Buharın Gücü

Doğal Steril Temizlik

Günlük temizlik için buhar inanılmaz avantajlar sunar: Yalnızca buharın gücü ile doğal ve derin bir temizlik yapmanın yanı sıra kimyasal deterjanlara dokunmaktan ve solumaktan kaçınabilirsiniz.

Buhar temizleme yöntemi olarak kullanıldığında, sağlığınızı korur, alerjileri önler ve çevreye saygı duyar, gezegene zarar vermeden doğal olarak sterilizasyon yaparsınız.

Buhar steril temizlik için neden çok etkili?

Yüksek basınçlı ve yüksek sıcaklıktaki buhar, kirleri etkili bir şekilde giderebilir ve eritebilir. Bakterileri, mikropları ve toz akarlarını ortadan kaldırır. Minerallerden ve herhangi bir elektriksel iletkenlikten arındırılmış 120 °C buhar, toz partikülleri üzerindeki statik yükü etkisiz hale getirir. Yüksek sıcaklık sayesinde buhar tüm kirleri, yağ, alerjen ve toz akarları gibi tüm parçacıkları bulundukları yerde çözer, söker ve ortadan kaldırır. Ek olarak, buharla su tüketiminizi de önemli ölçüde düşürebilirsiniz. 1 litre su ile 1,000 litre buhar üretebilirsiniz!

Vaporetto nasıl çalışır?

Vaporetto tarafından garanti edilen sonuçlar şu ilkeye dayanır: doğru sıcaklıktaki buhar ve doğru basınç. 120°C’de 3 ila 6 bar arasındaki bir basınçla nötr buhar, evinizdeki tüm yüzeyleri sterilize etmenizi sağlar. Polti buharının etkinliği, İngiltere Alerji Kurumu tarafından onaylıdır.

Vaporella ile ütü yapmak neden zahmetsiz ve hızlıdır?

Buhar ayrıca giysilerinizin bakımı için de etkilidir: Kuru, güçlü ve yüksek basınçla kumaşın dokusuna (çok kalın ve katlı kumaş olsa dahi) sızar ve kırışıklıkları tek geçişte bile ortadan kaldırır. Vaporella sonuçlarının ardında yatan sır, buharın kalitesindedir: Sabit bir akış ve yüksek güç, en narin ürünlerin bile tek bir geçişte mükemmel biçimde ütülenebileceği anlamına geliyor. Vaporella, sağladığı yüksek buhar basıncını, püskürtmeyi daha güçlü hale getiren, tabanının ucundaki yoğunlaştırılmış deliklerden sağlar. Bu şekilde, delikler olan alan, buharın kumaşın içine işlemesiyle birlikte kırışıklıkları anında giderirken, tabanın geri kalanı kırışıkların geri gelmesini önler. Dolayısıyla Vaporella‘yı kullandığınızda, ütü yaparken daha az vakit ve daha az çaba harcarsınız.

HABER BÜLTENİ

Haber Bültenimize Kaydolun :