Buharlı Temizlik

Derinlemesine temizlik için doğal buharlı temizleme makineleri

İhtiyacınıza en uygun buharlı temizleyiciyi seçin: Polti buharlı temizlik makineleri ile yıkanabilen tüm yüzeyler üzerinde en kolay ve en doğal şekilde derinlemesine temizleyin. Buharın doğal gücü sayesinde bakterilerin, mikropların ve virüslerin %99.99’unu kimyasal deterjanları kullanmadan yok edilir. Buhar teknolojisini aynı zamanda yatak akarlarını yok etmek için ve yatağınız üzerinde yıpratıcı temizleyiciler kullanmadan doğal şekilde temizlemek için kullanabilirsiniz.

Vaporetto buharlı temizleyiciler tüm yüzeyleri temizlemenin en doğal yoludur. Buharın doğal gücü sayesinde bakterilerin, mikropların ve virüslerin %99.99’unu kimyasal deterjanları kullanmadan yok edilir.

Vaporetto buharlı paspaslar buharın derinlemesine temizlemesini saniyeler içinde mümkün kılarak bakterilerin, mikropların ve virüslerin %99.99’unun yok eder. Hafif ve pratik olan buharlı paspaslar yüzey üzerinde her geçişte gerçek hijyenik temizliği sunar.

Buhar tabancaları daha özel alanların hedeflendiği temizlikler için tasarlanmıştır. Buhar gücü ocak, fırın, fayans ve ders araları, banyo ve mutfak armatürleri gibi derinlemesine temizlik gerektiren yerlerde mükemmel işlevsellik sunarlar. Aynı zamanda hafif olmaları sebebiyle mevsim değişikliklerinde kıyafetlerinizi buhar ile tazelemeniz mümkündür.

Buharlı vakumlu elektrik süpürgeleri ile buharın gücünü modern elektrikli süpürge teknolojisi ile birleştiren şekilde bulabilirsiniz. Tek bir ürün ile zemin, halı, kilim, yatak ve yıkanabilir yüzeyler üzerindeki kirleri ve alerjenleri temizlemeniz mümkün hale gelir.


*Polti Vaporetto buharlı paspas Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Aspergillus brasiliensis, Salmonella enterica gibi en yaygın bakteriler üzerinde test edilmiştir ve virüslerin, mikropların ve bakterilerin %99,9’unu öldürür ve yok eder.