Vaporetto buharlı temizleyiciler ile tüm yüzeyleri temizlemenin en doğal yollarından birini kullanmış olursunuz. Buharın doğal gücü sayesinde bakterilerin, mikropların ve virüslerin %99.99’unun hiçbir kimyasal deterjanı kullanmadan yok edilmesini etkili bir biçimde sağlarlar.

Daha fazla bilgi

Vaporetto buharlı paspaslar buharın derinlemesine temizlemesini saniyeler içinde mümkün kılarak bakterilerin, mikropların ve virüslerin %99.99’unu yok eder. Hafif ve pratik olan buharlı paspaslar yüzey üzerinde her geçişte gerçek hijyenik temizliği sunar.

Daha fazla bilgi

Buhar tabancaları daha özel alanların hedeflendiği temizlikler için tasarlanmıştır. Buhar gücü ile ocak, fırın, fayans ve ders araları, banyo ve mutfak armatürleri gibi derinlemesine temizlik gerektiren yerlerde mükemmel işlevsellik sunarlar. Aynı zamanda hafif ve her yere kolayca taşınabilir olmaları sebebiyle mevsim değişikliklerinde kıyafetlerinizi buhar ile tazelemeniz için de kullanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Buharlı vakumlu elektrik süpürgeleri ile buharın gücünü modern elektrikli süpürge teknolojisi ile bir araya getirilmiş tek bir üründe bulabilirsiniz. Tek bir ürün ile zemin, halı, kilim, yatak ve yıkanabilir yüzeyler üzerindeki kirleri ve alerjenleri temizlemeniz mümkündür.

Daha fazla bilgi

Vitrindeki Ürünler

20 %

Polti Unico MCV80 6 Bar Buharlı Siklon Vakumlu Elektrikli Süpürge

 9.900,00  7.900,00

3’ü 1 Arada Çok Amaçlı Elektrik Süpürgesi: Süpürür, Buharla Temizler Ve Kurular, Daha Güçlü: +33%** 236AW’a Kadar Emiş Gücü, Multisiklon Teknolojisi, 5 Aşamalı Filtrasyon, Daha Etkili 6 Bar Basınç, 3 Otomatik Temizleme Programı, Frescoaspira Hava Tazeleyici, 13 Farklı Aksesuar, İtalyan Kalitesi.

Polti Vaporetto Diffusion 3 Bar Buhar Tabancası

Hafif, birkaç dakika içinde kullanıma hazır bir buhar tabancasıdır. Parfüm haznesi sayesinde istenmeyen kokuları yakalayarak ortamın havasını tazeler. 3 Bar Basınç, Frescovapor Parfüm Haznesi (3 Farklı Yoğunluk Kademesi) 10 Farklı Aksesuar.

20 %
Tükendi

Polti Vaporetto SV420 Frescovapor 1500W Buharlı Paspas

 999,00  799,00

Vaporetto SV420_Frescovapor buharlı paspas ile tek bir temizlik ile dahi eviniz hijyenik ve Frescovapor parfüm haznesi sayesinde kötü kokulardan arınarak mis gibi kokar. Frescovapor Parfüm Haznesi, 15 Saniyede Hızlı Isınma, Buhar Ayarı, Çıkarılabilir Su Haznesi, Kireç Filtresi.