You are here:

Torbasız multi-siklonik elektrikli süpürge

Forzaspira MC350 Turbo & Fresh üç A sınıfına sahip torbasız multi-siklonik bir elektrikli süpürgesidir. Çoklu siklonlar, HEPA filtre ve Frescoaspira hava temizleyicisinin kombinasyonu, cihazdan çıkan havanın daha temiz ve ferah olacağı anlamına gelir. Forzaspira MC350 Turbo & Fresh için hiçbir yüzey sorun değildir: sert ve hassas zemin, halı ve kilim, kanepe, araba ve diğer döşeme ve radyatörler gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Az miktarda çaba sarf ederek kısa sürede mükemmel sonuçlar elde etmek için doğru aksesuarı kullanmanız yeterlidir. Tutma kolu üzerinde bulunan pratik kontrol mekanizması, süpürgeyi açıp kapatmak veya gücü ayarlamak için eğilmeye gerek duymayacağınız anlamına gelir. Ve temizlik yapıldıktan sonra tek bir hareketle toz haznesi boşaltılır ve saklama esnasında çok az yer kaplar.

  • Torbasız multi-siklonik elektrikli süpürge
  • 6 kademeli fitrasyon ve HEPA filtre
  • Frescoaspira hava tazeleyici
  • Parke başlığı, turbo başlığı ve mini turbo başlık dahildir
  • XL esnek uzatma başlığı
  • Koldan kumanda

TORBASIZ

TORBASIZ MULTİSİKLON TEKNOLOJİSİ

FRESCOASPIRA

HEPA FİLTRE

Emiş Kapasitesi
140 AW

Enerji Sınıfı
AAA

Motor Gücü
700W

Çalışma Yarıçapı
8M

Polti Forzaspira MC350 Turbo&Fresh Torbasız Multi-Siklonik Elektrikli Süpürgesi Özellikleri

HER YÜZEY İÇİN DOĞRU AKSESUAR

Sert zeminler, parke, döşeme, perdeler, kitap rafları… hemen hemen her yüzey için mükemmel uyum gösterir. Turbo başlık, mini turbo başlık ve diğer iki farklı fırça başlığıyla evcil hayvan tüyleri de artık bir sorun olmaktan çıkıyor. Esnek uzatma ucu en dar ve ulaşılması zor yerlerde kullanılmaya elverişlidir.

HAVAYI TAZELERKEN SÜPÜRMEK DE MÜMKÜN!

Frescoaspira içinde bulunan hava tazeleyici ile MC350 Turbo & Fresh evinizi temizlemekle kalmaz aynı zamanda kokusunu ile temizliği uzun süre hissedilir kılar. Tıpkı size yeni yıkanmış yatak çarşaflarını andıran temizlik göstergesi gibi Frescovapora ile dilediğiniz iki farklı kokudan birini tercih edebilirsiniz.

AAA ENERJİ SINIFI İLE ÜST DÜZEY TEMİZLİK VE TASARRUF

Ne kadar kullanırsanız aynı zamanda o kadar tasarruf edersiniz. Yıllık enerji tüketiminin A enerji sınıfı olması, yıl içerisinde en düşük enerji tüketimini gerçekleştireceğinizi garanti eder. Sert zemin performansı A sınıfı olması ile mermer, seramik ve parke üzerinde üst düzey temizleme performansını elde edeceğinizi gösterirken, toz atma değerinin A sınıfı olması ise çıkan havanın giren havadan daha temiz bir şekilde ortama verildiğini göstermektedir.

ELİNİZİN ALTINDAKİ GÜÇ

Koldun kumandadan yapacağınız tek bir dokunuş ile elektrikli süpürgeyi açmak /kapamak veya temizlemekte olduğunuz yüzeye göre çekim gücünü ayarlamak mümkündür.

HAREKET ÖZGÜRLÜĞÜ

8 metre kullanım yarıçapına sahip olduğundan ev içinde sürekli fişi takıp çıkarmak zorunda kalmazsınız. Sadece hafif olması değil aynı zamanda merdiven ve küçük alanları temizleyebilmesi Forzaspira MC350_Turbo&Fresh’in tercih edilmesini sağlıyor.

TORBA DEĞİŞİMİ YOK!

Artık torba almanıza ve sürekli değiştirme zahmetine son verebilirsiniz. Multi-siklon teknolojisi ile torbasız elektrik süpürgeler tüm tozu ve kiri haznesinde (1.8 lt) depolar. Toz haznesi dolduğunda sahip olduğu dolum göstergesi yanarak hazneyi boşaltmanız gerektiğini size haber verir. Tek bir hareketle toz haznesini boşalttığınızda süpürgeniz tekrar kullanıma anında hazır olur.

Polti Forzaspira MC350 Turbo&Fresh Torbasız Multi-Siklonik Elektrikli Süpürgesi Aksesuarları

GENEL AMAÇLI BAŞLIK, 2 FARKLI POZİSYON

Hem sert zeminler (mermer, fayans gibi) hem de halı veya kilim gibi zeminler üzerinde kullanıma uygundur.

PARKE BAŞLIĞI

Parke gibi hassas zeminleri temizlemek için idealdir. Yumuşak kıllara sahip fırçası sayesinde yüzeyleri çizmez.

MINI TURBO BAŞLIK

Koltuk, kanepe ve araba döşemelerinde bulunan hayvan tüylerini temizlemek için ihtiyacınız olacak bir başlıktır. Döner başlığın mekanik gücü ve ufak boyutu sayesinde küçük alanlarda kullanımı kolaylaştırır.

TURBO BAŞLIK

Halı ve kilimleri derinlemesine temizlemek istediğinizde kullanabilirsiniz. Döner başlığın mekanik gücü en derindeki kirlerin bile temizleneceğini garanti eder.

İNCE DETAY UCU

Koltuk ve döşeme araları veya süpürgelikler gibi ulaşılması zor alanlar için uygundur.

KÜÇÜK FIRÇALI BAŞLIK

Kanepe ve koltuk, araba döşemeleri veya diğer benzeri yüzeylerde kullanmak ve toz almak için kullanılabilir. Sert fırça kılları aynı zamanda inatçı kirleri çıkartmak için de işe yarar.

TELESKOPİK BORU

Kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre teleskopik uzatma borusunun başlığını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

ESNEK UZATMA BAŞLIĞI

Ulaşılması zor ve dar alanlar için tasarlanmış bu başlık, radyatörlerin arkasını ve araba döşemelerinin arasını temizlemek gibi ince detay isteyen alanlar için uygundur.

FRESCOASPIRA (2 TABLET)

HEPA filtre yuvasına yerleştirilerek kullanılan bu tabletler temizlik esnasında ortama güzel kokular yayılmasını sağlar.

Teknik Özellikler

Otomatik Kordon SarmaEvet
Kirli Su Tank Kapasitesi1,8 l
Enerji SınıfıAAA
Ürün Ebatları (BxExY)40 x 25 x 35 cm
Hava spreyi fonksiyonuEvet
Ağırlık5 kg
Maksimum Güç700 W
Çalışma Mesafesi8 m
Ayarlanabilir güçEvet
Gürültü78 dBA
Filtrasyon Aşamaları6
Çıkış Filtresi TipiHEPA
Ürün KoduPBEU0103

Polti Forzaspira MC350 Turbo&Fresh Torbasız Multi-Siklonik Elektrikli Süpürgesi Opsiyonel Aksesuarları

Polti KalStop FP2003 Kireç Çözücü

 249,00

Kireç birikmesini önlemek ve buhar emisyonunu iyileştirmek için, Polti Kalstop FP2003 önerilir. Kalstop FP2003 uzun kazan ömrü için kireç birikmesini önler. Organik, biyolojik olarak çözülebilen, zehirli olmayan bir üründür.