Aksesuarlar

Kazanlı ütüler, elektrikli süpürgeli ve buharlı temizleyiciler için aksesuarlar

Mükemmel ütüleme elde etmek veya buharlı temizleyicinizin etkinliğini artırmak için ihtiyacınız olan tüm aksesuarları burada bulabilirsiniz. Ayrıca evcil hayvan tüylerini ve en inatçı kirleri temizlemeye yardımcı olan tüm aksesuarları keşfedin.

Ütünüzü Vaporella aksesuarlarıyla tamamlayın: Ütü altlığı, taban için parlama önleyici taban, buharlı ütüyü taşımak için araba. Gerçek profesyonel ütüleme için Kalstop kireç çözücü, leke çıkarıcı ve pratik bir ütü kılavuzu içeren ütü setine göz atın.

Moppy için tüm aksesuarlar, her türlü zeminin ve silinebilir tüm dikey yüzeylerin temizliğine uygundur.

Vaporetto veya Vaporetto Lecoaspira’nızın performansını ve kullanım kolaylığını artırmak için geniş aksesuar yelpazesiyle tanışın. Ev temizliğini daha kolay ve verimli hale getirmek için fırçalar, parfümler ve daha fazlası.
Unico için aksesuarlarınızı bulun: bezler, fırçalar ve kireç önleyici ve parfüm setleri ve daha fazlası burada. Geniş aksesuar yelpazesi, tek bir cihazla evcil hayvan tüylerini etkili bir şekilde çıkarmanıza veya banyo ve mutfağı temizlemenize olanak tanır.  
Forzaspira aksesuarlarıyla elektrikli süpürgenizin performansını artırın: fırçalar, filtreler, başlıklar, parfümler ve setler zorlu yüzeylerden bile kiri çıkarmak için idealdir.
*Polti Vaporetto buharlı paspas Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Aspergillus brasiliensis, Salmonella enterica gibi en yaygın bakteriler üzerinde test edilmiştir ve virüslerin, mikropların ve bakterilerin %99,9’unu öldürür ve yok eder.