You are here:

Forzaspira Slim SR100, çekmeceler ve dolaplar gibi alanların yanı sıra koltuklar ve araba döşemeleri gibi ulaşılması en zor yerlerde bile tozu ortadan kaldıran şarj edilebilir çok işlevli bir süpürgedir. Hafif ve kullanışlı, her yere ulaşır; siklon teknolojisi ve 21.9 Volt Lityum İyon pil, kesintisiz uzun temizlik seansları için 50 dakikaya kadar yüksek performans ve çalışma sağlar. LED ışıklı motorlu bir fırçayla donatılmış, halı ve kilim dahil evdeki tüm zeminleri temizleyerek en gizli kirleri bile bulmanıza yardımcı olur.

• 2’si 1 arada kablosuz şarjlı elektrikli süpürge
• 50 dakikaya kadar kesintisiz çalışma
• Siklonik sistem
• 3 aşamlı filtrasyon
• Yıkanabilir HEPA 10 filtre
• LED ışıklı motorlu fırça
• Küçük yüzeyler için temizleme seti

LED AYDINLATMALI BAŞLIK

HEPA FİLTRE

2 İŞLEV 1 ARADA

ŞARJ EDİLEBİLİR

Çalışma Süresi
50 DK

Ağırlık
2,6 KG

Güç
21,9 V

Polti Forzaspira Slim SR100 21,9V Şarjlı Dik Süpürge Özellikleri

HER YERDE TEMİZLİK ÖZGÜRLÜĞÜ

Forzaspira SLIM SR100, maksimum hareket özgürlüğü sağlamak, zeminden tavana kadar en zor köşeleri bile zahmetsizce temizlemenize yardımcı olmak için tasarlanmış kablosuz şarjlı bir süpürgedir.

PARMAKLARINIZIN UCUNDAKİ TEMİZLİK

Basit bir hareketle Forzaspira SLIM SR100, ulaşılması en zor yerleri bile rahatça temizlemek için pratik ve hafif bir portatif bir süpürge haline gelir.

PARKE VE YÜZEYLERDE KULLANIMA UYGUN

Tüm zeminlerin temizliği için tek bir ürün: Forzaspira SLIM SR100 ile fırçayı değiştirmeniz gerekmez, çünkü fayanslı zeminlerden halılara ve aynı zamanda ahşap yüzeylerde de kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

HER ZEMİN İÇİN KULLANIŞ ÇEŞİTLİLİĞİ

Küçük yüzeylerin temizlenmesi için kit, ulaşılması en zor alanlarda bile detay temizliği için idealdir: minder, koltuklar, döşemeler ve otomobil döşemeleri için idealdir; naylon kıllarla donatılmış başlık, kitaplıklar ve gardıroplardaki tozları bile temizlemeye uygundur.

LED AYDINLATMALI BAŞLIK

FORZASPIRA SLIM SR100’ün mekanik hareketi ile motorlu fırçası, halı ve kilim de dahil olmak üzere tüm zeminlerde maksimum performans için en zor kirleri bile temizler. LED ışıklar, daha da etkili temizlik için kiri de görmenizi sağlar.

TORBASIZ, BOŞALTMASI KOLAY

Forzaspira SLIM SR100 torbasızdır ve bu da temizliği kolaylaştırır ve hızlandırır: sadece toz haznesini boşaltmak için basit bir tıklamaya ihtiyacınız var!

Polti Forzaspira Slim SR100 21,9V Şarjlı Dik Süpürge Aksesuarları

DÖŞEME BAŞLIĞI

LANCE

ŞARJ ALETİ

PARK İSTASYONU

Teknik Özellikler

Çalışma Süresi50 dk
Pil21.9V / Lityum
Toz Haznesi0,5 l
Ağırlık2,6 kg
Ses Seviyesi72 dbA
Ürün KoduPBEU0112