You are here:

Siklon teknolojisine sahip torbasız elektrikli süpürge birden çok yüzeyde kullanıma uygun

Forzaspira C150, birden çok yüzeyde kullanıma uygun, torbasız ve siklonik bir elektrikli süpürgedir. Düşük enerji tüketimi ve mükemmel performans için üç A sınıfına sahiptir. Yanındaki aksesuarlar ve başlıklar ile sert zeminler, parke, halı ve kilimler üzerinde temizlik yapılabilir. Turbo fırça ve mini turbo fırça, kanepeler, koltuklar, minderler ve döşemeli mobilya üzerindeki evcil hayvanların tüylerini ve halılarının dibindeki kir ve tozları toplamayı kolaylaştırır. Kompakt ve hafif, pratik olması sayesinde taşınması ve tüm aksesuarlarla birlikte kolaylıkla saklanması tercih edilmesini sağlayan faktörlerden biridir.

  • Siklon teknolojisine sahip torbasız elektrikli süpürge
  • 5 kademeli filtreleme sistemi – HEPA filtre
  • Parke başlığı, turbo başlık ve mini turbo başlığı dahildir
  • Yüzey için uygun aksesuarlara sahiptir
  • Ürün ağırlığı sadece 4,5kg
  • Emiş gücü ayarlanabilir

5 KADEMELİ FİLTRELEME SİSTEMİ

TORBASIZ

SİKLONİK TEKNOLOJİ

AAA ENERJİ SINIFI

Emiş Gücü
190 AW

Enerji Sınıfı
A

Motor Gücü
700W

Çalışma Yarıçapı
9M

Polti Forzaspira C150 Torbasız Elektrikli Süpürge Özellikleri

AAA ENERJİ SINIFI: VERİMLİ TEMİZLİK

Ne kadar kullanırsanız aynı zamanda o kadar tasarruf edersiniz. Yıllık enerji tüketiminin A enerji sınıfı olması, yıl içerisinde en düşük enerji tüketimini gerçekleştireceğinizi garanti eder. Sert zemin performansı A sınıfı olması ile mermer, seramik ve parke üzerinde üst düzey temizleme performansını elde edeceğinizi gösterirken, toz atma değerinin A sınıfı olması ise çıkan havanın giren havadan daha temiz bir şekilde ortama verildiğini göstermektedir.

DAHA TEMİZ HAVA ÇIKIŞI

5 filtreleme aşamasının ve içerisindeki en iyi toz parçacıklarını yakalayan yıkanabilir Hepa 13 filtresinin olması sayesinde ortamda daha temiz bir hava oluşturur.

DERİNLEMESİNE KUMAŞ TEMİZLİĞİ

Turbo fırça ve mini turbo fırça, kanepeler, koltuklar, minderler ve döşemeli mobilya üzerindeki evcil hayvanların tüylerini ve halılarının dibindeki kir ve tozları toplamayı kolaylaştırır.

TÜM YÜZEYLERİ TEMİZLEMEYE UYGUN

Sert zeminler, parke, döşeme, perdeler, kitap rafları… hemen hemen her yüzey için mükemmel uyum gösterir. Turbo başlık, mini turbo başlık ve diğer iki farklı fırça başlığıyla evcil hayvan tüyleri de artık bir sorun olmaktan çıkıyor. Esnek uzatma ucu en dar ve ulaşılması zor yerlerde kullanılmaya elverişlidir.

ÇOK HAFİF VE PRATİK

9 metre kullanım yarıçapına sahip olduğundan ev içinde sürekli fişi takıp çıkarmak zorunda kalmazsınız. Sadece hafif olması değil aynı zamanda merdiven ve küçük alanları temizleyebilmesi Forzaspira C150’nin tercih edilmesini sağlıyor.

TORBA DEĞİŞİMİNE SON!

Artık torba almanıza ve sürekli değiştirme zahmetine son verebilirsiniz. Siklon teknolojisi ile torbasız elektrik süpürgeler tüm tozu ve kiri haznesinde (1.8 lt) depolar. Toz haznesi dolduğunda sahip olduğu dolum göstergesi yanarak hazneyi boşaltmanız gerektiğini size haber verir. Tek bir hareketle toz haznesini boşalttığınızda süpürgeniz tekrar kullanıma anında hazır olur.

Polti Forzaspira C150 Torbasız Elektrikli Süpürge Aksesuarları

GENEL AMAÇLI BAŞLIK, 2 FARKLI POZİSYON

Hem sert zeminler (mermer, fayans gibi) hem de halı veya kilim gibi zeminler üzerinde kullanıma uygundur.

PARKE BAŞLIĞI

Parke gibi hassas zeminleri temizlemek için idealdir. Yumuşak kıllara sahip fırçası sayesinde yüzeyleri çizmez.

MINI TURBO BAŞLIK

Koltuk, kanepe ve araba döşemelerinde bulunan hayvan tüylerini temizlemek için ihtiyacınız olacak bir başlıktır. Döner başlığın mekanik gücü ve ufak boyutu sayesinde küçük alanlarda kullanımı kolaylaştırır.

TURBO BAŞLIK

Halı ve kilimleri derinlemesine temizlemek istediğinizde kullanabilirsiniz. Döner başlığın mekanik gücü en derindeki kirlerin bile temizleneceğini garanti eder.

İNCE DETAY UCU

Koltuk ve döşeme araları veya süpürgelikler gibi ulaşılması zor alanlar için uygundur.

KÜÇÜK FIRÇALI BAŞLIK

Döşeme, kanepe ve araba döşemelerinin temizlenmesi için uygundur. Başlıkta bulunan sert kıllar en zorlı kirlerin bile giderilmesi için aşındırıcı bir etki yaratır.

TELESKOPİK BORU

Kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre teleskopik uzatma borusunun başlığını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

ÇIKRILABİLİR AKSESUAR DESTEĞİ

Teleskopik boru üzerine doğrudan eklenen bu aparat sayesinde en küçük aksesuarları bile elinizin hemen altında bulunmasını sağlar.

Teknik Özellikler

Toz Hazne Kapasitesi1,8 L
Enerji SınıfıAAA
Ürün Ölçüleri (BxExY)41 x 27 x 31 cm
Ürün Ağırlığı4,5 Kg
Motor Gücü700 W
Çalışma Yarıçapı9 m
Ses Seviyesi76 dBA
Filtreleme SistemiHEPA 13
Süpürme TeknolojisiTorbasız Siklonik
Ürün KoduPBEU0107

Polti Forzaspira C150 Torbasız Elektrikli Süpürge Opsiyonel Aksesuarları

Polti KalStop FP2003 Kireç Çözücü

 249,00

Kireç birikmesini önlemek ve buhar emisyonunu iyileştirmek için, Polti Kalstop FP2003 önerilir. Kalstop FP2003 uzun kazan ömrü için kireç birikmesini önler. Organik, biyolojik olarak çözülebilen, zehirli olmayan bir üründür.