You are here:

Tüm yüzeylerde mükemişl temizlik sonuçları için 3’ü 1 arada torbasız elektrikli süpürge. Forzaspira SE600 Modular, bir dikey elektrikli süpürgeden taşınabilir kablolu bir elektrikli süpürgeye veya şarjlı bir elektrikli süpürgeye farklı temizlik ihtiyaçlarınıza göre kendini dönüştürebilen yenilikçi 3’ü 1 arada elektrikli süpürgedir. Forzaspira SE600 MODULAR tüm zeminleri, halıları ve hassas yüzeyleri kolayca temizler; fırçanın üzerinde katlanan sap ve LED ışıkları ile donatılmış olup, mobilyaların altında gizlenmiş olan kiri bile tespit eder ve zahmetsizce ulaşır.

• 3’ü 1 arada torbasız elektrikli süpürge
• Siklonik Teknoloji
• 5 Aşamalı Filtrasyon
• HEPA 13 Filtre
• 3 Hızlı Emiş Ayarı
• Dikey Park Sistemi
• Küçük Yüzeyler İçin Kit

5 AŞAMALI FİLTRASYON

HEPA FİLTRE

SİKLONİK SİSTEM

TORBASIZ

Hazne Kapasitesi
0,7 lt

Ağırlık
2,7 KG

Güç
600 W

Polti Forzaspira SE 600 Kablolu Dik Süpürge Özellikleri

HAFİF VE KULLANIŞLI, HER YERE ULAŞIR

Bir elektrikli süpürge olarak Forzaspira SE600 Modular, fırçası sayesinde tüm zeminleri ve halıları kolayca temizler; daha hassas yüzeyler için parke fırçasını kullanabilirsiniz.

ÖNCEDEN ERİŞEMEDİĞİNİZ ALANLAR İÇİN

Dar aralık ucunu veya 2 si 1 arada başlığı takarak, küçük yüzeyleri, dolapların veya çekmecelerin içlerini temizleyebilirsiniz.

UZATILABİLİR ÖZELLİĞİ İLE 360° TEMİZLİK

UZATILABİLİR özelliğiyle, Forzaspira SE600 Modular, raflı veya yüksek mobilya gibi en uzak noktalara bile ulaşmak için ideal.

HEPA 13 FİLTRE

5 filtrasyon aşaması havayı dışarı vermeden önce arındırır; yıkanabilir HEPA 13 filtresi içerideki en ince toz parçacıklarını bile yakalar.

KÜÇÜK YÜZEYLER İÇİN AKSESUAR

Küçük yüzeyler için aksesuar kitiyle daha hassas temizlik: uzatma borusu ile radyatörler veya araç içi gibi dar alanları bile temizlersiniz.

TORBA DEĞİŞİMİNE SON

Torbasız siklonik teknoloji, haznenin içindeki tüm kiri toplar; temizleme işlemlerinin sonunda kolayca çıkarabilir ve boşaltabilirsiniz.

Polti Forzaspira SE 600 Kablolu Dik Süpürge Aksesuarları

PARKE BAŞLIĞI

DAR ALAN UCU

2’si 1 ARADA BAŞLIK

Teknik Özellikler

Maksimum Güç600W
Toz Haznesi0.7 lt
Ses Seviyesi72 dBA
FiltrelemeHEPA 13
Ağırlık2,7 kg
Ürün KoduPBEU0111