You are here:

Kablosuz ve torbasız dikey şarjlı süpürge

Forzaspira SR 25.9 Plus, hafif, güçlü ve çok yönlü, kablosuz bir dikey süpürgedir. Yaklaşık 1 saat süren çalışma süresi ile, durmadan ve şarj etmeden evdeki her odayı temizleyebilirsiniz. Hafifliği Forzaspira SR 25.9 Plus’ın kullanımını ve taşınmasını kolaylaştırmaktadır. Mobilyaların altında ve karanlık köşelerde gizlenmiş olan kiri görmenize yardımcı olan, fırça üzerindeki LED ışıklarıyla verimli ve kullanışlıdır. Katlanır tutma sapı, eğilmenize gerek olmayacağı anlamına gelir, Forzaspira SR 25.9 manevra kabiliyeti ile iyi bir performans sunar. İnatçı kirler ise artık sorun olmaz: turbo fonksiyonu ve motorlu döner fırça etkili sert zemin başlığıyla, parke ve halıları temizleyin. Kanepeleri, minderleri, koltukları ya da araba döşemelerini temizlerken, Forzaspira SR 25.9 Plus, bir anda hızlıca bir el şarjlı süpürgesine de dönüşebilir.

  • 2 in 1 kablosuz ve şarj edilebilir dikey süpürge
  • 56 dk çalışma süresi
  • LED ışıklara sahip başlık
  • Katlanabilir tutma sapı
  • Turbo Fonksiyon

LED IŞIKLARA SAHİP BAŞLIK

ENTEGRE ŞARJLI EL SÜPÜRGESİ

HAFİF TASARIM

ŞARJ EDİLEBİLİR/KABLOSUZ

Çalışma Süresi
56 DK

Ürün Ağırlığı
2,5 KG

Batarya Gücü
25.9V/Lityum

Emiş Gücü Ayarı
3 Hız

Polti Forzaspira SR25.9 Plus Kablosuz Ve Torbasız Dikey Şarjlı Süpürge Özellikleri

LED IŞIKLARA SAHİP AYDINLATMA: HAYVAN TÜYLERİ İÇİN İDEAL

Fırça üzerinde bulunan LED aydınlatma mobilya, koltuk altı veya karanlık köşelerde yer etmiş tozları görmeyi kolaylaştırır. Özellikle açık renkli yüzeylerde hayvan tüylerini temizlerken büyük fayda sağlar.

KATLANABİLİR TUTMA KOLU: MOBİLYALARIN ALTINA RAHATLIKLA ERİŞİR

Forzaspira SR 25.9 Plus, katlanabilir tutma kolu ile mobilyaların ve masaların altını temizlerken eğilmenizi gerektirmeden ve bel ağrısı yaşatmadan temizlemenizi sağlar.

TÜM ZEMİN TÜRLERİ İÇİN

Motorlu döner başlık sert veya hassas zeminlerde yada halılar üzernde son derece kullanışlıdır. Döner başlığın hareketi tek bir dokunuşla aktif hale getirilebilir veya dilerseniz kullanım esnasında devre dışı bırakabilirsiniz.

UZUN ÇALIŞMA SÜRESİ VE HAREKET ÖZGÜRLÜĞÜ

Tek bir şarj dolumu ile 56 dakika çalışma süresine sahip bu ürün ile evinizde hiç durklamadan baştan aşağı bir temizlik yapabilirsiniz. Kablosuz olduğundan mobilya ve masaların altında kolaylıkla hareket edebilir. 4,5 saat ile hızlı bir şarj süresine ve lityum bataryaya sahip olduğundan ürün ömrü uzundur.

ENTEGRE ŞARJLI EL SÜPÜRGESİ

Tek bir dokunuşla şarjlı el süpürgesi olabilen Forzaspira kanepe ve koltukları, araba döşemelerini temizleyebilmektedir. Şarjlı el süpürgesinenin ucuna takılabilen iki farklı aksesuar yardımıyla koltuk yastıklarını veya kitaplıklarınızı temizleyebilirsiniz.

TURBO GÜÇ

Tek bir tuşa dokunuş ile maksimum çekim gücü elde etmeniz özellikle de kirli ve inatçı kirler ile karşı karşıya olduğunuzda oldukşa işinize yarar.

Polti Forzaspira SR25.9 Plus Kablosuz Ve Torbasız Dikey Şarjlı Süpürge Aksesuarları

BATARYA ADAPTÖR

Forzaspira SR 25.9 Plus 4,5 saat içinde tamamen dolmaktadır.

KÜÇÜK FIRÇA BAŞLIK

Şarjlı el süpürgesi üzerinde kullanılması için tasarlanmıştır. Hassas yüzeyleri ve hatta mobilyaların tozunu almak için idealdir.

Teknik Özellikler

Çalışma Süresi56 dk üzeri
Pil25.9V / Lityum
Kirli Su Tankı0,4 l
Katlanır Makine GövdesiEvet
Ürün ebatları (BxExY)27 x 17 x 118 cm
Ağırlık2,5 kg
Filtreleme Aşamaları4
Pil şarj süresi4.5 saat
Ürün KoduPBEU0096

Siklonik ve multsiklonik elektrikli süpürgeler arasında nasıl bir fark vardır?

SİKLON teknolojisi, toz haznesinde tek bir büyük siklonun olması esasına dayanır; bu da siklonun kendisi tarafından üretilen güç sayesinde küçük kir parçacıklarını daha büyüklerinden ayırabilmektedir. Öte yandan MULTI-SİKLON teknolojisi, ana siklonun yanı sıra daha küçük toz partiküllerini ayıran filtrasyon seviyesini de arttıran çok sayıda küçük siklonun varlığını sağlar.

HEPA filtre nedir?

HEPA filtre, birden çok ince alüminyum folyo ile ayrılan mikro elyaf tabakadan oluşan bir filtrasyon sistemidir; filtreden geçen havada bulunan toz partikülleri, akarlar ve polenler yakalanır ve tutulur, dolayısıyla havaya tekrar geri verilmezler. Yüksek verimlilikleri için, HEPA veya EPA filtreler “mutlak filtreler” kategorisinin bir parçasıdır; ait oldukları sınıfa bağlı olarak %85 ila %99.995 oranında partikül miktarını tutabilmektedirler.

Turbo Brush ne için kullanılır?

Her zaman yüksek emiş gücü yeterli değildir: örneğin, saç ve hayvan tüyü gibi maddeler temizliği çok daha zor hale getiren halı ve kumaş liflerinin arasında sıkışır. Turbo fırçada (veya mini turbo fırçada) bulunan kılların mekanik hareketi, halıların ve döşemelerin liflerini ayırır, çekim gücünün daha derine etki etmesine ve kiri daha iyi bir şekilde çıkarmasına izin verir.

Lityum iyon piller neden daha fazla dayanır?

Lityum-iyon (Li-İyon) piller hızla enerji biriktirir, hafızadan etkilenmezler, bu nedenle tamamen boşalmamış olsalar bile uzun bir süre kullanılabilirler, çünkü çok yavaş bir şekilde enerji kaybederler.

Daha Fazla Soru & Cevap

Polti Forzaspira SR25.9 Plus Kablosuz Ve Torbasız Dikey Şarjlı Süpürge Opsiyonel Aksesuarları

Polti KalStop FP2003 Kireç Çözücü

 249,00

Kireç birikmesini önlemek ve buhar emisyonunu iyileştirmek için, Polti Kalstop FP2003 önerilir. Kalstop FP2003 uzun kazan ömrü için kireç birikmesini önler. Organik, biyolojik olarak çözülebilen, zehirli olmayan bir üründür.