Polti Cimex Eradicator

Dezenfeksiyon Cihazı…

Polti Cimex Eradicator: Yatak Böcekleri ile Mücadele İçin Buhar Jeneratörü

Böcek ilacı olmadan yatak böceklerine güle güle.

Polti Cimex Eradicator, ısı değişimlerine karşı oldukça hassas oldukları için tahtakuruları ve yumurtalarını ısı şoku ile yok edebilmektedir. Polti patentli “Buhar Dezenfektörü” başlığının bağlı olduğu, buharı 180°C’ye kadar ısıtan bir buhar jeneratörüdür. Tahtakurularının karakteristik kokusunu gidermek ve yumurtaları yüzeylere bağlayan yapışkan maddeyi eritmek için buhar, HPMed deterjan ile dağıtılır.

polti dezenfeksiyon cihazı
SU FİLTRELİ SÜPÜRME SİSTEMİ
cimex-icona-2
BİRKAÇ SANİYEDE HIZLI EYLEM
cimex-icona-3
180°C’YE KADAR KIZGIN KURU BUHAR
KİMYASAL OLMADAN TEMİZLİK
BÖCEK İLACI KULLANMADAN

Yumurtaların %100’ünü ortadan kaldırır: aşırı ısıtılmış kuru buharın test edilmiş etkinliği

In vitro testler ve yerinde deneyler, aşırı ısıtılmış kuru buharın, birkaç hedefe yönelik tedavi ile tahtakurusu istilasını ortadan kaldırmadaki etkinliğini göstermiştir. İlk uygulamada, Polti Cimex Eradicator’ın aşırı ısıtılmış kuru buharı, yumurtaların %100’ünü ve yetişkin böceklerin %90’ından fazlasını yok edebilir*. Testler Pest 2000-Pest 3000 tarafından yapılmıştır. Polti Cimex Eradicator’ın özel faydası, kazanda üretilen ve daha sonra Polti’nin patenti içinde konumlandırılan kontrollü “Buhar Dezenfektörü” başlığındaki genleşme haznesinde 180°C’ye kadar sıcaklığa getirilen kuru ve kızgın buhardır.

Buharın avantajı tamamen doğal bir çözüm olması

Polti Cimex Eradicator, böcek ilacı kullanımını gerektirmeyen, tahtakurularını yok etmeye yönelik, çevresel etkisi düşük bir yöntemdir. Tedaviden sonra, tesisler hemen yeniden kullanılabilir, beklemeye gerek yoktur ve buhar ve HPMed karışımı, insan olan ortamlarda bile kullanılabilir. Etkilidir, hızlıdır ve buhar çıkışı temizlemesi en zor olan en gizli köşelere bile ulaşmak için yuvalama alanlarına yönlendirilebilir.

İstenmeyen kokuları giderin

HPMed deterjanının kullanımı, özellikleri göz önüne alındığında, Polti Cimex Eradicator tarafından sağlanan aşırı ısıtılmış kuru buhar hareketi ile ideal bir kombinasyondur. HPMed, tahtakuruları tarafından üretilen kötü kokuları giderebilen bir su-alkol bileşenidir. Buhar ve HPMed karışımı, insan olan ortamlarda bile kullanılabilir, yumurtaların ve tahtakurularının yüzeylerdeki organik izlerini çıkarmayı kolaylaştırır.

İtalyan Kalitesi

Polti Cimex Eradicator İtalya’da tasarlanıp üretilen, Como ilindeki Bulgarograsso üretim sahasında monte edilen bir üründür. Tüm üretim sürecinin doğrudan kontrolü, kullanılan malzemelerin kalite ve güvenliğinin sıkı kontrollerine izin verir. Ürünle birlikte verilen aksesuarlar bile İtalya’da üretilmektedir.

*Üçüncü taraf ve bağımsız laboratuvarlar tarafından gerçekleştirilen testler, Polti Cimex Eradicator’ın daha ilk geçişte yumurtaların %100’ünü ve yetişkin tahtakurularının %90’ını yok ettiğini doğrulamaktadır.