You are here:

POLTI FORZASPIRA SLIM SR90B günlük ev temizliği için yeni yardımcınız: hafif ve kullanımı kolay, kablosuz olduğu için her yere ulaşabilir. 22.2 Volt Lityum İyon pil ve siklon teknolojisi, yüksek temizleme performansı ve 40 dakikaya kadar çalışma özerkliği sağlar. 2 farklı hıza ayarlanabilen, en ince tozları bile toplamak için özel olarak tasarlanmış motorlu fırça sayesinde her türlü zemine uygundur.

• 2’si 1 Arada Kablosuz Şarjlı Süpürge
• 40 dakikaya kadar çalışma süresi
• Siklon teknolojisi
• 2 farklı hız ayarı
• Dikey park etme
• 4 filtrasyon aşaması
• Yumuşak kıllı motorlu fırça
• Küçük yüzey temizleme kiti dahildir

2 İŞLEV 1 ARADA

DİKEY PARK POZİSYONU

UZUN ÇALIŞMA SÜRESİ

SİKLONİK SİSTEM

Çalışma Süresi
40 DK

Ağırlık
2,2 KG

Güç
22,2 V

Polti Forzaspira Slim SR90B 21,9V Şarjlı Dik Süpürge Özellikleri

HAFİF VE ÇOK YÖNLÜ

Polti Forzaspira SLIM SR90B, tüm evi hızlıca maksimum konforla temizlemenize yardımcı olmak için tasarlanmış hafif ve ergonomik bir şarjlı süpürgedir. Sadece 2,2 kg ağırlığındadır, her yere ulaşır ve yatak altı veya dolap üstü gibi en zor yerlerden bile tozu temizler.

PARMAKLARINIZIN UCUNDAKİ TEMİZLİK

Polti Forzaspira SLIM SR90B, tek bir hareketle şarjlı el süpürgesine dönüşür: 2’si 1 arada boru aksesuarını veya emişbaşlığını takarak, mobilyalardan veya çekmecelerin altından tozu hızla alabilir, koltuk minderleri arasında veya arabada gizlenmiş kırıntıları süpürebilirsiniz.

TEK BAŞINA DURUR

Polti Forzaspira SLIM SR90B, kullanışlı dikey park konumu sayesinde kendi başına duran hafif ve kullanışlı kablosuz elektrikli süpürgedir.

EN İNCE TOZLARI BİLE YAKALAR

Forzaspira SLIM SR90B’nin motorlu fırçası, en hassas yüzeylerden bile en ince tozları bile toplamak için özel olarak tasarlanmış yumuşak ve kalın naylon kıllara sahip bir başlığa sahiptir; silindirin mekanik dönüşü en zor kirleri bile temizler.

EN GİZLİ KÖŞELERE ULAŞIN

2’si 1 arada aksesuarını doğrudan metal boruya takarak, dolaplar, tavanlar veya araba koltukları gibi en yüksek ve en uzak noktalardan bile toz ve örümcek ağlarını zahmetsizce temizleyebilirsiniz.

DAHA TEMİZ HAVA

Siklonik teknoloji ve dört filtrasyon aşaması, en ince toz parçacıklarını bile yakalamanıza izin vererek yüksek performans ve daha temiz hava sağlar.

Polti Forzaspira Slim SR90B 21,9V Şarjlı Dik Süpürge Aksesuarları

EMİŞ BAŞLIĞI

2si 1 arada kombine aparat

ŞARJ ALETİ

Teknik Özellikler

Çalışma Süresi40 dk
Pil22.2 V / Lityum
Toz Haznesi0,5 l
Ağırlık2,2 kg
Şarj Süresi4,5 saat
Filtre TürüKumaş
Ürün KoduPBEU0116