’unu ortadan kaldırır. Ayrıca Moppy, tabandaki buhar yüklerken, kumaştan da mikrop ve bakterilerin %99,9’unu ortadan kaldırır.

Polti Moppy Black Buharlı Kablosuz Paspas Aksesuarları

MİKROFİBER BEZLER

Her türlü yüzeyden kirleri toplamak için yüksek toz tutma kapasitesine sahip 2 mikrofiber bez içerir. Takılması kolaydır ve makinede yıkanabilir.

TOZU TUTAN ELEKTROSTATİK BEZLER

Toz ve kiri tutmaya yarayan 2 adet elektrostatik tek kullanımlık XXL boy (30×50 cm) bez dahildir.

Teknik Özellikler

Çalışma SistemiBuhar ünitesine sahip kablosuz buharlı paspas
Çalışma SüresiSınırsız
Su Hazne kapasitesi0.7 l
Şarj Ünitesinin Gücü1500 W
Isınma Süresi10 sn
Teleskopik boru yüksekliğimin 70, maks 125 cm
Ürün ağırlığı0.5 kg
Gövde malzemesiAlüminyum
Buhar yükleniyor gösterge ışığıEvet
Çalışıyor konumda gösterge ışığıEvet
Kutu içeriğindeki temizlik bezi4
Buhar ünitesi kablo uzunluğu1.8 m
Başlık Yüzeyi39 x 9 cm
Şarj ünitesinin ölçüsü (YxExB)41 x 21 x 98 cm
Toplam Ürün Ağırlığı2.8 kg
Ürün KoduPTEU0283

Moppy nedir?

Moppy, her türlü zemin ve dikey yüzeylerin temizliği için yenilikçi bir çözümdür: çift fonksiyonlu yapısı sayesinde elektrostatik bezi ile tozu yakalar ve sıcak buharla yüklenmiş bezi ile temizler ve dezenfekte eder.

Moppy ve bir buhar paspas arasındaki fark nedir?

Moppy, maksimum hareket serbestliğine izin veren kablosuz bir buharlı temizleyicidir. Hafif, çevik ve yüksekliği ayarlanabilir teleskopik sapa sahiptir. Temizleme plakası incedir ve en zor alanlara bile ulaşan geniş bir yüzey alanına sahiptir. Moppy her yere ulaşır ve ayrıca dikey yüzeyleri temizler. Çoğu buharlı paspaslar sadece zemin temizliği için uygundur. Moppy ayrıca elektrostatik bezleri kullanarak toz yakalama fonksiyonuna sahiptir. Buharlı bezlerin kablolarının uzunluğu nedeniyle sınırlı bir çalışma çapı vardır.

Moppy'nin avantajları nelerdir?

Anında kullanıma hazır, pratik ve hızlı, Moppy günlük temizlik için idealdir. Moppy kablosuzdur ve kova olmadan su israf etmeden ve kimyasal madde gerektirmeden temizlik yapar, çünkü sıcak buhar yüklenmiş temizlik beziyle temizler ve dezenfekte eder. Elleriniz her zaman temiz ve kurudır; zeminler ise leke bırakmadan hızla kurur.

Moppy'nin paspası buhar mı üretiyor?

Hayır, Moppy’nin paspası buhar üretmiyor. Paspası doğru konuma yerleştirdiğinizde buhar tabandan yayılır; bu şekilde mikrofiber bez buharla sterilize edilir ve temizlemeye hazırdır.

Tam dolu bir su haznesiyle ne kadar süre temizlik yapabilirim?

Tam dolu bir su haznesi (700 ml) ile 200 metrekareye kadar bir alanıı temizleyebilirsiniz. Bu kullanım elbette, temizlediğiniz yüzey türü, mikrofiber bezi ne sıklıkla buharla yüklediğiniz gibi birçok faktöre bağlıdır. Moppy sürekli bir buhar yükleme sistemine sahiptir, temizlemeye ara vermenize gerek yoktur!

Daha Fazla Soru & Cevap

Polti Moppy Black Opsiyonel Aksesuarları

Polti KalStop FP2003 Kireç Çözücü

 249,00

Kireç birikmesini önlemek ve buhar emisyonunu iyileştirmek için, Polti Kalstop FP2003 önerilir. Kalstop FP2003 uzun kazan ömrü için kireç birikmesini önler. Organik, biyolojik olarak çözülebilen, zehirli olmayan bir üründür.