You are here:

Vaporetto Lecoaspira FAV30, çift fonksiyonlu özel bir buharlı temizleyicidir: buharla temizleyin ve su filtresi ile süpürün. FAV30, buhar gücü sayesinde evdeki her odayı hijyenik bir şekilde temizlemeyi mümkün kılarken, motoru sayesinde kuru ve sıvı kiri temizleyebilirsiniz. Aksesuarları hem olağanüstü hem de derin temizlik işleri yapmanıza izin verir, çeşitli yüzeylerden kalıplaşmış ve inatçı kirleri çıkarır: ocak üstleri ve barbeküler, lavabolar ve banyo armatürleri, aynalar ve pencereler, radyatörler ve jaluziler ve daha fazla alanda uygulama yapmak mümkündür.

• 4 bar basınç
• Güvenlik kapağı
• Hem kuru hem ıslak temizlik
• 11 dk. ısınma süresi
• 13 farklı aksesuar
• İtalyan tasarımı

GÜVENLİK KAPAĞI

DERİNLEMESİNE TEMİZLİKTE ETKİLİ

BUHAR İLE HİJYENİK TEMİZLİK, SU FİLTRELİ SÜPÜRGE

ISLAK VE KURU KULLANIM

Emiş Kapasitesi

190 AW

Ayarlanabilir buhar çıkışı
90 G/DK

Filtreleme Sistemi
HEPA 13

Basınç Gücü
4 BAR

Polti Lecoaspira Fav30 4 Bar Buharlı – Su Filtreli Vakumlu Elektrikli Süpürge Özellikleri

SULU FİLTRELEME SİSTEMİ DAHA TEMİZ HAVA

Su, toz ve polenleri tutmak ve arıtılmış havayı geri göndermek için en iyi filtredir. Su filtresi teknolojisi kir haznesinin içinde bir girdap üretir: merkezkaç kuvveti kiri haznenin altına iter ve su onu hapsederek havada dağılmasını önler.

BAKTERİLERİ VE MİKROPLARI 99.99% ORANINDA YOK EDER

* Bağımsız laboratuvarlar tarafından yapılan testler Polti Vaporetto’nun evde sıkça bulunan yaygın bakteri ve mikropları %99.99 oranında yok ettiğini ortaya koymuştur.

BUHAR DEZENFEKTANI VE ÜTÜ

Profesyonel ütü ve Buhar Dezenfektan aksesuarları ile uyumlu olan Vaporetto Lecoaspira FAV30, yüksek basınçlı kazanla çeşitli yüzeyleri (şilteler, tuvaletler vb.) temizleyebilir.

ISLAK VE KURU KULLANIM BİR ARADA

Kalıplaşmış lekeleri çıkarmak çoğu zaman çocuk oyuncağıdır, ancak sıvı döküldüğünde temizlemek o kadar basit değildir. Vaporetto Lecoaspira sayesinde zemini hızlı ve kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz.

HALILARI TEMİZLEMEK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI

Vaporetto Lecoaspira FAV 30 ile, halılarınızı derinlemesine temizleyebilir, uygun buhar seviyesini ayarlayabilir ve Multifloor işlevini aktif hale getirebilirsiniz.

KOLTUKLARINIZ İLK GÜNKÜ GİBİ

Vaporetto Lecoaspira FAV30 ile mobilyalarınızı yeni gibi gösterecek temizlik sonuçları elde etmek için kanepenizi ve minderlerinizi derinlemesine temizleyebilirsiniz.

SONUNDA PARLAYAN CAMLAR

Özel cam temizleme aparatını kullanarak pencereleri, aynaları ve tüm cam yüzeyleri temizleyebilir, kirleri çözebilir ve yağ, mikrop ve bakterileri ortadan kaldırabilirsiniz.

DERZ ARALARINDA ETKİLİ

Buhar konsantratörünü tek başına veya fırçayla kullanarak, derz aralarını, duşakabinleri ve erişimi zor köşeleri etkili bir şekilde temizler: bu küçük alanlarda biriken kirleri ve bakteri oluşumlarını yok edin.

BIRAKIN OCAĞINIZ PARILDASIN

Buharın gücü derinlemesine işler, ocaklarda oluşan kir ve lekeleri ortadan kaldırarak derinlemesine temizlenmiş hale getirir.

Polti Lecoaspira Fav30 4 Bar Buharlı – Su Filtreli Vakumlu Elektrikli Süpürge Aksesuarları

YÜZEYE GÖRE DEĞİŞTİRİLEBİLEN ANA BAŞLIK

DAR EMİŞ BAŞLIĞI

CAM TEMİZLEME APARATI (200 MM)

BUHAR DETAY FIRÇASI + KÜÇÜK NAYLON FIRÇA

BUHAR UZATMA BAŞLIĞI

DAR EMİŞ BAŞLIĞI

3 KÜÇÜK RENKLİ NAYLON FIRÇA SETİ

TÜM ZEMİNLER İÇİN TEMİZLEME BEZİ

ŞAPKA BAŞLIK

HUNİ

HAZNE TEMİZLEME FIRÇASI

BIOECOLOGICO

Teknik Özellikler

Islak ve Kuru kullanımEvet
Çalışma SüresiKesintisiz
Emiş Kapasitesi190 AW
Kirli su hazne kapasitesi1,8 l
Ürün Ebatları (LxWxH)32 x 49 x 33 cm
Aksesuar Sayısı13
Ayarlanabilir BuharEvet , 5 farklı seviyede 90 g/dk
Filtreleme SistemiSu, 4 kademeli
HEPA filtreEvet, yıkanabilir H13
Kazan MateryaliÖzel Ekstra Alp Alüminyum Alaşımı
Fırça Park ÜnitesiEvet
Ürün Ağırlığı8.3 kg
Toplam güç (motor/kazan)2450 W (1350W / 1100W)
Basınç Gücü4 bar
Çalışma Yarıçapı9 m
Emiş ve Buhar ayarıOtomatik dijital ekran, 10 program
Emiş Gücü AyarıEvet, 4 kademe
Su yok sinyaliEvet
Çocuk KilidiEvet
Temizleme SistemiEntegre buhar + sulu süpürme sistemi
Buhar hazır gösterge ışığıEvet
Model KoduPVEU0082

Vaporetto nedir?

Vaporetto mükemmel bir buharlı temizleyicidir. Sadece buhar gücü ile yağları çıkartır ve toz akarları ve alerjenleri temizler. Mikrop, bakteri ve virüslerin %99.99’unu öldürür. Kolay, zahmetsiz ve doğal şekilde temizler.

Vaporetto ile ne temizleyebilirim?

Sahip olduğu aksesuarlar sayesinde hemen hemen her şeyi temizler: yer, cam, fayans, ayna, derz araları (çirkin siyah lekeleri), ocak (yanmış yağ ve yemek artıkları) banyo, banyo armatürleri, yatak (toz akarları ve alerjenler), koltuk, döşeme, halı ve kilim, bahçe mobilyaları, panjur, bitkiler, araba jantları ve döşemeleri… eğer bunlar kulağa yeterli gelmiyorsa harici ütü aksesuarı ile kıyafetlerinizi de Vaporetto ürününüz ile ütüleyebilirsiniz.

Buhar gerçekten temizliyor mu?

Buhar kendi başına 3 fiziksel faktör sayesinde temizlik yapabiliyor: su, sıcaklık ve basınç. Bir araya geldiklerinde evinizin her köşesindeki tozu hiçbir kimyasal deterjan kullanamadan ortadan kaldırarak temizliyor.

  • SU: su moleküllerinden oluşan buhar temas ettiğinde kiri yumuşatarak çözünmesine neden oluyor.
  • SICAKLIK: belirli bir sıcaklık değerine sahip buhar en inatçı kirleri ve yağları çözerek bakteri oluşumunun önüne geçiyor.
  • BASINÇ: buhar gücünün basıncı altında kir yüzeyden tamamen sökülüyor, tek yapmanız gereken ise bir bez veya elektrikli süpürge yardımı ile kiri toplamak

Kir nereye gidiyor?

Toplanan kir cihazınızın başlığına takılan havlu bezde birikir. Havlu bezin dokusundan geçen buhar bir çeşit elektrostatik etki yaratarak (hava nemlendiricilerdeki benzer süreç) toplanan kirin havlu bezde toplanıp tutunmasını sağlar.

Buhar yüzeyde ıslaklık bırakıyor mu?

Vaporetto kazanındaki yüksek basınçtan oluşan buhar kuru olduğu için zeminde ıslaklık bırakmaz. Yüzey ile temas ettiğinde yoğunlaşmaz ve hemen zemini kuru bırakır.

Daha Fazla Soru & Cevap